Intreaba Psihologul

by: moderator
Discuta despre dragoste, sentimente, despartire sau despre relatia ta de cuplu cu psihologii de la Clinica TerapiaM. Ai o problema in dragoste? Vrei sa te intelegi mai bine? Cauti raspunsuri referitor la comportamentul LUI? Intreaba psihologul.

missystudio

missystudio

Studio Videochat Bucuresti

06 Apr 2011, 23:06

Joburi foarte banoase pentru doamne/domnisoare:

WWW.STUDIOVIDEOCHATBUCURESTI.NET

dance_cezara_m

dance_cezara_m

ajutati-ma sa inteleg

17 Oct 2010, 19:04

Buna,acum ceva timp am intalnit un baiat putin mai mare ca mine ca varsta, el lucreaza sa parterul bloculi meu, iar eu trec mai tot timpul pe acolo cand ma duc la scoala(imi e in drum).Am inceput usor usor sa zambim unul la altul, dupa ceva vreme cand m-am intors intr-o zi de la scoala el chiar iesea din localul respectiv, mi-a zambit spunandu-mi"buna" mi-a spus ca vrea sa ma invite la un suc,eu i-am raspuns: "da, vom mai vorbi pana atunci", la plecarea mea m-a prins de mana zambindu-mi frumos si ma intreb daca nu cumva de la acest raspuns al meu a inteles ceva gresit...pentru ca acum cand trec pe acolo uneori e, alteori nu e, insa atunci cand ma vede imi zambeste, ultima data cand m-a vazut mi-a facut un semn cu mana ceva in genul sa ma duc la el...dar eu am zambit facandu-i din mana si mi-am continuat drumul spre casa...spuneti-mi voi va rog, daca se joaca cu mine...deoarece are nr meu de telefon si...nimic...ce sa cred?

revelatie32

revelatie32

hello

10 Iun 2009, 03:16

Doamna Fifi :) ... problema e ca nu am prieteni in orasul in care locuieste tipa ... intradevar ... vb zi de zi pe internet ... o trezesc dimineata inainte sa mearga la servici ... dar simt ca nu este destul ... ceva din mine ma face sa cred ca no sa ajung niciodata ... sa fiu cu ea ... pentru ca e frumoasa ...mai vreau idei :) va rog mult ... simt ca iau foc se apropie timpul sa ne intalnim atunci vreau sai fac o surpriza mare .. sper sa nu gresesc :) multumesc ....

revelatie32

revelatie32

Inca Unu :)

08 Iun 2009, 17:07

Buna... vreau doar sa imi dati un sfat ... cat mai concret..sant la 5000 km departare de viitoarea prietena sa zic asa.. imi tot spune ca isi doreste andrenalina... spuneti-mi ce as putea face ... stiu e greu la distanta asta....dar o sa ne vedem in 2 luni . si chiar imi doresc mult mai mult decat am acuma... desi nu ne-am vazut niciodata ... spuneti-mi cum as putea tine aceasta relatie in picioare si ce as putea face ca sa nu o plictisesc. pana ajung acasa :) .. Multumesc Anticipat !!!

toto2984

toto2984

un sfat

23 Mai 2009, 05:11

daca aveti un sfat pentru mine ar fi binevenit.sunt maritata de aproape un an, dar am ajuns sa urasc sa mai ajung in pat cu sotul meu.
de cand l-am cunoscut a avut o problema.ejacularea precoce. am tot sperat ca se va rezolva cu timpul, am ajuns sa ne casatorim, iar acum imi pare rau ca am facut acest pas.eu am fost prima femeie din viata lui, dar nu mi s-a parut ca acest lucru ar conta, acum regret ca l-am ales pe el.nu stiu daca ma credeti, dar am ajuns sa stau langa un om pe care nu il mai iubesc, dar acum e prea tarziu pentru mine.
daca ar fi sa dau timpul inapoi nu as mai accepta sa ma casatoresc cu el.simt ca nu mai exista nici o speranta pentru mine..ma simt ca intr-o colivie!

fonina

fonina

ce sa fac?!

