Concurs - Castiga un parfum de la eParfumerie.net

by: moderator
Spune-ne "Care este visul tau in viata si ce vei face ca sa-l implinesti" si poti castiga un parfum senzual, de ziua femeii.

Mai multe detalii aici.

apopescu78

apopescu78

vis

26 Feb 2009, 11:03

nu cred ca in viata iti trebuie neaparat un vis. adica, ma rog, poate toti avem cate un vis in copilarie, sa facem una-alta, dar pe parcurs lucrurile se schimba. cazul ideal (cred eu)este sa te bucuri de ceea ce ti se intampla si sa constati, la final, ca acela este visul tau...FRUMOS

camelia_nicolae

camelia_nicolae

Visul meu

26 Feb 2009, 10:44

Visul meu este baiatul meu, de 16 ani, pentru care doresc sa ajunga sa faca facultatea in strainatate, la o facultate de renume, pentru a fi bine pregatit in domeniul pe care si-l doreste, sa poata alege corect si avantajos in viata, astfel incat sa faca fata cu succes oricarei crize ce ar mai putea aparea in viitor!!

euronik2002

euronik2002

vis

26 Feb 2009, 10:04

Visul meu este sa vizitez New York-ul intr-o buna zi..

cbusiness

cbusiness

concurs

26 Feb 2009, 10:01

Vreau sa fim sanatosi,sa ne bucuram de ceea ce am realizat,copilul sa creasca frumos,sa faca ceea ce isi doreste in viata.

mbleotu

mbleotu

Concurs Parfum

26 Feb 2009, 09:59

Visul meu in viata este sa fac in fiecare an o excursie in strainatate. Pentru aceasta voi strange bani pentru vacante.

mbleotu

mbleotu

Concurs Parfum

Visul meu in viata este sa fac in fiecare an o excursie in strainatate. Pentru aceasta voi strange bani pentru vacante.

mbleotu

mbleotu

Concurs Parfum

mbleotu

mbleotu

Concurs Parfum

tdj31

tdj31

concurs

26 Feb 2009, 09:58

imi doresc nespus sa am o casuta cat de mica.Sper ca intr-o zi sa o pot avea.

manix

manix

VISUL MEU

26 Feb 2009, 09:50

VISUL MEU CEL MARE ESTE ACELA DE A DEVI MAMA. CE FAC PENTRU ASTA? STRANG BANI PENTRU ACHITA IMPRUMUTUL FACUT LA BANCA PENTRU PRIMUL FIV (NEREUSIT) SI APOI VOI FACE CU SIGURANTA AL DOILEA FIV.

rodikutza

rodikutza

Care este sensul vietii?!

26 Feb 2009, 09:45

Obisnuiam adesea sa spun ca, pentru mine viata nu are sens...pana la un anumit moment al vietii mele.Apoi a venit in viata mea...un copil...simplu pentru cei din jurul meu, un adevarat miracol pentru mine.Din acel moment, am afirmat si am simtit ca acesta este sensul vietii mele si, de aici, s-a nascut si visul meu: acela de a creste un copil sanatos, educat, frumos, care sa aiba simtul adevaratelor valori, care sa stie sa fie OM, care sa poarte in suflet mereu credinta in Dumnezeu. Fireste, in conditiile societatii actuale, ma voi lovi de multe obstacole pentru a-mi indeplini acest vis, dar traiesc in fiecare zi cu speranta ca fiecare om are un inger, fiecare copil are un ingeras...astfel, cand voi fi ajuns la capatul vietii mele, voi putea spune ca nu am trait in van.

danyai

danyai

concurs parfum

26 Feb 2009, 09:44

visul meu este sa fie lumea in care traim mai buna .sa traim cu totii in pace si intelegere.eu incerc sa fiu intelegatoare si iertatoare si mai las de la mine.este putin dar daca ar face fiecare din noi acest lucru eu cred ca s-ar cunoaste.

danyai

danyai

concurs parfum

26 Feb 2009, 09:43

visul meu este sa fie lumea in care traim mai buna .sa traim cu totii in pace si intelegere.eu incerc sa fiu intelegatoare si iertatoare si mai las de la mine.este putin dar daca ar face fiecare din noi acest lucru eu cred ca s-ar cunoaste.

