un abdomen... tare!

by: varafierbinte
Buna. Eu am invatat niste procedee yoga care ma ajuta sa imi mentin sub control burtica. De fapt, prima oara le-am citit intr-o carte (Cartea femeii de la editura Kamala), apoi am luat legatura cu editura si cu cei care au scris-o si am fost la ei la sala. La prima vedere par imposibil de facut, dar nu e chiar asa. Mie mi-au iesit destul de repede. Si pritena mea si-a luat cartea si acum e mai buna ca mine. tehnicile astea s-au prins mai repede de ea. Oricum, acum pot sa ma dau mare in fata iubitului meu in timp ce ne iubim, ca fac tot felul de jonglerii cu abdomenul, care il excita foarte tare. Mult succes si voua!

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

SLABESTE RAPID

13 Sep 2011, 12:42

DOAR NOI ITI REDAM SILUETA PERFECTA, FORMELE ATRAGATOARE SI TONUSUL DE ZILE MARI!
http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai EFICIENTE metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs! O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri si creme anticelulitice sunt o adevarata sursa de slabire si revigorare! Uita de dietele restrictive! Slabeste RAPID si durabil!
http://www.slabut.ro/ contact@slabut.ro

kangooaerobic

kangooaerobic

de ce nu incercati ora de arobic si kangoo jumps

29 Nov 2009, 21:12

va invit 03.decembrie 2009 la scoala aldo moro detalii pe www.kangooaerobic.ro la ora mea de aerobic.
in curand si kangoo jumps.
pentru abdomen perfect recomand kangoo jumps.ghtele iti lucreaza perfect corpul si trbuie sa uiti de toate dietele complicate.
oricand pueteti sa ma contactati pe mail sau mess sau tel,detaliile le gasiti pe site.
Diana

pinkmast3ritza

pinkmast3ritza

:-o

20 Mar 2008, 15:57

cum,cand,unde?fetelor exista vreo metoda sa slabesc fara sa fac 15000000000 de abdomene pe zi?:d..dati si voi mai multe detalii despre cam ce e yoga asta si daca se poate practica acasa...ca eu am cam inceput sa am probleme serioase cu burtica:(

varafierbinte

varafierbinte

e pur si muove!

05 Mar 2008, 15:11

Si totusi, oricine poate sa faca exercitiile acelea, chiar daca nu crede acum! Doar sa vrea si sa creada si sa le faca... Bineinteles, nimic nu e simplu din prima, nici la fitnes nu e, dar merita!
Intr-adevar, la fitness dai jos kilogramele, transpiri, socializezi, nimic rau in asta...
Mie imi plac mai mult exercitiile yoga (cele pe care le-am citit din cartea aceea)pentru ca sunt explicate pe intelesul tau, si te ajuta sa fii mai constienta de propria ta burtica. Si explica acolo si de ce unele femei fac burtica si altele nu...
Doar pentru ca parintii nostri nu au facut yoga nu inseamna ca nu este buna si ea la ceva.

m_marian

m_marian

corect

21 Ian 2008, 16:02

Eliberati-va chakrele, lasati enrgia sa circule prin fiecare punct al fiintei voastre, Guru fie cu voi :p. Acum serios vorbind as participa si eu la o sedinta yoga, am inteles ca rezultatele dorite sunt garantate.

julya_ionescu

julya_ionescu

yoga - reteta de succes

21 Ian 2008, 15:49

Practicand yoga, poti rezolva nu doar probleme de ordinul greutatii corporale ci si spirituale.Te relaxezi, meditand si reusesti sa te si imbunezi, scapand de stres si de frustari.

melania_antony

melania_antony

depine de fiecare persoana

17 Ian 2008, 18:59

Nu orice persoana poate practica yoga.Cred ca mai simplu niste ore la o sala de fitness.

monita

monita

Pentru un abdomen "tare"

11 Dec 2007, 10:37

Eu sunt mai de moda veche (poate), insa cred k un abdomen tare se obtine prin multe exercitii fizice (in primul rand, abdomene). Nu stiu cum e cu yoga si alte chestii... insa aceasta este metoda care da cele mai bune rezultate la mine.