Ai accepta ajutorul unui psiholog?

by: nonette
Daca ai avea o problema sentimentala sau de orice fel ai apela la un psiholog?

Ai incredere in psihologi ca te-ar putea ajuta sau e doar o fitza?

speed

speed

psiholog-sinucidere curata!

23 Iul 2009, 17:44

psihologii sunt fii lui Satan. am fost la una, Mihaela Naidin, o fufa proasta, care m-ar fi facut sa ma sinucid si nimic altceva!m-am dus odata la un consult, si dupa ec ca mi-a cerut si pielea de pe mine, m-a conciliat ca o "matusa", si nu ma refer la faptul ca m-am simtit in familie! am fost violata si incercam sa imi dreg psihicul. ce replica credeti ca mi-a dat fufa? "decat sa fiu talharita, as prefera sa fiu violata! hihihi!". cata cruzime si bataie de joc! am iesit plangand. a doua oara, cand m-am dus m-a intrebat ce anume m-a deranjat data trecuta! ca a vazut ca am plecat indispusa. mi-am dat seama ca nu am cu cine sa discut! dupa ceva luni, am auzit ca unul dintre pacientii sai s-a aruncat in fata trenului, sinucigandu-se! nu m-am gandit prea mult asupra motivului!cine stie lui ce i-o mai fi spus , saracu'...m-am interesat de ea...si am descoperit un om putred pe dinauntru! daca aveti ocazia sa o intalniti, pazea!

psihologul

psihologul

psiholog ...da sau nu ?!?

06 Iun 2009, 09:06

a "vedea" un psiholog e ca si cum ti-ai deschide sufletul unui prieten. Acest timp de legatura este neconditionata , si de nu este complimentara , in cazul in care sunteti de sex diferit, iar sfaturile primite din partea unui psiholog sunt numai cu scop curativ ,ceea ce prietenele sau prietenii din jur nu le pot stapani cu acelasi scop!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!