morsa

morsa

Vis de femeie

26 Feb 2009, 08:42

Sunt la varsta (48)la care mi-am indeplinit multe vise, iar unele nu am reusit sa le ating...Chiar daca sunt la jumatatea drumului (sper) visez in continuare? La A TRAI si nu doar A EXISTA! Adica?? Pana acum m-am pus mereu dupa copilul, sotul chiar si parintii mei,nu-mi pare rau, dar acum vreau mai multe si pt mine.In fiecare zi sa fac cat mai multe lucruri care-mi fac bine si-mi umplu viata: sa rad, sa ma bucur, sa daruiesc, sa ascult, sa fac sport, sa ma intalnesc cu prieteni, sa ajut, sa ma lupt cu rautatile, sa citesc, sa vad un film bun, sa plang de fericire, sa devin bunica si sa ofer nepotilor mai mult decat am facut pt copil, sa petrec clipe romantice alaturi de partener, sa iubesc neconditionat..Vorbe care au devenit banale,dar daca le-am rosti zilnic ca pe o rugaciune le-am si realiza.Vreau sa musc cu pofta din viata,vreau ca VIATA sa ma bage in seama..si sa-I spun,ceea ce i-am spus primului iubit la: Vreau sa fiu fulgul lenes ce-ti cade pe gene, Poate atunci m-ai vedea / Vreau sa fiu visul ce noptile-ti umple, Poate atunci m-ai chema/ Vreau sa fiu vantul ce parul iti flutura/ Poate atunci m-ai simti/AS VREA SA FIU TOT CE-I FRUMOS PENTRU TINE/ POATE ATUNCI M-AI IUBI!

cami_camelot

cami_camelot

Vise,visuri...

26 Feb 2009, 08:39

Visele se destrama dimineata,insa visurile pot sa dureze o viata!Daca incetam sa visam,daca incetam sa credem cu tarie intr-un ideal,viata noastra va lua o turnura nedorita.Se spune ca,atunci cand incetezi sa mai fii copil,ai murit demult.La fel,daca incetam sa visam!
Cand eram copil,visam la clipele cand voi deveni adult.Acum,retraiesc copilaria prin ochii fiului meu si visez la o lume mai buna pentru el...Sunt idealista?Probabil...Dar mai am si visuri"cu picioarele pe pamant"Visez sa mai fac o facultate,sa pot ajunge acolo unde altadata nici nu indrazneam sa...visez.Mi-as dori un copil,un alt copil,al barbatului pe care il iubesc.Si cel mai puternic vis al meu este sa reusesc in fiecare zi sa fac un pas inainte,sa ma inclin,dar sa imi pastrez verticalitatea intr-o lume guvernata de puterea lui "a avea",nicidecum de "a fi",ori de "a iubi".Cred cu tarie ca orice vis poate deveni relitate,ca lumea noastra interioara se poate materializa!

adivera

adivera

Tinerete fara batranete!

26 Feb 2009, 02:07

Sa raman mereu tanara- asta imi doresc! E un vis frumos, nu? Tinerete fara batranete? Da! Sunt constienta ca nu se poate ca fizic sa ramanem vesnic tineri , dar sufletul nostru poate fi tanar . Sufletul e singurul pe care il putem mentine tanar si asta depinde doar de noi. Sa zambim zilnic tine de noi si de forta noastra interioara!

nuanta

nuanta

visul meu

25 Feb 2009, 23:28

Bineinteles ca am vise care nu se pot realiza si o sa ramana mereu la statutul de vise insa,sunt vise care devin realitate daca iti doresti suficient de mult....si bati de trei ori din calcaie...unul din ele este:sa am posibilitatea sa fac ceea ce-mi place fara sa fiu constransa de anumite situatii si anume sa pictez;in momentul in care am pensula in mana si culorile langa mine parca evadez parca abia atunci incepe visul nu pot explica sentimentul pe care-l am atunci niciunei persoane care nu a tinut macar odata pensula in mana-libertatea spirituala nu are cuvinte sau definitii