19 Mai 2009, 21:15

As avea si eu o intrebare, referitoare la situatia in care ma aflu in momentul de fata. Lucrurile stau cam asa: Am cunoscut un baiat care ma place, ne simtim bine impreuna, ca prieteni, ca amici. El este implicat intr-o relatie cu o fata de 6 ani de zile. Mi-a spus ca relatia a devenit plictisitoare si ca ar fi rupt-o dar iubita lui are de dat niste examene si nu vrea sa ii faca rau. Eu am inceput sa am sentimente fata de el dar nu stiu cum sa procedez. Ce ma sfatuiti? El mi-a dat de inteles ca sa mai astept! asa trebuie sa fac? oare gresesc? Trebuie sa iau atitudine mai repede sau sa astept pana cand ....nici eu nu stiu pana cand. Multumesc anticipat

ana2009

ana2009

Ajutor.. telurile si visele mele se naruiesc !

15 Mai 2009, 11:44

continuare..
I-am spus sa mearga la un psiholog, nici nu vrea sa auda, ca ce "il cred bolnav?!" Problema se poate pune si altfel, daca pun stop relatiei, cred ca n-as putea sa mai scap de el, mi-e teama ca m-ar urmari, m-ar hartui, etc
Apelez la voi ca am vazut ca exista cineva abilitatat sa poata da un raspuns avizat.Va rog dati-mi un sfat, cat de mic, nu stiu cine ar putea sa ma ajute in situatia data. Eventual un dialog pe mail, pentru intrebari si raspunsuri suplimentare.Va multumesc anticipat.

ana2009

ana2009

15 Mai 2009, 11:43

continuare...
Aveam totusi amandoi vicii, amandoi fumam, insa in luna decembrie anul trecut a reusit sa se lase de fumat. Incredibil mi-am zis, cata putere si stapanire de sine. Din pacate asta nu a fost tot. Incet, incet, a inceput sa bea si din ce in ce mai mult.
Mi-am zis ca este doar o perioada mai dificila si o sa treaca, l-am intrebat ce probleme are la servici sau daca este altceva. Incerc sa-l sustin si sa-l inteleg, sa gasesc motivul, dar nu am gasit un raspuns. Nu i-am dat ocazia sa se indoiasca de mine. De cate ori bea peste masura devine violent,ma bate, asta ma supara cel mai tare. Oare de ce? Imi spune mereu ca ar trebui sa stam impreuna, sa ne casatorim, sa avem un copil, etc. Il iubesc...si totusi oare pot sa fac acest pas in conditile acestea ?!

ana2009

ana2009

15 Mai 2009, 11:42

Acum doi ani si jumatate acum cunoscut un barbat, un rac, eu sunt scorpion.Totul era perfect, m-am indragostit de el si el de mine, era ca in filmele de dragoste, ne intelegeam din priviri. Mare iubitor de frumos si muzica, iubitor de munte( am facut multe drumetii impreuna), iubitor, atent, galant, curtenitor. Ne potrivim ca si caracter si ne completam.
Ne intelegeam, ne iubeam, doream sa ne casatorim. Am reusit ca cumparam o proprietate comuna, doream sa facem o casa de vacanta acolo, sa fie locul nostru de liniste, eu sa pictez, el sa cante la chitara, sa ne bucuram de fiecare zi ca si cum ar fii ultima. Ce poate fii mai frumos de atat?!

speranza_

speranza_

continuare

13 Mai 2009, 11:14

locuim in strainatate,sunt studenta aici,in primul an,nu lucrez ca nu ma lasa,mi-ar fi greu cu studiile,el lucreaza si imi scoate ochii ca,cheltui banii lui(banii ii tin eu toti)aceea am decis sa ma angajez dupa sesiune.Cand ii zic ca ma deranjeaza ca imi zice de bani zice ca sunt prostuta ca pot sa fac ce vreau doar deja mi-a dat banii,dar cand cumpar ceva imi reproseaza;nu inteleg.Ma trece prin nenumarate teste..eu sunt o fire melancolica,deci sensibila..el ma vrea mai barbata..ma vrea altfel si totusi uneori zice ca sunt bine.Are doua "personalitati",daca e corect zis:are perioade cand e asa dulce si ma iubeste si se daruieste tot,e atent;si e cand e total opus,il deranjeaza tot,cu tot sunt gresita,ma jigneste,nu ma baga in seama,nu ma vede nu ma aude,sau vede doar defrecte si exagereaza(Nu ma lovit niciodata).Cand ii cer un cuvant frumos zice ca nu poate sa zica nimic,mai usor ma jigneste,dar altor fete acorda numai cuvinte frumoase,iar daca ii zic se enerveaza si uneori ma trimite la altii sa imi zica ceva frumos;si eu in ciuda tuturor il iubesc mult si vreau sa imbatranesc langa el,acelas lucru il vrea si el...eee dificil

