Concurs - Castiga un parfum de la eParfumerie.net

by: moderator
Spune-ne "Care este visul tau in viata si ce vei face ca sa-l implinesti" si poti castiga un parfum senzual, de ziua femeii.

Mai multe detalii aici.

tzumpy

tzumpy

bucuria de a avea visuri

02 Mar 2009, 21:01

ma bucur ca citind acest articol, mi-am amintit de visul meu, pe care din lipsa de curaj reusisem sa-l tyn in loc;dar visurile raman in suflet si asteapta mereu sa fie implinite..imi doresc, mai presus de toate, sa acumulez destula experienta de viata incat sa le-o impartasesc si acelora care au nevoie de ea, chiar daca acum visul meu e la inceput si am doar 18 ani..sa stiu ca pot fi pentru cei din viata mea in orice moment un refugiu de incredere, sa pot ajuta la zidirea visurilor celor de langa mine,pentru a sti ca las mereu ceva in urma mea..restul visurilor mele ce tin de mine stiu ca le pot duce la bun sfarsit,pentru ca Dumnezeu Mi-a dat tot ce am nevoie pentru a le realiza.Ce voi face pentru a-mi implini visul?ceea ce invat inca:sa ascult atunci cand cineva are nevoie de asta si sa fiu acolo, dar mai ales sa pretuiesc fiecare lucru din viata mea,pentru ca imi este daruit cu un scop.

alinacraciun

alinacraciun

Oare toata lumea are un singur vis???

02 Mar 2009, 20:58

Am citit mesajele care au fost trimise pana acum, iar majoritatea viseaza la "floricele" si pace pe pamant. Oare chiar asa este sau e doar putina filozofie... Visul meu: cand eram insarcinata imi doream o fetita cu care sa ma plimb pe faleza (locuim in Galati) imbracate cu tricouri roz, cu vata de zahar in mana si sa ne jucam cu baietei de gradinita. :)) Intamplarea a facut ca am si adus pe lume o fetita (acum are un an si 8 luni) iar Mos Craciun "ne-a adus" mie si fetitei 2 tricouri roz. Acum asteptam vara iar visul meu este pe cale sa se indeplineasca. Imi imaginez deja plimbarile si ma simt de pe acum implinita sufleteste pentru ca o sa ramana si in urma mea ceva frumos si gingas ca o floare(fetita se numeste Crina). Cred ca este ceva banal pentru unii oameni dar pentru mine este... UN VIS.

tzumpy

tzumpy

bucuria de a avea visuri

02 Mar 2009, 20:56

ma bucur ca citind acest articol, mi-am amintit de visul meu, pe care din lipsa de curaj reusisem sa-l tyn in loc;dar visurile raman in suflet si asteapta mereu sa fie implinite..imi doresc, mai presus de toate, sa acumulez destula experienta de viata incat sa le-o impartasesc si acelora care au nevoie de ea, chiar daca acum visul meu e la inceput si am doar 18 ani..sa stiu ca pot fi pentru cei din viata mea in orice moment un refugiu de incredere, sa pot ajuta la zidirea visurilor celor de langa mine,pentru a sti ca las mereu ceva in urma mea..restul visurilor mele ce tin de mine stiu ca le pot duce la bun sfarsit,pentru ca Dumnezeu Mi-a dat tot ce am nevoie pentru a le realiza.Ce voi face pentru a-mi implini visul?ceea ce invat inca:sa ascult atunci cand cineva are nevoie de asta si sa fiu acolo, dar mai ales sa pretuiesc fiecare lucru din viata mea,pentru ca imi este daruit cu un scop.

printesa_79

printesa_79

Buna seara!

02 Mar 2009, 20:07

Ce-mi doresc,ce vis am?Ei bine ,imi doresc sa fac familie langa persoana iubita de mine,la casa noastra,fericiti,cu copii care nu vor intarzia sa apara.si sa avem parte de multa intelegere unul fata de celalalt

blondy_ady

blondy_ady

visul,vise....

