Cadouri de sarbatorit iubirea

by: pisi
Ce cadouri veti oferi iubitului/iubitei de Sf valentin?
V-ati gandit la ceva special,unic,original?
Sau,din contra,la ceva practic,uzual?

elenadima

elenadima

lenjerie de la sex shop romantic

22 Ian 2011, 16:59

ma gandeam la lenjerie intima www.sexshop-romantic.ro sau la ulei masaj

ciuly

ciuly

someone help me pls

13 Feb 2008, 19:56

sal fetelor.am si eu mare nevoie de ajutor,vreau sa ii fac iubitului meu o surpriza,surpriza constand intr-o seara romantica cu o cina romantica dar nu prea am ideei si in plus mai am o problema..vreau ca totul sa se intample la el aks...pt k noi nu stam impreuna..iar eu stau ku ai mei intr-un apartament mai mik iar el ku tatal lui intr-un pa mult mai mar...ma ajutati..va rog??????va multumesc si astept sugestii

ioana_v

ioana_v

hmm....

08 Feb 2007, 19:03

mda..de ce nu?...uite, iti promit, azi am sa ma gandesc...si zilele astea am sa postez ceva teme de discutii, ok?...
chetsia e ca e mai nasol ...sunt la munca...si am noroc cand pleaca patronul in lung si in lat...dar am sa o fac...
imi place sa dezbat multe teme...pentru ca stiu ca mai am multe de invatat...
am sa revin cu niste teme...ok?
te-am pupat!

pisi

pisi

Voi veni cu draga inima!

08 Feb 2007, 18:49

Ioana,nu te-ai gandit sa scrii articole aici pe site?
Idei originale ai,bun simt de asemenea,ce zici?

Nu sunt singura care ar avea nevoie de ceva originalitate in viata ei,sunt convinsa ca si alte femei au nevoie de inspiratie.
Si cine ne poate ajuta cu inspiratia,decat o persoana care o poseda din belsug,cum esti tu,spre exemplu!

Ce zici,ai fi de acord?

ioana_v

ioana_v

pentru putin!

08 Feb 2007, 18:40

una din marile mele placeri este idei spre originalitate...nu sunt inzestrata ca si adevaratii artisti dar nah...
o idee care as putea sa o impartasesc cu tine iar este aceea de a realiza ceva inedit pentru atunci cand aveti aniversarea....in caz ca te intereseaza vreodata...sunt aici!

pisi

pisi

Excelente idei,Ioana

08 Feb 2007, 18:37

Mi-ai dat o idee nemaipomenita!!!

Multumesc din suflet.

ioana_v

ioana_v

idei!

08 Feb 2007, 18:00

daca chiar ii plac cartile...si nu e un obicei sa ii cumperi mereu carti sau volume....alege un gen mult ales de el...si comda-i o editie super cartonata...nu stiu, poate stii sunt acelea de platesti pe luna o anumita suma si in functie cate volume ei...iti vin lunar cate o carte...si crede-ma..daca e iubitor de carti...i-ar palce o colectie de acelasi fel de carti!

ioana_v

ioana_v

...

08 Feb 2007, 17:57

dar pe cutie am inscriptionat frumos la mutli ani etc etc...crede-ma a fost mai mult marcat de ideea in sine...bine e si jucator...si cadoul cu davidoff e o idee..dar daca fc ceva original...mai ales ca este sf valentine...va ramane socat...si atunci urmarile vor fi si mai .....u know...iar bucuria ta sufleteasca de milioane

ioana_v

ioana_v

:-)

08 Feb 2007, 17:57

daca chiar ar fi sa astept pana pleaca amicul nostru....voi infiinta atunci sf valentine in aprilie..:-)....hehhe...cat despre plimbarea prin padure samd...e superba...noi, aici...e mai complicat....de aceea as alege poate o chestie pe langa casa...
cat despre cadou...de curand, am fost la un magazin...cu siguranta trebuie sa fie ceva de genu si pe unde esti tu....de ex. i-am luat unui prieten de familie o cutie cu carti de joc in fine in interior..

pisi

pisi

Buna ideea ta,Ioana

08 Feb 2007, 14:23

Am incercat-o si e atat de romantica,o sa-l dai gata,dar neaparat dupa ce pleaca amicul de la voi,ca sa nu stai cu frica ca va treziti cu prietenul peste voi.

Eu ma gandeam sa merg intr-o excursie undeva in munti cu al meu,sa ne plimbam,eventual sa se dea el cu schiurile(eu nu ma pricep),iar ca si cadouri pe bune,cum e mare cititor ma gandisem sa-i fac cadou o carte,dar si un gel de dus de firma(a vazut unul la Davidoff,care i-ar placea).

ioana_v

ioana_v

...

07 Feb 2007, 20:43

probabil daca eram numai noi doi...as fi facut o baie plina de spume...l-as fi asteptat gata nuda....si dormitorul cu lumari ...ar fi ceva nou pentru noi oricum...monotonia muncii ne-a cam transformat in roboti...somn...munca....food...un film si asmd..so...tu ai ceva idei..?

ioana_v

ioana_v

buna pisi

07 Feb 2007, 20:41

well..e o intrebare buna...sa stii ca singurul lucru la care m-am gandit de cateva zile este o noapte romantica...dar va fi cam nasol anul acesta ca avem un amic care sta la noi...hmm..so...va fi poate si mai interesant..sau....nu va fi deloc...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!