speranza_

speranza_

vreau sfatul unui psiholog

13 Mai 2009, 10:46

sunt casatorita de 3 ani,pt mine este persoana ideala,nu pt ca ar fi perfect(este frumos,coleric)pt ca il iubesc mult si nu ii caut defectele,tot ce ma intereseaza sunt calitatile lui.El este interesat doar de defectele mele...doar alea le vede...zi de zi. In aceasta relatie eu iubesc...si se vede,el imi arata ceva afectiune doar cand fac ceva bine.Cand vine la pranz acasa cere sa ii pun ca manance in timp ce sta la PC...vb cu el si nu ma aude..ma pun langa el zice ca il deranjez.El nu face nimic in casa(curatenie,mancare,cumparaturi),dar mizerie face cat se poate,arunca tot pe unde apuca,deranjeaza prin fiecare gest care il face.Daca este liniste si armonie este pt ca nu ii zic nimic si doar il iubesc..daca ii zic sa faca ceva se enerveaza,ma jigneste si daca ma supar,el se supara mai tare.Imi cer iertare de multe ori chiar daca nu sunt eu de vina..el considera ca de fiecare data eu sunt de vina.Ma pune sa merg la un psiholog ca sa invat sa-l las in pace..doar sa-l iubesc..sa nu mai comentez.Atat e pace cat tac,fac tot ce spune,nu-i cer nimic,nu-i zic ca a gresit...se considera perfect si zice ca eu sunt problema in toate...dar toata lumea imi zice ca e invers..nu mai inteleg...

dark_pearl

dark_pearl

completari la tema

26 Apr 2009, 16:57

am uitat sa mentionez ca in toata aceasta perioada de calmare nu vrea sa vorbim si nici sa ne vedem. eu am tot incercat inclusiv azi sa vorbesc cu el sa stiu macar ce gandeste el cu pauza asta de relatie dar a zis sa il las deocamdata in pace si vom vorbi deabia atunci. :(

dark_pearl

dark_pearl

pauza de relatie - impacare sau ruptura?

26 Apr 2009, 16:45

buna ziua la toata lumea. :) sunt nou venita pe acest forum si as dori niste sfaturi pentru linistea mea sufleteasca.
sunt intr-o relatie de aproximativ 3 ani si jumatate si din cauza certurilor si neintelegerilor din ultima perioada, logodnicul meu a dorit o pauza in relatie. conform spuselor lui, aceasta pauza care va dura pana cand voi termina eu masterul in luna iulie va fi un test pentru relatia noastra, ca sa vedem cata iubire si incredere este intre noi (asta daca vor mai ramane pana atunci).mi-a zis k ma iubeste enorm dar vrea sa se calmeze lucrurile si tot atunci vom vedea rezultatul acestei "minunate" pauze.
eu nu prea am incredere in pauze in general si in nici un caz in pauzele atat de lungi dar stiu ca ma iubeste desi imi e frica de intorsatura care o pot lua toate evenimentele pana atunci.
din pacate, aceasta pauza cred ca i-a fost sugerata si de catre mama lui pentru ca si mie mi-a cam insuflat-o, intr-o discutie recenta cu ea .

ladyg

ladyg

raspuns....la raspuns

26 Apr 2009, 16:27

Ce raspuns! Este ceva la care nu ma asteptam...si chiar nu are nici o legatura cu subiectul...din prezent.

vanghelis007

vanghelis007

Raspuns

26 Apr 2009, 09:07

Schimba banca, si a doua oara evita sa faci acesta greseala, sa te indragostesti de colegul tau de banca.Poti spre exemplu, sa te indragostesti de asistentul care sta la catedra, sau de Ion, care sta in curte si fluiera din fluier.

ladyg

ladyg

Vreau sa il uit, dar nu il pot scoate din minte...

13 Apr 2009, 12:55

Buna! Sa va spun o mica poveste....In urma cu 13-14 ani, pe cand eram la liceu, imi placea de EL...El nu stia asta, pentru ca nu i-am spus niciodata. Timp de 3-4 ore pe zi il puteam atinge oricand, fiind colegul meu de banca...Acum, dupa mai mult de 11 ani, s-a reintors in viata mea si acele sentimente pe care le-am avut pentru el s-au reintors si ele. Ne-am intalnit, am cedat sentimentelor...Problema este ca de atunci nu ma mai baga in seama...m-a ranit profund. Vreau sa mi-l scot din minte, dar nu pot...E ca un drog...

