Eu, el si fosta lui

by: ploredina
Buna,
Am si eu o poveste pe care mi-ar placea sa v-o spun sa-mi spune ti un sfat ...

M-am impritetenit acum catvea luni cu un baiat..care stiam ca este intr o relatie de vreo 3 ani. Nu vroiam nimic de la el..pur si simplu ieseam uneori in oras si ne distram...

Dupa cateva luni intr-o seara m-a sarutat, l-am oprit si i-am zi sca nu e ok pentrui ca stiu ca are prietena insa el a zis ca s-a despartit de ea. Cand am auzit asta evident l-am lasat sa ma sarute si l-am itnrebat daca asta inseama ca putem fi impreuna sua ceva...de atunci e f distant de mine, mi-a zis ca vrea doar sa iasa cu mine..ca nu e pregatit pentru nimic....

Ma simt ciudat..mi se pare ca am picat de fraiera...Nu stiu ce s ainteleg acum...

kittypaws

kittypaws

Ciudat a fost el

21 Iul 2009, 17:22

Draga mea cnd o sa intelegem noi femeile ca barbatilor le place sa se joace..Greseala ta a fost k ai iesit cu el..cu toate k mi se pare ciudat k un barbat cu "obligatii" (cel putin morale...dc e capabil) iese cu o alta fata. Asta ar fi trebuit sa-ti ridice un semn de intrebare.Din punctul meu de vedere nu ai d c sa te simti "fraiera" ptr k nu s-a intamplat nimic intre voi.In ceea ce priveste "fosta" lui ...nu poti stii dc e sau nu o relatie ce s-a incheiat..

babytree

babytree

..

06 Iul 2009, 13:23

da, nu prea cred ca vrea ceva de la tine. cum a zis si mecanicool ti-ar fi zis daca vroia ceva mai mult...si oricum dupa 3 ani de relaie nu poti sa sariimediat in alta de parca nu s-a intamplat nimic

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.