Ceva pareri...sau chiar sfaturi?

by: fatlip
POi buna...sunt nou p aici ma numesc Silviu..si fac 17 ani akm in ianuarie..tot in ianuarie fac si un an de cand vorbesc cu o fata p care o iubesc mult. Si aici intervine mica problema...noi neam gandit aman2 la inceperea vietii sexuala (ambii fiind virgini) dar yo ma tem k dupa c o sa faca dragoste cu mn...sa nu i se lase sanii sau cv d genu...pt k noh ea are numa 15 ani si nas vrea sa i se lase sanii d la anii astia..? Oare daca o sa faca sex (pt prima oara) i se pot lasa sanii de la anii astia sau se poate intampla alceva?? Fetele mai mult ar trebui sa stye. Plzz ast rasp d la voi:( ms mult:*

...

06 Iun 2008, 09:00

Hello people. Long time, no see.

Silviu... e bine ca te-ai gandit la principala problema in cazul asta, lasarea sanilor. Nu trebuie sa te incurce aspectele lipsite de importanta, si anume ca ea are doar 15 ani, nici macar varsta consimtamantului (16). Intr-adevar, o sa-ti fie tare greu sa stai cu ea cand o sa vezi cum i se lasa sanii atat de mult incat nu o sa mai poata purta fusta scurta, nu? A, nu nu, in nici un caz nu trebuie sa asteptati, mergeti pe motto-ul Nike, repercusiunile or sa va loveasca un pic mai incolo, nu e cazul sa-ti faci griji acum. Ai grija cum iti pui si prezervativul, sa nu fie la 2 zile dupa, uita-te pe youtube, gasesti acolo adevarate desfasurari ale geniului omenirii in materie de sex...

---------------------------
Daca neuronii s-ar dezvolta ca florile, toti am fi genii!

redbaloon

redbaloon

.

23 Apr 2008, 17:52

Asa e, nu o rani si protejati-va, mai documentativa inainte de a face acest pas...

suparica

suparica

pt FATLIP

29 Mar 2008, 13:48

Si eu sunt de parere ca sanii nu se "lasa" din cauza asta. motivul lasarii lor de regula e din cauza alaptarii bebelusului. ea nu e prea mica pt o viata sexuala? intrb si eu! parerea mea e ca dak o faceti ai grija sa nu o faci sa sufere. fetele le varsta asta se indragostesc atat de usor! aveti grija sa va protejati! o nenorocesti dak ramane gravida

zamo

zamo

prezervativu'

26 Feb 2008, 16:29

vezi cum iti pui prezervativu', ca daca nu-l pui bine, sau daca e prea mare, il pui degeaba. cauta pe google sau youtube, sunt o gramada de demonstratii.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.