gaspy

gaspy

Nevoie de ajutor

08 Apr 2009, 11:00

Ce faci, ca parinte, in clipa in care copilul tau de 16 ani a scapat de sub control, ameninta cu sinuciderea si nu vrea sub nici o forma sa mearga la psiholog? Exista vreo metoda eficienta in care i se poate oferi ajutor si consiliere unui adolescent cu probleme?

vanghelis007

vanghelis007

Raspuns

29 Mar 2009, 13:16

Daca il incomodeaza prezenta voastra, de ce nu-l lasi sa stea asa de unul singur vreo luna de zile sa aporecieze cum este singuratatea? Dac nu o sa-i convina, o sa alerge singur dupa tine.Poti sa ii lasi si un bilet."Dragul meu, nu ma supar daca vii si cu telefonul."

alidascalu

alidascalu

nu ne mai intelegem

24 Mar 2009, 09:34

Sunt casatorita de aprox.3 ani si suntem impreuna de 10 ani si avem un baietel de 1 an si 4 luni. De cand am nascut numai este acelasi,vine tarziu de la servici ,cand vine are chef de cearta ,vrea lasat in pace ca si cum noi nici nu am exista.Vine ,manaca si doarme si apoi iar la servici,existam doar sambata si duminica pentru el ,parca il incomodam. Am incercat sa vorbesc cu el dar nu imi da atentie deloc ,mereu imi spune ca iar incep cu prostiile mele si sa il las in pace. Ne iubim ,avem putine momente de dragoste destul de rare ,cam de 2 ori pe luna si deja simt ca se destrama totul. Toate incercarile mele au esuat ,mai rau se enerveaza din orice si sparge lucruri ,cu mine nu e violent dar in schimb imi strica lucrurile mele personale in semn de pedeapsa ,de exemplu aseara mi-a spart telefonul sa nu mai am cu ce sa il deranjez. Eu sunt o persoana care ii d-au libertate nu il i-au toata ziua la rost ,iar de sunat se intampla doar odata pe zi ,iar daca imi zice ca e la o bere cu priertenii il las in pace nu ii zic nimic,de fapt asa a fost de la inceput l-am lasat mai liber sa nu se simta incatusat cu mine. De ce oare a devenit asa si cum pot salva casnicia?

vanghelis007

vanghelis007

Despre dans

22 Mar 2009, 08:20

-Ce ai facut cu Mirela in camera cealalta?
-Am dansat.
-Dar de ce scartaia patul?
-Pentru ca are arcurile vechi, si nu au mai fost unse din februarie.

ave_alexu

ave_alexu

un sfat va rog...:|

18 Mar 2009, 20:15

sunt cu iubitul meu de aproape 5 ani de zile.acum suntem intr-o pauza de mai mult de o luna dar ne vedem aproape zilnic.am vb cu el si mi-a spus ca in weekend a fost la un chef undeva in afara orasului si erau si fete necunoscute acolo….el de obicei nu mergea la chefuri fara mine…sunt cam geloasa,as vrea s scap de aceasta banuiala care nu-mi da pace dloc si as vrea sa stiu daca a facut ceva la acel chef sau nu…el mi-a zis ca in afara de dansat nu a facut nimic si ca mi-ar fi spus daca ar fi facut ceva cu alta fata,mai ales ca acum nu suntem impreuna.l-am rugat sa recunoasca pentru ca nu o sa ma supar si el a zis ca nu are ce sa zica,pentru ca asta ar insemna sa spuna minciuni…nu stiu cum sa aflu daca m-a inselat sau nu….el a fost si cu alti baieti acolo pe care ii stiu si eu(cativa)si nu stiu cum as putea sa abordez subiectul cu un prieten de-al lui care a fost acolo sa il intreb astfel incat sa nu isi dea seama ca tintesc un anumit raspuns si nici sa afle apoi prietenul ca l-am intrebat…va rog ajutati-ma

