Iesirile impreuna vs. iesirile lui...cu baieti...

by: darkness_babe
Vreau sa stiu care e parerea voastra!
de ex mie mi se intampla...sa nu zic nimik daca iese cu baietii...dar apoi...ma simt oarecum neglijata...
La voi cum e...?
astept raspunsuri..opinii...sfturi..orice!

fallen_star

fallen_star

yo ti-am spus din experienta ;)

28 Ian 2008, 16:56

si yo am avut astfel de... framantari sa zic asa... si le-am rezolvat... si abia asteptam sa iesim din nou in oras cu prietenii :P

fallen_star

fallen_star

trebuie sa iesiti si ""impreuna",cu prietenii""

28 Ian 2008, 16:55

eu nu cred k trebuie sa il intrebi de ce i-ar fi rusine cu tine. ar trebui sa ii arati cumva ca tu stii sa te distrezi foarte bine si sal faci sa inteleaga ca si tu ii poti fi prietena de distractii.. cand iti spune k va iesi cu prietenii spune-i k ai si tu chef de distractie si arata-i k si tu poti fi de gashca.. ;) bafta:P

baby_doll_mari

baby_doll_mari

rezolvare

18 Ian 2008, 20:20

poi , iti spun din vazute , nu din experienta , baietilor nu le convine sa isi arate sentimentele de fata cu prieteni . Se crede un loser daca face asta . Trebuie sa pui al punct ceva cu el . Discuta cu el , si intreabal de ce iar fi rusine cu tine in publik ?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.