Ulei pt par cu argan, cu cristale sau cu silcon?

by: gabriela_brb
Buna tuturor,

Care este cel mai bun ulei pentru par, cel cu argan, cu cristale sau cu silicon?
Eu am incercat o mostra de la un ulei numit Olio Mirage de la Compania del Colore pe baza de argan si am ramas surprinsa sa vad ca nu numai ca mi l-a facut mai matasos, dar si parca mi se aseaza mai bine dupa coafat...
Am vazut ca toate aceste tipuri de uleiuri sunt destul de scumpe, peste 100 ron...
Pt mine ar fi o investitie mare...

Daca a incercat cineva mai multe din ele si stie care e mai bun dintre ele, poate sa recomande un produs anume?
Sunt in dubii intre a cumpara o sticla de Olio Mirage sau un ulei cu cristale de la Wella, am inteles ca sunt cele mai bune...asa e?

Multumesc mult de tot

delyasta

delyasta

Sampon

31 Iul 2018, 14:15

Si samponul Fortesse poate sa fie eficient in combaterea caderii parului.

delyasta

delyasta

Tratament impotriva caderii parului

28 Ian 2016, 11:27

Un tratament cu pastile impotriva caderii parului poate sa-mi recomande careva?

Multumesc!

japonialove

japonialove

eu as recomanda

01 Apr 2013, 16:50

si uleiul de ricin si masca de par cu placenta :)

gabriela_brb

gabriela_brb

ulei argan

29 Mar 2013, 13:23

multumesc Dora pt raspuns...o sa iau :)

dora86

dora86

ulei argan pt par

25 Mar 2013, 14:00

Buna gabriela,
Eu zic sa incerci cu uleiul de argan pur, macar e natural si chiar are efecte uimitoare. eu asa fac si am un par sanatos si stralucitor. nu mai zic ca poti sa il folosesti si pt ten si piele. Eu l-am luat de pe www.arganic.ro, au preturi ok si produsele sunt bune.

gabriela_brb

gabriela_brb

recomandare

19 Mar 2013, 12:32

si ce produse recomanzi de la plafar sau de la kallos?
multumesc mult

japonialove

japonialove

eu zic ca nu are rost sa dai o groaza de bani

18 Mar 2013, 12:53

pe produse pt ingrijirea parului, gasesti la plafar sau la Kallos produse foarte bune si la preturi ok :)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.