02 Mar 2009, 17:21

fiecare are un vis ptr care ar face orice sa il duca la realizare,acum stau si ma gandesc care ar putea fi visul meu si ce as face ca el sa devina real.pot spune doar ca am avut un vis si ptr care am facut tot posibilul sa il indeplinesc.mi-am dorit o familie,un sot care sa ma iubeasca si un rod al iubirii noastre,pot spune cu mana pe inima ca acest vis sa indeplinit.poate putin cam tarziu,dar am un sot pe care il respect si iubesc,la fel si din partea lui,iar acum asteptam un bebe care se va naste in iunie,deci visul meu,visul oricarei femei care poate spune ca se simte implinita sa implinit intocmai.multumesc celui ce a vegheat asupra mea,dar si persoanelor si imprejurarilor care au facut posibil implinirea visului.poate ptr unii este ceva normal si nu un vis,dar daca cautati adanc in sufletul vostru veti vedea ca orice dorinta,devine un vis,iar visul poate deveni realitate,ptr oricine.succes tuturor in indeplinirea viselor

crstinna

crstinna

e greu sa ai doar un vis...

02 Mar 2009, 16:38

Toata lumea viseaza, e ceva firesc zic eu, dar e mai greu cand doar visezi si astepti sa t-i se implineasca, asta cred eu k e mai greu. Pana nu demult asta faceam si eu visam si asteptam, dar timpul tot trecea si nimic nu se schimba in viata mea. DEci nu e suficient doar sa visezi... La fel ca multe altele am si eu mai multe vise,unul dintre ele si cel mai mare zic eu e ca imi doresc sa ajung prezentator tv la stirile din sport, un fel de Simona Patruleasa dar in varianta blonda :)pt asta am si inceput sa lucrez la una din televiziunile de la noi din Timisoara, ca reporter sportiv pt inceput dar sper ca in timp sa pot ajunge sa apar pe sticla si la una din tel.eviziunile mari din Bucuresti....cum ar fi Antena1 preferata mea. Apoi mai am si alte vise care sper ca Dumnezeu sa ma ajute si el putin si sa-mi gasesc si eu jumatatea, sa fiu fericita, ca intr-o zi sa am si eu un bebe pe care sa-l cheme Janis(iam gasit si numele:)) si sa am casa mea intr-o zi si nu in ultimu rand sa am parte de sanatate eu si familia mea. Cam astea sunt visele mele si daca se poate si sa castig unul din parfumurile puse in joc ca al meu e pe terminate:) Va multumesc

visul meu

02 Mar 2009, 16:11

Visul meu in viata este sa ma simt implinita, sa ma pot uita fara regrete inapoi, sa am constiinta curata. Parte din el se refera la meseria mea care va fi cea de doctor. Indiferent de conditiile grele de munca, de programul epuizant, de perceptia oamenilor in general despre sistemul nostru de sanatate si de cei 6 ani de facultate, vreau sa fiu un medic bun...un altfel de medic...in Romania. Pentru asta sunt pregatita sa invat mult pentru mine si pentru ceilalti si in fiecare zi ma gandesc ca undeva cineva ma asteapta si spera sa exist, iar eu il voi gasi.

diacon11274

diacon11274

visul meu

02 Mar 2009, 14:45

visul meu este sa am un copil; ceea ce este destul de dificil, deoarece nu depinde numai de mine ci si de doctor si progresele facute in medicina; sunt casatoriat de 13 ani si tot incercam, iar anul asta am fost la medic si acum fac o serie de analize care sunt destul de costisitoare si le fac treptat, cate 1 pe luna, inclusiv sotul meu, apoi urmatorulpas sunt interpretarea analizelor de catre medic si stabilirea urmatoarei etape: histerosalpingoecografia; in vara vreau sa merg sa fac tratamentele specifice la Sovata; apoi urmatorii pasi ar fi operatia pt dezlipirea trompelor, si dak nici asa nu se rezolva trecem la inseminare artificiala, k la fertilizare in vitro doar pot sa visez, pt k e foarte scumpa si ar trebui sa fac un imprumut la bank sa pot realiza aceasta procedura; sui cum suntem in criza financiara aceasta proceduar ramane un vis; sper din tot sufletul sa nu fie nevoie sa ajung si la aceasta ultima procedura, deaorece pe langa k nu mi-o permit ar fi si ultima speranta de a mi se mai indeplini visul : sa pot da nastere unui copil al meu, suflet din sufletul meu.

sweet4anamaria

sweet4anamaria

Visul meu ...

