Concurs - Castiga un parfum de la eParfumerie.net

by: moderator
Spune-ne "Care este visul tau in viata si ce vei face ca sa-l implinesti" si poti castiga un parfum senzual, de ziua femeii.

Mai multe detalii aici.

almusha

almusha

Visele se mai transforma in destin!

24 Feb 2009, 11:48

Fiind blonduta cu ochi verzi dintotdeauna am admirat persoanele cu aceleasi caracteristici. Cred ca acesta era visul meu pueril, sa am langa mine asa un barbat! Timpul a trecut, nu am mai dat importanta acestui aspect, am avut o relatie cu un baiat minunat, serios care a avut un impact de maturitate si inteligenta asupra mea dar care a avut ocazia sa plece in USA. L-am asteptat 3 ani, am avut in continuare relatie la distanta, timp in care m-am schimbat, nu am mai fost acel copil singur la parinti care primeste de toate. Am ajuns la Timisoara, prin puteri proprii, cu chirie si servici, apoi m-am transferat cu serviciul acasa. Visam si imi doream sa ajung la el, m-am interesat de acte si interviu pentru ambasada, numai asta vedeam zilnic! Nu a fost sa fie si urma sa vina acasa anul trecut. Dar ceva s-a schimbat cand la servici l-am vazut pe EL, blond, inalt, ochi albastri de neuitat, aparind intr-o perioada de tristete enorma din viata mea si cu cateva luni inainte de sosirea americanului meu. Ne-am indragostit si de atunci traim frumos fiecare zi, suntem de nedespartit! Visul meu pueril a devenit un destin pentru care a trebuit sa trec prin mai multe vise si etape! E fermecator!

gasimo

gasimo

concurs

24 Feb 2009, 11:46

Vise avem cu totii, mai marete sau mai modeste, dar cum si ce facem sa le implinim?
In primul rand trebuie sa fi sanatos fizic, psihic ca sa poti lupta pentru ceea ce iti doresti in viata.
Visul meu? Sanatate pentru mine si familia mea, pentru cei pe care ii iubesc, sa ne fie bine.
Sa fie pace si liniste in lume.

edyna_18

edyna_18

visuri si impliniri:)

24 Feb 2009, 11:11

Visul meu este sa traiesc fericita cu persoana iubita, sa avem 3 copii frumosi, sa lucrez doar ceea ce imi face placere, dar sa si aduca bani:P si sa nu ducem lipsa de nimic.(toate astea m-ar face sa ma simt implinita)

livia_11

livia_11

vise

24 Feb 2009, 11:10

visul meu este acela de a mi vedea nepoteii crescand. sa i vad sanatosi si impliniti in tot ceea ce isi doresc.

ralu_sandy

ralu_sandy

un singur vis?

24 Feb 2009, 10:05

as minti daca as spune ca am un singur vis...pentru ca poate doar visand viata e mai frumoasa...sunt o visatoare, si imi doresc o familie fericita pentru ca urmeaza sa ma casatoresc, imi doresc o cariera, imi doresc ca toti cei dragi sa fie fericiti, imi doresc o lume mai buna...ce fac pentru asta?ma straduiesc sa le arat in fiecare zi celor dragi cat de mult inseamna ei pentru mine, incerc in fiecare zi sa invat ceva in plus...eu cred ca daca fiecare persoana ar depune macar atat efort, intr-adevar lumea ar fi mai buna...

mihaella1987

mihaella1987

Visul meu

24 Feb 2009, 10:03

Imi cer scuze ca a parut de doua ori, prima data s-a postat din greseala, nu terminasem de comantat.

