Video fashion

Ce trebuie sa stii despre fashion? Oare ce noutati au aparut?

Cercei Nina Rhada

Daca vrei cu adevarat sa fii frumoasa incearca cerceii acestia-- http://goo.gl/445QxF

0 mesaje

Rochii de primavara: culoare, delicatete si eleganta

Esti pregatita sa intampini primavara? Spiritual, suntem convinsi ca da, insa vestimentar? E timpul sa incepi sa renunti treptat la hainele groase in ...

0 mesaje

Culorile anului 2015

Culorile pastel, alaturi de clasicele tonuri de alb si negru, raman in continuare fara varsta si se afla in topul tendintelor in 2015. Totusi la puter...

0 mesaje

Reducerile la haine de dama intra pe ultima suta de metri!

Fie ca te asteapta participarea la anumite evenimente deosebite, fie ca vrei, pur si simplu, sa iti imbogatesti garderoba cu piese preferate, in tendi...

0 mesaje

Detaliile transparente si culorile pastel – definitia feminitatii made by Talis.ro

Cum definim, astazi, feminitatea? Atelierul Creativ Talis incearca sa ofere o abordare in stil clasic, caracterizata prin rafinament si delicatete a s...

0 mesaje

Rochii de toamna Miss Grey: eleganta si stil

Sa fii eleganta si sa ai stil tine de fiecare dintre noi care se simte femeie! Sunt de parere ca o rochita intotdeauna o sa te faca sa te simti senzua...

0 mesaje

Tips and tricks: creeaza iluzia inaltimii, cu rochii de seara lungi!

E o chestie foarte tare nou descoperita :sa creeaz iluzia inaltimii, cu rochii de seara lungi! Imi plac mult rochiile lungi si merg deseori la evenime...

0 mesaje

Poarta rochii cu volane!

Ooo da am fost uimita sa vad cum vara asta a reveit acest tred al rochitelor cu volane in zeci si felurite culori! A-ti incercat si voi!http://talis.r...

0 mesaje

Tendinte pentru toamna 2014

Sunteti pasionate de fashion? Care este tonul tendintelor in toamna 2014?! Dupa parerea mea culorile puternice sunt tot la putere!http://missgrey.ro/r...

0 mesaje

Ce preferati matasea sau dantela?

Hello, voi cand mergeti la o petrecere ce preferati o rochie de matase sau de dantela?...ce ar fi sa porti rochia perfecta din matase combinata cu dan...

0 mesaje

Ce trebuie sa faci atunci cand alegi o salopeta?!

Haideti sa ne lamurim impreuna dragelor cum sa alegem salopeta potrivita pentru silueta noastra!
http://missgrey.ro/ro/blog/post/alegesalopete2

0 mesaje

A inceput sezonul nuntilor si al botezurilor!

Hello tuturor! Iata ca a trecut Pastele si "s-a dat liber" la nunti si botezuri! Voi de unde va alegeti tinutele?Eu am descoperit Talis l'atelier crea...

1 mesaje miradragaultimul mesaj: 20 Mai 2014
by: miradraga
Talis

Cum ne imbracam in primavara asta ploioasa?

Buna, voi de unde va mai cumparati hainele in aceasta primavara capricioasa?Mie imi place sa ma imbrac comod dar in trend, de aceea am ales MissGrey R...

0 mesaje

culorile neon - la mare cautare

este suficient sa arunci o privire prin magazine si vei observa culorile aprinse, neon, care pur si simplu te vor atrage instant (sau cel putin asa im...

4 mesaje japonialoveultimul mesaj: 10 Iul 2012
by: japonialove
imi plac culorile neon...

refuzul de a returna banii ptr niste produse cumparate online este legal?

am facut niste cumparaturi online, in urma carora m-am ales cu banii luati si refuzul de a mi se returna banii pe niste produse ce nu corespundeau val...

1 mesaje ultimul mesaj: 10 Nov 2011
by:
... hmm

New Look

am fost sa arunc si eu o privire in acest magazin, la cata reclama i-au facut, vreau sa zic ca au cateva haine care chiar sunt dragute si acceptbaile ...

1 mesaje cold_as_iceultimul mesaj: 26 Sep 2012
by: cold_as_ice
new look

cum ma imbrac in vacanta la Londra

eu plec vara asta in vacanta la Londra si nu stiu exact ce e pe acolo, care sunt trendurile si etc. Am citit articolul http://modaghid.blogspot.com/20...

La Londra

Haine de vara

Dupa modelul parintilor mei incerc si eu sa am grija de nepoti, fini si macar la Paste si la Craciun sa le trimit ceva, de obicei cererea e de haine s...