speranza_

speranza_

pentru Tavita

04 Mar 2009, 16:25

eu am fost in aceasi situatie ca si tine,de aceea inteleg perfect ce simti si in ce situatie esti...aveam aceleasi sentimente, doar ca tipa de care imi vorbea el era o prostituata,el a avut probabil doar o aventura inainte de a o cunoaste....sa indragostit nebuneste de ea,mai ales ca ea stia ce sa-i faca sa-l nebuneasca,ceea ce o sotie nu reuseste sa faca...mi-a pove de ea de cand ne-am cunoscut...ne-am casatorit(dupa 8 luni) si el tot de ea vb...intr-o zi a vazut-o intr-un magazin,ea intrase la baie iar eu ieseam,ma pus sa astept sa o cunosc dar l-am fortat sa plecam...(au trecut 3 an jumate dar acum tremut scriiind)
am trecut peste tot acum, pt ca i-am interzis sa mai vb de ea si l-am facut sa o uite..ma facuse fffffffff geloasa,devenisem isterica(el este f frumos si stie asta)am reusit sa trec peste asta doar acordand-ui incredere deplina si facand-ul constient ca daca mai vb de ea ma raneste..era utatica,dar perversa,eu sunt f sincera si draguta ,lui ii plac fetele ca ea,dar eu sunt sotia lui deci....nu vreau sa vb despre asta...important e ca sa vb cu el ,sa-i spui tot ce timti cand el vb de ea si sa-l pui sa aleaga intre a mai vb de ea si a te rani sau intre a o uita

mariuscovalciuc

mariuscovalciuc

Cu totii mai devreme sau mai tirziu suntem inselat

22 Feb 2009, 08:17

Si eu am trecut printr-o experienta neplacuta. Dupa patru ani si jumatate de convietuire alaturi de "aleasa vietii", venind acasa de peste mari si tari, (datorita serviciului-5 luni), am observat schimbari in comportamentul ei, ce nu erau la locul lor. Am fost la munte, la minastiri, ne-am rugat de sanatate si fericire, la spovedanie a spus preotului ca" mai mult ca niciodata, isi doreste o familie alaturi de mine si copii", am simtit ca este momentul ca sa ne asumam raspunderea unei familii, dar nu a fost sa fie asa. Dupa 10 zile, am prins-o la hotel cu o persoana cu 23 de ani mai in virsta..... Ne-am despartit, dupa eforturi din partea mea , de a uita, si a incerca sa trec peste asta. Sentimente puternic inradacinate in sufletul meu, isi spun cuvintul si acum la 4luni de atunci. Este mai mult decit dificil sa spunem ca se poate uita o relatie asa ....repede. Consider ca am un caracter puternic, si totusi, e al naibii de greu. Ea... a incercat, sa ma minta in continuare, de ce exista astfel de persoane?, este vorba de educatie?,de modul de viata?, cert este ca are niste "prietene", care erau invidioase pe noi.Accept o discutie pe aceasta tema, doresc sfaturi de valoare.

creataxxx

creataxxx

inselata de sot

16 Feb 2009, 21:04

M-AM CASATORIT LA 19 ANI.PE SOTUL MEU L-AM CUNOSCUT LA 17 ANI SI JUMATATE.EU AM FOST VIRGINA.DUPA 1 AN SI JUMATATE NE AM CASATORIT.EU POT SA SPUN CA CU TOATE CA NU AM MAI AVUT RELATII ,IN PAT SUNT INVENTIVA SI CREATIVA SI DESCHIS LA ORICE .ACUM AM 21 DE ANI ,LUCREZ IN DOMENIUL BANCAR,SUNT FRUMOASA ,MA SIMIT IMPLINITA.
DUPA 3 ANI DE RELATIE ,INTR-O SEARA SOTUL MEU ,BEAT FIIND,II MARTURISESTE LA VARUL LUI CA NU ,M-A INSELAT 2 ANI DE ZILE.MAI MULT NU AM AUZIT.NOI FIIND IMPREUNA DE 3 ANI,AM DEDUS CA M-A INSELAT. ULTERIOR L-AM INTREBAT DESPRE ACEST LUCRU.A NEGAT.DUPA MULTE BATATI DE CAP DIN PARTEA MEA A SPUS
: AI DOVADA ? DACA NU AI DOVADA SA TACI.
DECI CE SA INTELEG ?
DE CE AR FII FACUT ASA CEVA ?
CE MOTIV AR AVEA ?
CE MA SFATUITI SA FAC ?
ACASA NU L-A SUNAT NIMENI ,SAU PE MOBIL.
NU REUSES SA INTELEG LOGICA ,DACA EXISTA ASA CEVA.
Problema este ca nu MAI II LA FEL DE DRAGASTOS CA LAINCEPUT,IN SCHIMB EU DA.EL AFIRMA CA NU L-AS PUTEA PARASII.L-AM AMENINTAT CA IL PARASESC DUPA FAZA CU MARTURISIREA