mihaella1987

mihaella1987

Visul meu

24 Feb 2009, 10:01

Visul meu pana acum un an era sa termin facultatea, sa dau licenta si sa ma angajez in domeniul dorit, sa ajung o persoana cu un statut anume, pentru ca familia mea sa fia mandra de mine si sa asigur un viitor mai bun, mie cat si familiei mele. Insa de acum un an visul meu
s-a schimbat. De un an ma lupt cu viata.Acum cel mai mult imi doresc sa fiu sanatoasa si sa pot munci, sa am pofta de viata cum aveam acum catva timp. Visul meu este sa ma trezesc intr-o dimineta si sa fiu altcineva, o persoana sanatoasa, iar daca ai sanatate atunci toate vin de la sine. Nu vreau sa par melancolica, dar acesta este adevarul. Cred ca daca acest lucru i s-ar fi intamplat altei persoane, tot la fel ca si mine ar gandi, ar visa.

mihaella1987

mihaella1987

Visul meu

24 Feb 2009, 09:53

Visul meu pana acum un an era sa termin facultatea, sa-mi iau licenta si sa ma pot angaja in domeniul dorit pentru a asigura, mie si familiei mele, un viitor mai bun. Insa de anul trecut am probleme cu sanatatea intr-una, cand nu ma doare ceva, ma doare altceva, pe cuvant nu stiu ce sa mai fac. Acum ce-mi doresc cel mai mult este sa ma trezesc intr-o dimineata si sa fiu altcineva, o persoana sanatoasa in primul rand;iar daca ai sanatate, atunci ai de toate, pofta de munca de viata...daca nu ai ce-ti doresti mai intai???visez sa fiu o alta pers

gurita1809

gurita1809

Concurs - Castiga un parfum de la eParfumerie.net

24 Feb 2009, 09:45

Intotdeauna avem un vis de indeplinit...asta ne motiveaza sa mergem inainte, sa luptam ca sa ne indeplinim visul, dorinta...multe vise sunt greu de indeplinit si atunci ramana doar vise, oricat am incerca sa le realizam...Visul meu este ceva simplu si normal: sa iubesc si sa fiu iubita de un barbat care ma intelege si ma respecta, cu care sa-mi intemeiez o familia fericita, cu copii frumosi si sanatosi...Nu este un lucru mare dar este din ce in ce mai greu de indeplinit in ziua de astazi cand lumea s-a schimbat si toti suntem interesati numai de partea materiala uitand de sentimente, desi asta conteaza cel mai mult ca sa fii linistit si fericit intr-o lume nebuna, nebuna...
Multumesc.

maery

maery

vis

24 Feb 2009, 09:10

Visele sunt ratiunea noastra de a trai. Nu poti trai fara a avea un vis macar. Asta ne diferentiaza de restul vietuitoarelor: acest dar care ne da sens vietii.
Visul meu este acela de a trai in armonie cu ceea ce ma inconjoara - oameni, lucruri, natura -, sa pot oferi celor dragi cat mai multa fericire, sa ma pot bucura de implinirile celorlalti si sa fac parte din visele lor, iar pentru a-mi realiza visul incerc sa daruiesc din ceea ce am bun in mine: dragoste, bunatate, intelegere, ascultare, tinerete, frumusete, liniste, prietenie...

mihela

mihela

Visul meu in viata

23 Feb 2009, 20:23

..este ca fetita mea, Andreea, care acum are 10 ani sa ajunga un om realizat.Ce fac pentru asta?
Multe..."investesc" in ea tot timpul meu, asta insemnand:facut lectii, mers la sala de antrenament (face dans sportiv-este la clasa D)joaca impreuna;sunt si voi fi atenta la toate "mesajele" ei visa-vis de ceea ce ii place sa faca.La toate acestea, nu lipseste dragostea cu care o inconjor.Ea este VISUL meu in viata!

marinache_oana

marinache_oana

Concurs eParfumerie.net

23 Feb 2009, 16:45

Visul meu este un vis absolut firesc: sa iubesc si sa fiu iubita alaturi de familia pe care o voi intemeia, alaturi de copilasi si de sot.Nu este mare lucru insa este ceea ce conteaza cel mai mult in aceasta viata pe care trebuie sa o traim frumos in fiecare clipa.
Multumesc.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.