2 mesaje ultimul mesaj: 21 Apr 2011
by:
merci fetelor,

rochie de banchet

vreau sa ii cumpar nepoatei mele o rochie pentru banchet, termina clasa a 8-a. Am crezut ca am rezolvat problema cand a venit la mine anul trecut si m...

5 mesaje ultimul mesaj: 06 Apr 2011
by:
daca ai si un link

Prezentari de moda

Am participat aseara la o prezentare de moda, in calitate de spectator, bineinteles :) si m-a socat literalmente un lucru. Manechinele treceau f aproa...

4 mesaje tehnodivaultimul mesaj: 05 Ian 2012
by: tehnodiva
Ultimele colectii

la sala..

buna fetele, vroiam sa va intreb ce exercitii am nevoie pentru tonifierea muschilor? vreau sa mi fac un abonament la sala, insa nu stiu exact la ce? m...

la sala

Varsta si hainele

Am o colega la munca cred ca are vreo 45-50 de ani insa daca o vezi de la spate nu ii dai mai mult de 30. Plus ca se si imbraca foarte tineresc. Alte ...

4 mesaje ileana_damianultimul mesaj: 01 Mai 2011
by: ileana_damian
...

termenul de insulete..

doar eu stiu de existenta acestui termen? sau stiti si voi ce inseamna? insuletele sunt ghetele alea crem clasice. :) bune si la barbati si la femei p...

insulete

cizme la picior gol

cum se poate sa porti fusta si cizme pe picior gol. mi se pare hidos. voi ce parere aveti?

8 mesaje ileana_damianultimul mesaj: 05 Oct 2011
by: ileana_damian
hm..

reducere la reducere

acum ca sunt pe glume mi s-a parut amuzant sa vad ca sunt reduceri la hainele de la mini prix. si as asunt ieftine le-au si redus la pret, poate maine...

mini prix

haine ieftine

ce magazine cu haine de firma din colectii vechi stiti prin bucuresti? ieftine dar din sezoane trecute

outlet-uri

Haine SH ... ???

Vreau sa stiu parerea voastra despre magazinele de genul asta si unde gasesc imbracaminte ok, tinereasca SH in Bucuresti :)

4 mesaje madalutzaultimul mesaj: 05 Aug 2010
by: madalutza
Beatrice212

rochie alba

unde pot gasi si eu sa mi cumpar o rochita alba vaporoasa de vara??

rochie alba

caldura mare moda zero

ma gandeam daca si voi patiti la fel, cand este cald afara de exemplu uit efectiv de moda sau orice altcvea. ma imbrac doar cu ce mi se pare ca ma pot...

mda

Lenjerie intima intimissimi

Daca sunteti in cautarea unei brand care sa va intreaca asteptarile in privinta calitatii lenjeriei intime intrati pe http://www.okazii.ro/catalog/376...

8 mesaje andreeaioviciultimul mesaj: 28 Mar 2011
by: andreeaiovici
Hainute noi!

pantaloni din piele.

sincer nu stiu daca se poarta sau nu, dar tare mi-ar placea o pereche de pantaloni din piele...skinny.....oare unde as putea gasi?

pantaloni din piele

Cadouri

sincer pun pret mai mult pe cadourile simbolice decat pe cele scumpe. voi?

depinde

ochelari

..de soare pe vremea asta? care-i treaba?

ochelari de soare

In piele, de sus pana jos

Te-ai imbracata in piele de sus pana jos? Dar in haien animal print?

haine de piele

Accesoriu

ce accesoriu minune crezi ca ar trebui sa se gaseasca in garderoba unei femei?

Tu fara ce n-ai putea supravietui?

cercei

Pantofii, pasiunea mea

daca as putea as face cumva sa produc pantofi, as face pe toate gusturile pentru toata lumea!

pantofi

Quelle - prea scump?

ma uitam aseara pe catalogul lor si am ajuns la conculiza ca sunt totusi cam scumpe mai ales ca nu toate hainele sunt de firma sau ceva. Si sincer vro...

1 mesaje tashulinaultimul mesaj: 24 Sep 2009
by: tashulina
Mie

geanta postas

Hey, stiti cumva de unde pot gasii astfel de genti? Am avut vreo 5 astfel de genti dar s-au cam dus si as vrea sa stiu daca cunoasteti vreun site pe n...

geanta tip postas

Ce fel de curele?

se poarta curelile subtiri sau cele groase pana la urma?

1 mesaje tequila_cu_varzaultimul mesaj: 17 Nov 2009
by: tequila_cu_varza
Si cele groase, si cel...

Se poarta gri-ul

iubesc culoare gri....si se pare ca toamna asta este la moda...sincer nici nu stiu cand n-a fost :D

gri

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!