02 Mar 2009, 14:31

am luptat din greu sa imi termin facultatea , neavand sprijinul nimanui , nici macar al persoanei pe care o iubeam la momentul respectiv . am trecut printr-o relatie plina de deceptii , plina de amintiri urate , vorbe urate , jigniri ... Am iubit un barbat care ma tinea incuiata in casa si pleca la intalniri , un barbat pe care practic il intretineam eu ...dar cu care imi doream totusi o familie...Ne-am despartit foarte urat ...intr-o seara rece , am fost data afara din casa la ora 2 noaptea , neavand unde sa ma duc, batuta si jignita pentru ca nu a vrut sa platesc consumatia lui si a prietenei pe care si-o facuse pe Net...
De atunci visul meu a fost sa nu mai sufar , sa gasesc iubirea si sa daruiesc cuiva care merita toata iubirea mea...Asa a fost ... am gasit pe cineva care merita toata dragostea mea si bineinteles acum asteptam un bebe ... Visul meu este sa fiu cea mai buna mamica si cea mai buna sotie ...pentru fiul si pentru sotul meu .

mucilianud

mucilianud

Castiga un parfum de la eParfumerie.net

02 Mar 2009, 12:59

visul meu este sa ajung bunica, sa-mi zambeasca nepotii si sa ma bucur de ei si sa fim cu totii sanatosi

alu_ariana

alu_ariana

Ce voi face pentru a imi implini visul?

02 Mar 2009, 10:33

Ca majoritatea oamenilor am multe visuri, insa cel care primeaza la ora actuala in mintea mea este cel legat de viitorul meu profesional. Imi doresc sa ajung un medic bun si un pas important pe care il fac in momentul de fata in privinta aceasta este acela de a ma pregati temeinic pentru examenul de intrare in rezidentiat, o buna pregatire asigurandu-mi, pe de o parte, o nota suficient de mare pentru a avea posibilitatea de a-mi alege specializarea pe care mi-o doresc, iar pe de alta parte constituie o baza teoretica solida pentru un medic incepator.Imi doresc de asemenea ca o parte din rezidentiat sa o urmez intr-un centru universitar strain, insa..toate la timpul lor...:)

only_m88

only_m88

Visul meu

01 Mar 2009, 22:03

Probabil ca visul meu este unul firesc dar merita sa fie spus. Visez sa ajung judecator sa am alaturi de mine o familie fericita, sa reusesc sa ii fac pe cei din jurul meu sa zambeasca, sa fiu capabila sa arat bine si la 50 de ani si sa am acelasi umor pe care il am si acum.In rest... multa sanatate sa fie ca restul ne straduim sa le implinim.

carmen22

carmen22

concurs

01 Mar 2009, 17:55

Visul meu este sa-mi vad mama fericita, are o varsta inaintata si m-a crescut singura; nu o am decat pe ea, iar cat mai este in viata, vreau sa ma vada realizata profesional si bineinteles sa ma vada mireasa. Sper sa reusesc sa implinesc acest vis!

bella_ghe

bella_ghe

vis_spre_implinire

01 Mar 2009, 10:00

Visul meu este sa fiu sanatoasa si sa pot sa-mi ajut fetita de 16 ani sa-si gaseasca drumul in viata.Pentru asta lupt in fiecare zi cu timpul.Ea este un copil frumos si bun, dar care nu ma are decat pe mine alaturi si credeti-ma nu-i usor sa lupti. Numai bine si o primavara ,imumata va doresc!

claudiu_gun

claudiu_gun

visul meu in viata

28 Feb 2009, 20:55

Visul meu este sa am 3 copii. Deocamdata am doar unul care are doi anisori si sper ca vom avea inca unul cat de curand.

uratika

uratika

parfum de la eParfumerie

28 Feb 2009, 19:05

visul meu e sa imbatranesc frumos alaturi de cel pe care il iubesc...ce fac ptr. asta ?...il sarut in fiecare dimineata ,il respect ,ii impartasesc gandurile mele , il ador...si daca mi-a reusit asta de 20 de ani de cand suntem impreuna ,sper sa-mi reuseasca si de acum incolo mult mai multi

mitzura23

mitzura23

Visul meu....

