Imi cade parul. Ce pot face sa opresc acest lucru?

by: margo80
Imi cade parul. Ce pot face sa opresc acest lucru?

leontes

leontes

Frunze de nuc

16 Aug 2017, 15:15

A incercat careva sa isi spele parul cu frunze de nuc sau asa ceva?

marcelyna

marcelyna

Stoparea caderii parului

31 Mar 2017, 14:44

Folixin poate ajuta si el sa stopezi caderea parului.

eumirela12

eumirela12

par

25 Nov 2016, 23:56

Pentru efecte si mai rapide, se combina foarte bine cu uleiul din nuca de cocos. Efectele sunt chiar uimitoare. :)

eumirela12

eumirela12

par

25 Nov 2016, 23:49

Eu folosesc gama vivese senso duo si sunt foarte multumita de aceasta, toate problemele parului au disparut. Nici nu ma pot astepta la mai multe din partea unui produs. :D

paula01

paula01

Caderea parului

04 Feb 2015, 10:31

Eu zic sa mai astepti poate trece de la sine. Poti incerca si cu un sampon pentru stoparea caderii parului.
Daca nu functioneaza poti face o cura cu diverse suplimente/medicamente facute special pentru asa ceva.

paula01

paula01

Caderea parului

04 Feb 2015, 10:31

Eu zic sa mai astepti poate trece de la sine. Poti incerca si cu un sampon pentru stoparea caderii parului.
Daca nu functioneaza poti face o cura cu diverse suplimente/medicamente facute special pentru asa ceva.

paula01

paula01

Caderea parului

04 Feb 2015, 10:30

cazaculaur

cazaculaur

Remedii pentru stoparea caderii parului

06 Ian 2015, 10:55

Pentru stoparea caderii parului exista mai multe metode care sunt bune. Se pot folosi suplimente, sampoane sau diverse solutii care sa intareasca radacina firului de par.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!