flora_789

flora_789

despartire

10 Feb 2009, 16:10

nu pot sa spun ca gandesc eronat pentru ca a fost o prietenie de doi ani in care pot sa spun ca am avut parte si de multe momente frumoase in care ne-am simtit amandoi bine nu pot sa spun ca mu m-am simtit bine in preajma lul ci doar ca in orice relatie am avut parte si de momente tensionate dar de cate ori ne mai certam de fiecare data el se grabea sa ne impacam nu stia ce sa imi faca ca sa nu mai fiu suparata pe el sunt sigura ca a tinut si tine si acum mult la mine altfel nu m-ar cauta stiu ca ii pare rau ca m-a pierdut si ma vrea inapoi acum si mi-am putut da seama ca totusi el tine la mine si ii este greu fara mine poate cate o pauza in relatie e uneori si binefacatoare pentru ca amndoi trebuie sa invatam din greseli

anutza21

anutza21

hmmm...

10 Feb 2009, 00:58

cred ca gandesti putin eronat. daca vrei sa fii alaturi de o persoana si mai ales sa-ti imparti viata cu ea, trebuie sa o faci pentru ca asa vrei tu si asa simti, nu pentru ca viata te obliga. ca esti la o varsta mai inaintata nu inseamna ca te trebuie sa te complaci intr-o relatie pe care nu o agreezi.trebuie sa va simtiti amandoi bine, sa va completati. sa fii cu el doar ca ti-e frica sa nu ramai singura nu este o solutie a problemelor tale. sau in asta consta fericirea ta?

flora_789

flora_789

despartire

09 Feb 2009, 22:06

chiar daca s-a despartit de mine fostul prieten sunt mereu cautata de el iar eu nu vreau sa-i raspund la telefon cred ca acum regreta ca m-a pierdut si tot incearca sa ma faca sa ma intorc la el dar eu nu stiu ce sa fac nu mai sunt tanara ca sa schimb mereu barbatii si este foarte greu de la o varsta sa iti mai gasesti pe altcineva asa ca s-ar putea sa ma intorc tot la el

anutza21

anutza21

NUUU!

09 Feb 2009, 21:00

Ce te face sa crezi ca daca i-ai face sex oral s-ar purta mai frumos? doar prin simplu fapt ca s-a comportat ca un magar dupa ce l-ai refuzat rezulta ca ar trebui sa cauti ceva mai bun. cum isi dovedeste el iubirea fata de tine daca nu respecta dorintele tale, indiferent care ar fi alea. sunt fete care fac asta si sunt fete care nu o fac, din diverse motive. Metoda pe care o aplica el e la fel ca :"daca te culci cu mine te voi lua de sotie!". nu zau?!? de ce a mai divortat de nevasta-sa daca inca o mai ridica in ceruri? crede ca daca vorbeste de ea toata ziua, tu te vei razgandi? sunt metode mai dulci ca sa rezolvi o problema. Din punctul meu de vedere meriti mai mult, in primul rand pe cineva care sa te iubeasca asa cum esti tu si care sa-ti respecte dorintele.

sylvyk_2005

sylvyk_2005

oh gad!!

09 Feb 2009, 20:18

eu una nici nu as mai vrea sa aud de el...si nu pentru ca ti-a cerut sa faci sex oral ci pentru ca sa purtat urat ''dupa''

flora_789

flora_789

despartire dureroasa

09 Feb 2009, 20:10

sunt recent despartita de fostul prieten cu care am avut o relatie de prietenie de doi ani el era mai mare cu trei ani ca mine si era divortat nu a fost o relatie usoara in sensul ca mereu se iveau discutii contradictorii intre noi una dintre ele a fost si atunci cand el mi-a pretins sa ii fac sex oral iar eu l-am refuzat pe motivul ca sunt o fire mai gretoasa si nu pot suporta sa ii fac asa ceva orcat de mult l-as iubi,atunci el mi-a spus ca o relatie intima cu el include si sexul oral ,de atunci si-a schimbat foarte mult comportamentul fata de mine in sensul ca nu mai era apropiat fata de mine nu era deloc tandru nici afectuos se comporta destul de rece era distant si in plus nu a mai vrut sa faca sex cu mine din luna iulie 2007,de atunci el s-a impacat cu fosta lui nevasta cu care era in relatie de prietenie si dupa divort ea ii purta in continuare numele lui si din cauza asat cred ca el a divortat numai de forma mereu imi povestea de fosta lui nevasta cu care ma ctot compara si dupa ce l-am refuzat sa ii fac sex oral mereu ma critica ca sunt nepriceputa ca nu vreau sa ii fac sex oral,ca nu sunt curva in pat va rog un sfat mai exista vreo sansa de impacare cu el sau nu exista

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.