28 Feb 2009, 13:21

Un lucru m-a fascinat si inca ma fascineaza: frumusetea naturii. Cel mai mult imi doresc sa calatoresc! Sa vad cat mai multe locuri speciale, sa cunosc oameni cu mentalitati diferite si sa invat cate ceva din fiecare experienta. Si pentru ca nu vreau sa calatoresc singura, imi doresc sa-mi gasesc sufletul pereche: un om care sa aiba aceasta dorinta de cunoastere si de aventura! In prezent, incerc sa-mi construiesc un viitor si o cariera care sa-mi permita sa calatoresc cat mai mult. Cu mult optimism si cu pasi usori, dar siguri, sper ca voi reusi sa-mi indeplinesc aceste aspiratii!

mariko21

mariko21

Raspuns

28 Feb 2009, 12:33

Viata este mult prea lunga pentru a sti ce imi voi dori peste ani si ani, dar si mult prea scurta pentru a visa la viitor, trecand prezentul cu vederea.

Maq voi gandi deci la viitorul apropiat. Imi doresc mult sa ma mut impreuna cu iubitul meu. Apartamentul l-am cautat si l-am gasit. Acum urmeaza sa ne convingem parintii (suntem studenti si inca locuim cu ai nostri) de acest pas pe care dorim sa il facem.

Apoi ar urma decoratiunile locului, dar deja stim in mare cam ce vrem, ca ne petrecem ore intregi discutand despre fiecare detaliu!

Amandoi ne vedem impreuna si peste ani si ani, dar suntem prea tineri pentru mai mult de locuit impreuna in acest moment. In plus, daca e sa fim impreuna peste ani si ani, vom fi si fara sa ne tina legati vreo hartie. Iar locuitul impreuna ne va ajuta sa ne dam seama daca am vrea mai mult unul de la celalalt si de la relatia noastra, in viitor.

Bineinteles, peste ani si ani ma vad cu un sot, cu bebei si copii, locuind intr-o casa cu o curte plina de verdeata, dar pana atunci mai e. Trebuie sa ne urmam cursul vietii si planurile noastre zi de zi, pas cu pas...

durusoctavia

durusoctavia

Visul meu

28 Feb 2009, 12:19

Visul meu este sa imi traiesc viata gandindu-ma ca fiecare clipa e unica si daca am pierdut-o nu o mai pot aduce inapoi...Vreau ca in loc sa ma cert, sa plang, sa am in suflet sageti otravitoare, sa pictez, sa fac o prajitura, sa ascult muzica, sa citesc o carte, sa cantaresc diferenta dintre a vrea si a avea nevoie...Vreau sa inot in rauri, sa ma catar pe munti, vreau sa imi straluceasca soarele in ochi si sa imi suiere vantul prin par...Vreau sa ma bucur de fulgii de zapada care cad, de picaturile de ploaie care se joaca in parul meu, de zambetul unui copil, de un apus de soare…Nu fac planuri, nu incerc sa imi programez viata, nu incerc sa urmez reguli, sa am ambitii…Vreau doar sa iubesc tot ce ma inconjoara si sa ma bucur de viata!

katerinka

katerinka

what i dream of

28 Feb 2009, 11:55

Ceea ce am visat intotdeauna cu ochii deschisi s-a invartit,imi dau seama acum,in jurul ideii de a calatori.Pe mine nu m-a entuziasmat niciodata cu adevarat alegerea carierei pe viitor,ori gasirea marii iubiri(asta deoarece inca mai cred ca e ceva ce vine natural si spontan),sau cadourile valoroase.Daca ar fi ceva in adncul mintii mele,ar fi nevoia de apreciere a celor din jurul meu,oameni cu care interactionez zi de zi si comoditatea si naturaletea mediului de viata.However,visul meu,din momentul in care aveam vreo 5 ani,si stateam cu capul in poala prietenei mele uitandu-ma la cer,a fost sa calatoresc,sa fiu si eu in avionul de sus,de departe,privind in jos catre ceea ce am lasat in urma,indreptandu-ma catre un Maroc,o America,o Indie.Poate ca in fapt,locul meu existential este chiar drumul.In acest sens am inceput de curand sa fac ceva,mai exact sa corespondez cu oameni care privesc calatoriile in acelasi mod ca si mine.Si o sa se concretizele acest vis al meu mai curand sau mai in viitor,si atunci o sa fiu implinita:)

