igiena orala

by: doralol24
cautand pe net o pasta de dinti pentru copilul meu am gasit un magazin on line de igiena orala...www.oralfarm.ro sper sa fie de ajutor cuiva acest site .pe mine m-a ajutat

mari8952

mari8952

PRODUSE IGIENA ORALA

24 Mai 2018, 12:45

Buna ziua! Acum putin timp am dezvoltat o sensibilitate la dinti. La indemnul domnului doctor am comandat produse profesionale pentru igiena orala. Nu a durat foarte mult, iar sensibilitatea a disparut. Va pot recomanda ceea ce folosesc si eu de ceva timp si anume pasta de dinti cu Aloe Vera de la Equilibra. O recomand cu toata increderea. O puteti comanda de pe bioelemente.ro.

mari8952

mari8952

IGIENA ORALA EQUILIBRA

29 Apr 2018, 20:33

Buna ziua! Eu am avut la un moment dat probleme cu dintii si anume imi sangerau gingiile. Asadar am incercat sa gasesc o solutie si sa schimb produsele cu unele profesionale. Am citit despre gama Aloe de la Equilibra si am decis sa-mi comand. Sunt multumita de aceste produse si vi le recomad cu toata increderea. Le puteti gasi pe bioelemente.ro.

naturista

naturista

tot despre igiena orala

28 Feb 2011, 17:35

Interesant. Am comandat si eu. Va fac si eu o recomandare cu o clinica unde au un super pedodont, daca tot veni vorba de copii, si stim cu totii ce important este sa accepte stoamtologul si sa nu dezvolte o fobie de mici: www.imperialdent.ro. Clinica are mai multe locatii in bucuresti. Iar la stomatologie pentru adulti, mai ales la implanturi sunt renumiti

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.