Dilema

by: nonette
Fostul meu iubit are o relatie ce pare destul de serioasa, cel putin din spusele lui, insa din cand in cand ma suna pe mine si are in voce o adiere asa de melancolie. oare ii fac rau ca-i raspund si ca nu-l alung de tot? eu nu-l vreau inapoi dar mis e pare ca nu-l ajuta faptul ca vorbeste cu mine

eva31

eva31

Da, ii faci rau.

09 Apr 2011, 00:32

Daca tu nu il vrei inapoi si el te vrea, inseamna ca ar trebui sa rupi definitiv relatia asta.

floryyfloryy

floryyfloryy

depinde de ce

25 Mai 2010, 01:33

iti vb atunci cand te suna daca vb de voi doi de cant ati fos iubiti poate vrea sa se impace cu tine sau in tine vede buna prietena care il asculta si poate ii dai si sfaturi dar nu cred ca ii faci rau ca ii raspunzi daca ii faceai rau nu te suna.nu crezi?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.