cr1st1n4

cr1st1n4

hmm...visul meu..:D

25 Feb 2009, 23:06

Atatea vise incat nu stiu de unde sa incep. Ca sa fiu sincera am un singur vis mare si cuprinzator acela de a mi se indeplinitoata adunatura de vise p care o ziceam la inceput . In timp din cartea cu vise am reusit sa citesc doar cateva restul raman de citit pentru viitor nefiind posibil indeplinirea unui numar atat de mare de vise intr`un timp atat de scurt;am doar 20 de ani  .Marea majoritate din visele mele , spuse în şoaptă doar la poarta sufletului meu sau strigate în gura mare către cer, mi s-au începlinit.Printre ele sanatate,iubire,intelegere cu prieteni si familie acestea constituind minimul esential de vise al unei persoane fericite.Pentru toti cei care au avut curiozitatea sa citeasca aceste randuri va doresc sa vi se indeplineasca macar cele care mi s`au indeplinit mie,iar apoi sa continuam cu totii a visa in continuare pentru ca un om fara vis e ca un cer fara nori!

coryl

coryl

Concurs

25 Feb 2009, 23:04

Visul meu este simplu, dar greu de implinit. In primul rand verau sa termin faculatea cu succes, si sa-mi dau licenta, dar acest lucru este mult mai greu, decat eu m-am gandit. Dupa facultate vreau sa fiu angajat la o firma internationala, si sa ajung cat mai sus in hierarhia firmei, in timp ca intemeiez o familie. Vreau sa traiesc in armonie, sanatate si bucurie. Sunt vise simple, dar din cat am vazut multi oameni nu au reusit sa-si implineasca. Sper sa am mai mult succes sa-mi implinesc visul.

ele1

ele1

visul meu

25 Feb 2009, 22:41

visul meu este sa traesc fericita alaturi de persana iubita.urmeaza sa facem nunta si cred ca este cel mai important.si sa traesc bine si sa mi se andeplineasca dorinta de a face operatie de marire de sani la clinica care zone si o sa fac tot ce-mi sta an putere ca sa mi se andeplineasca dorintele

aimerdod

aimerdod

visez...visez cu ochii deschisi!

25 Feb 2009, 22:35

eu am un ,,generator,, de vise---IUBIREA.atunci cand iubesti si esti iubit incepi sa iti doresti din ce in ce mai multe lucruri,iti doresti sa devii mai bun in tot ceea ce faci;.visul meu...imi fuge mereu gandul la O FEMEIE VESELA,CE ARE LANGA EA UN BARBAT IUBITOR SI 2 BEBEI DRAGUTI.O FEMEIE CARE FACE FATA VIETII DE FAMILIE DAR SI CELEI PROFESINALE,IAR MARELE VIS...NU NU ESTE SA FIU BOGATA CI...SA POT TRECE PRIN VIATA FRUMOS.PARCA MA VAD O BATRANICA COCHETA TINAND UN MOSULICA DE MANA SI PLIMBANDUNE PRIN PARC.

dinulescu

dinulescu

mai multe vise !

25 Feb 2009, 21:45

Dumnezeu ne-a ajutat intotdeauna ! am o casa a mea un sot ibitor o fetita gingaja , serviciuri bune , deci o situatie destul de buna la doar 22 de ani ! Nu imi doresc sa devin milionara , si nici sa imparatesc lumea ! Imi doresc foarte mult sa calatoresc si unul din visele mele este sa ajung la Paris , pentru asta voi astepta o oferta convenabila ! Dar dorinta mea cea mai mare este sa ajut oamenii care au nevoie de asta ! Vreau sa infiintez o cantina pentru oamenii saraci ( asa cum a avut si soacra mea ), sa ma pot bucura de fiecare data cand le vad chipurile fericite ca au si ei o mancare calda si mai uita de neajunsuri !
Acum imi construiesc deja un spatiu pentru o sala de mese , si in curand oamenii vor veni in fiecare zi sa manance iar eu voi fi mai fericita ca pot sa fac ceva pentru cei care au nevoie de asta !
Vreau sa invete si fetita mea ca cel mai frumos lucru in viata este sa daruiesti ! In rest ne dorim sanatate si putere de munca !

