Cutera Medical Center o sa-l scape de burta?

by: mihaela1978
Al meu are burta de bere si fata de betiv :)) Il iubesc atat timp cat am bani de cheltuiala. Stiu ca sunt cinica, dar asta e, macar sunt sincera. Faceam de 2 ani tratamente de infrumusetare la Cutera Medical Center o Clinica de Estetica cu lumina inteligenta, din Braziliei. El imi platea sedintele si se minunana cat de bine aratam si arat. In schimb el la bere. Si burta la greu. Cred ca il indoapa si nevasta-sa. O cretina, dar asta e. Cert este ca a venit cu mine la Clinica Cutera si ca s-a programat la Reki si gimnastica. L-am intrebat de ce nu se duce la sala si el mi-a zis ca vrea sa fie aproape de mine. O sa scape el de burta?

missvanda

missvanda

lol

18 Ian 2012, 19:33

:)))...
mda macar esti sincera...

mihaela1978

mihaela1978

Nu sunt cinica

19 Sep 2011, 13:35

Nu sunt cinica absolut deloc. Sunt realista. El este insurat, eu sunt libera si trebuie sa ma intretina, nu? Fireste ca il iubesc, dar iubirea "interzisa" costa. Mai ales ca daca la intalnirile de afaceri profita de prezenta mea, eu suportand privirile libidinoase ale partenerilor de afaceri, trebuie sa-mi suporte tratamentele de intretinere.

tashulina

tashulina

hmm

30 Aug 2011, 09:23

"Il iubesti atat timp cat ai bani de cheltuiala"???

La cat de cinic a sunat asta ar trebui macar sa nu mai folosesti cuv iubire, pt ca nu este cazul, nu?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.