deea0707

deea0707

visul meu

28 Feb 2009, 10:04

Visul meu ?
Cred ca oricine are un vis anume.. o dorinta desarta care sa se implineasca o data .
Unele,poate ca isi doresc sa apara printul pe cal alb,unele poate doar un barbat cu bani,care sa le indeplineasca orice dorinta.
Insa eu .. cel mai mult mi-as dori sa ma descurc singura in viata .. pentru ca,desi sunt fata,mi-as dori sa nu depind de nimeni..mai ales de parinti,ci din contra.. sa ii ajut .. din propriile puteri.Macar atat sa pot face pentru ei,batranii mei care m-au crescut atat timp si care m-au indragit,protejandu-ma si fiindu-mi alaturi in cele mai grele clipe.
Deci,visul meu ar fi acela sa reusesc singura in viata,fara ajutorul nimanui.Iar,acest lucru se poate transforma in realitate doar cu ajutorul Lui Dumnezeu .. si desigur,al meu..invatand si luptand din rasputeri.Poate intr-o buna zi,voi reusi. Pentru ca sunt incapatanta,si voi lupta mult ca tot ceea ce imi doresc sa devina realitate.

ilens2006

ilens2006

concurs parfum

27 Feb 2009, 22:25

Visul meu in viata ...da, daca stau sa ma gandesc bine chiar nu am mai visat in ultimul timp, nu am mai avut timp, zbatandu-ma intre drumurile prin spitale si clipele de deznadejde cand vezi cum se chinuie cea care ti-a dat viata, mama..
Visez la ziua in care voi pune capul linistita pe perna, cand poate voi reusi sa am si eu o familie, cand poate nu va fi prea tarziu sa am si eu un copil.Asta mi-as dori si mi-as dori sa nu mai vad suferinta...am vazut prea multa.
Ce am sa fac pentru visul meu ?Am sa ma rog la D-zeu si am sa sper.

justmekriss

justmekriss

Ai grija ce visezi ca poate deveni realitate!!!

27 Feb 2009, 21:30

Acesta este unul din motto-urile mele preferate. Se spune ca in viata poti avea totul, trebuie doar sa iti doresti cu adevarat si sa incerci sa faci ceva in acest sens. Vise avem cu totii, e placut sa visam, cel putin in acele clipe avem senzatia ca se intampla cu adevarat si de aceea e foarte greu sa ne limitam la un singur vis. Pe general visez sa am o viata sanatoasa, in ultimii ani am realizat ca acesta este cel mai important lucru deoarece fara sanatate degeaba ai bani, dragoste, job, etc. ca nu te poti bucura pe deplin de ele. Iar daca ma refer la visul cel mai important in acest moment atunci este sigur vorba de un job si de ce nu de castigarea unui parfum :)
Un mic sfat: Indrazniti sa visati si sa luptati ca visele voastre sa devina realitate!

lilyneacsu23

lilyneacsu23

cadoul Mosului

27 Feb 2009, 21:01

Va salut si va doresc inca de la inceput,dragi prieteni copii si,de ce nu,si parinti sa aveti parte de o copilarie fericita! Ce bine ar fi ca viata noastra sa ne fie o copilarie continua! Numele meu este Neacsu Alexandru Gabriel iar Bunul Dumnezeu s-a gandit sa ma aduca pe lume tocmai la poalele Tampei direct din sacul Mosului.Parintii mei au fost foarte cuminti,iar Mosul le-a adus cel mai minunat cadou -pe mine!Nu imi amintesc exact toate detaliile nasterii mele-stiu,insa, ca afara se pusase o iarna grea si o zapada de te ingropai in ea. Era 19 Decembrie-pesemne se pregatea drumul pentru sania Mosului.De atunci si pana acum am mai crescut un pic..M-am nascut cu hidronefroza bilaterala congenitala(dilatare a rinichilor) si vreau sa le multumesc parintiilor mei pentru toata grija care mi-o poarta..stiu ca ma iubesc tare mult dar nu prea inteleg eu de ce ma duc intr-un loc asa de rece unde ''nenea'' si ''tanti''sunt imbracati in alb si imi fac ''buba''.Oare totu-i spre binele meu?! Visul meu este sa fiu sanatos...si vreau ca mami cu tati sa se casatoreasca...nu cer prea mult

guzzy92

guzzy92

concurs

27 Feb 2009, 18:23

Fiecare dintre noi avem un vis pe care dorim sa il indeplinim mai devreme sau mai tarziu.
Al meu ar fi sa imi deschid propria afacere ....o cafenea sau o cofetarie, cel mai bine combinate
si un bebe dar nu acum...mai 1-2 ani ..macar!
Restul sunt niste vise mai mici...
oricum vreau sa vad ce vise "mai Reale" aveti...nu gen"Sa castig la lotto" care cel mai probabil nu se va indeplini