monicelmonicel

monicelmonicel

vis pentru fiecare zi

25 Feb 2009, 21:31

Singurul lucru pe care mi l-am propus pentru tot restul zilelor mele este sa ma lupt cu ego-ul meu,pentru ca el este singura mea piedica in a trai o eterna bucurie.Asa ca pot sa spun ca visul meu in viata este sa-mi pastrez echilibrul-in tridimensionalitatea mea-si in armonie sa pot oferi si celor din jurul meu bucurii,zambete si stare de bine,comfort,compasiune,toate cuprinse intr-o iubire pura,neconditionata.

andreea_nestian

andreea_nestian

Concurs

25 Feb 2009, 21:07

Visele reprezinta ceea ce ne face sa pasim mereu inainte...optimism, ideal, adevarata vibratie a fiintei noastre!Nu poate fi nimic mai frumos decat ca stapanul inimii mele sa fie indrumatorul de zi cu zi in calea Paradisului..acel paradis care pur si simplu sa imi pastreze zambetul permanent...sa fiu iubita, ocrotita, sa impart totul cu jumatatea mea, reprezinta pentru mine Suprema fericire!

georgescu_elenasorin

georgescu_elenasorin

vis

25 Feb 2009, 20:18

Visez sa vizitez Taj Mahal-ul,"lacrima de pe obrazul timpului dupa cum spunea Rabindranath Tagore;piramidele din Egipt,sa merg in Peru,sa vad Marele Canion,Niagara,visez....sa vad lumea.Sunt profesoara,credeti ca as putea sa fac ceva ca imi realizez aceste visuri??? Nimic ...din pacate!!!Si e trist!

and_042000

and_042000

VISUL

25 Feb 2009, 20:09

Toti suntem visatori,speranta moare ultima.Am 28 de ani si multe sperante ca ce imi doresc sa se si implineasca.Imi doresc din suflet ca fiica mea sa fie sanatoasa ,sa ne bucuram de ea cat mai mult timp.Visul meu ar fi sa pot avea casa mea sa nu mai fim nevoiti sa stam toti intr-o camera.

hot_chick_yoana

hot_chick_yoana

visuletz...

25 Feb 2009, 17:58

cand eram mica stiam ca norii sunt niste ghemotoci albi si pufosi..mereu mi'am dorit sa pot sta pe unul din ei..sa vad lumea de acolo..si inca am aceasta curiozitate :) probabil mirosul unui parfum senzual m'ar putea inalta pana la nori :x

sweet83

sweet83

Visul meu.

25 Feb 2009, 17:57

Visul meu este sa fiu sanatoasa in primul rand,deoarece fiind sanatoasa voi putea realiza si celelalte lucruri pe care mi le doresc.Sunt casatorita de putin timp mai precis de 6 luni si imi doresc foarte mult un copil.De asemenea imi doresc sa ma realizez si pe plan profesional,insa terminand facultatea destul de recent va trebui sa exploatez domeniul in care m-am licentiat,sa perseverez si sa ofer satisfactii maxime.

teodor

teodor

NUMAI UN VIS...

25 Feb 2009, 17:47

Cred ca in fiecare etapa a vieti avem un vis sau mai multe. Am ajuns intr-o etapa a vietii in care imi doresc foarte mult o casa pentru mine si copiii mei, o casa pe pamant cu gradina si multa verdeata. Stiu ca visez prea departe in conditiile in care veniturile de care dispunem (ca familie) nu ne pot permite acest lucru. Si totusi continui sa visez la acest lucru poate irealizabil.Continui sa cred ca se va implini. Cine stie ?

dizzyy

dizzyy

visul meu.......

25 Feb 2009, 17:23

cel mai mult mi am dorit in viata asta sa cant sa ma iubeasca lumea pt ceea ce cant asa cum eu ii iubesc pe cei care imi incanta auzul.cant ma uit la un concert metallica si vad multimea de fani cum canta si cum tipa imi dau lacrimile si ma gandesc ca nu e nici o meserie mai iubita si mai frumoasa de cat asta.asta mi am dorit toata viata sa fac.cand eram mica am avut o formatie in cartier cu vecinele mele si am sustinut un concert intr un garaj si am avut spectatori a fost cel mai frumos lucru pe care l am facut in copilarie imi aduc aminte cand repetam si cand compuneam melodii.ce fac sa mi l indeplinesc ?momentan nimic ca nu stiu ce sa fac.in romania canti doar daca arati bine si eu nu sunt frumoasa.e cel mai mare vis al meu si cel mai frumos

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.