Ce cadouri haioase ati luat?

by: arangela
Am descoperit de curand un site de pe care poti sa iei cadouri haioase/farse si m-am decis sa incerc si eu tipul asta de cadouri.
Voi ce cadouri haioase/farse ati luat sau aveti de gand sa luati celor dragi?
Povestiti aici de unde l-ati luat si ce reactie au avut "cadorisiti".
Eu am luat o bricheta funny de pe www.cadouinedit.com si am atasat si o farsa, un fel de abtibild ce imita un geam spart cu o piatra pe care l-am lipit voiniceste de masina.
Tipul care s-a pricopsit cu asta de abia isi scosese masina de la service si a facut o fatza...oricum, i-am facut si o poza asa ca sa aiba amintire. :)

a_elya

a_elya

:">

17 Mar 2008, 00:35

o perie cu maner in forma de p*** si era pt petrecerea burlacitzelor :">. au ramas toate mute cand a vazut ce am luat :)))

caramello

caramello

un cadou surpriza

28 Feb 2008, 13:37

Pe langa cadoul pe care si-l dorise am hotarat sa adaug ceva haios.Am fost intr-un magazin sex-shop si am cumparat o pereche de bichini cu trompa si urechi foarte frumosi.Cadoul a fost deschis de mama lui dar din fericire dupa ce am plecat.Au ras mult pe faza asta dar el a fost cel mai iritat:problema era ca trompa era prea mica

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.