sweety12laly

sweety12laly

unul dintre vise si cel mai important

27 Feb 2009, 16:04

Visul meu cel mai important in prezent,este ca nepotelul meu sa se faca bine ,el este bolnav de leucemie si are numai 3 anisori,iar singurul lucru pe care pot sa-l fac pt a se indeplini este de a ma ruga la Dumnezeu sa faca o minune si sa-l salveze,sa se intoarca acasa sanatos alaturi de familia noastra.

iury_alex

iury_alex

vre un parfum de la eParfumerie.net

27 Feb 2009, 15:43

visul meu in viata esta sa traiesc cat se poate de usor si placut ,sa simt ca nu traiesc degeaba pe acest pamant si ca in urma mea sa se vorbeasca cu drag "uite a contribuit si Luminita la acest...." si voi face la fel ce am facut si pana acum adica sa"las loc de buna ziua"pe unde trec ca sa pot ramane apreciata.La fel de apreciata.

madi17

madi17

Visul meu

27 Feb 2009, 15:22

Sunt o femeie oarecare cu visele si sperantele sale. Sunt o femeie ale carei vise de pana acum s-au indeplinit in mare parte, pentru ca viata merita traita la maxim.De curand am implinit 31 de ani si de-a lungul acestor ani am avut multe vise. Acum, dupa ce-am trait impliniri si dezamagiri deopotriva, inteleg ca visurile se pot implini, dar nu de la sine.
Am mai multe vise si dorinte, la care mi-e greu sa renunt si sa-l caut pe cel mai important pentru a respecta cerinta acestui concurs.Dar acum, cand sunt mama cel mai mult imi doresc sa fac tot posibilul sa fiu cea mai buna mama.
Traiesc cu gandul ca fiul meu o sa-mi multumeasca intr-o zi pentru efortul meu - pentru ca asta i-a schimbat viata,i-a imbunatatit-o sau i-a facut-o mai frumoasa.

nicole_tdnl

nicole_tdnl

Concurs

27 Feb 2009, 15:21

O intrebare care pune pe oricine pe ganduri...care este visul meu in viata? Cred ca fiecare dintre noi are un scop, un obiectiv fixat, pe care doreste sa-l atinga in ziua urmatoare, in saptamana ce urmeaza, intr-un an etc. Insa visul cel mare, visul care ne marcheaza o buna parte din viata si pentru care am fi in stare de orice compromis trebuie ca intr-adevar sa fie special...Cand eram mai mica visam la tot felul de lucruri, insa cu timpul am realizat ca importante nu sunt casele, masinile, bijuteriile, ci sentimentele, sentimentul de liniste si impacare cu sine, dragostea pe care o oferi celor dragi, bucuria de a face fapte bune si de a fi placut in ochii lui Dumnezeu...toate acestea te fac un om cu adevarat deosebit si implinit. Realizand aceste lucruri am decis sa traiesc fiecare clipa cu bune si cu rele si sa ma straduiesc sa iau din viata ce e frumos. Cu toate acestea, pentru premiile pe care le oferiti (cu adevarat speciale) si pe care mi le-as dori merita sa dezvaluim visele noastre:)

cretsoolici

cretsoolici

Visul meu...

27 Feb 2009, 15:11

...a inceput intr-o zi cand mi-am dat seama cat de important e sa fi iubita. Cred ca aveam vreo 6-7 anisori cand bunica mea mi-a citit " Frumoasa si bestia", celebrul basm in care dragostea invinge orice. Pana acum am cautat acea "bestie" care ma va iubi si resecta care va face sacrifii si tot ce ii sta in putinta sa ma faca fericita. Bineinteles am inceput o aventura... am suferit dezamagiri, am cunoscut tot felul de tipi...iar cand imi perdusem speranta ca intr-o zi "va rasari soarele pe strada mea"...tocmai atunci s-a intamplat...l-am intalnit pe Mr. Right...si traiesc o poveste frumoasa de iubire...Mi-am gasit bestia care o cautam...:D si sunt happy:D...momentan visul meu e implinit:D:X

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.