Intrebati-ma orice, va raspund ca n-am ce pierde!!!

by: galbar
Chiar asa. tavalit bine prin faina, oul, pesmetul si uleiul incins al vietii am ajuns sa acumulez oarece experienta. Va pot oferi perspectiva unui barbat din multe situatii, nu numai perspectiva din care gandesc eu ci si din perspectiva celor care-i cunosc si am discutat tot felul de lucruri cu ei. De retinut, intre noi, la o bere suntem sinceri, directi si total dezinhibati. Evident, in lipsa femeilor se discuta mult despre ele :)). S-ar putea sa va surprinda multe lucruri!

galbar

galbar

cantareste si aplica...

14 Mai 2012, 15:28

Inteleg ca are tot ce-ti doresti dar lipseste ingredientul principal penru faza de inceput a unei relatii. N-ar strica sa vezi ce anume ar trebui sa faca sa te atraga, sau cum sa fie, cum sa se comporte. Daca chiar il vrei pe el, ajuta-l, sugereaza-i. Poate va tine cont si merita. Posibil ca nu te atrage fiind un baiat prea cu bun simt si la locul lui. Daca vrei sa fii un baiat care sa nu tenteze pe nici o fata atunci fii politicos, respectuos, cu bun simt, usor distant si protocolar. Avand asta in vedere, ca fata regizeaza o situatie delicata, indu-i emotii puternice, enerveaza-l, apoi...vezi ce poti face. Insa daca fizic iti repugna, nu insista, nu mai pierde vremea. Ceea ce--i perfect azi poate maine nu va mai fi. O relatie e ceva foarte complex, iar cu timpul atractia sexuala bruta de la inceput paleste (e normal) facand loc unei relatii armonioase si profunde. Nu repeta mereu aceeasi experienta alaturi de el. Nu uita, daca faci ce ai mai facut vei obtine ceea ce ai mai obtinut :)) Bafta!

sunshine84

sunshine84

da

14 Mai 2012, 15:23

sa zicem ca eu tot am incercat sa-l vad si in alte ipostaze, dar din punctul meu de vedere nu merge, poate unde am atras numai "baieti rai" pana acum si nu sunt obisnuita cu un astfel de tip langa mine, poate si din acest motiv nu ma atrage sexual vorbind, ca nu este deloc dur....o sa ma gandesc bine inainte de a lua o decizie, pentru ca nu vreau nici sa-l ranesc, dar nici sa las ca relatia sa avanseze in conditiile in care eu imi pun semne de intrebare de acum...stiu ca nu e bine

galbar

galbar

cantareste si aplica...

14 Mai 2012, 15:01

Inteleg ca are tot ce-ti doresti dar lipseste ingredientul principal penru faza de inceput a unei relatii. N-ar strica sa vezi ce anume ar trebui sa faca sa te atraga, sau cum sa fie, cum sa se comporte. Daca chiar il vrei pe el, ajuta-l, sugereaza-i. Poate va tine cont si merita. Posibil ca nu te atrage fiind un baiat prea cu bun simt si la locul lui. Daca vrei sa fii un baiat care sa nu tenteze pe nici o fata atunci fii politicos, respectuos, cu bun simt, usor distant si protocolar. Avand asta in vedere, ca fata regizeaza o situatie delicata, indu-i emotii puternice, enerveaza-l, apoi...vezi ce poti face. Insa daca fizic iti repugna, nu insista, nu mai pierde vremea. Ceea ce--i perfect azi poate maine nu va mai fi. O relatie e ceva foarte complex, iar cu timpul atractia sexuala bruta de la inceput paleste (e normal) facand loc unei relatii armonioase si profunde. Nu repeta mereu aceeasi experienta alaturi de el. Nu uita, daca faci ce ai mai facut vei obtine ceea ce ai mai obtinut :)) Bafta!

sunshine84

sunshine84

hmmm

14 Mai 2012, 09:46

este ok sa avem si parerea unui barbat pe aici, pentru inceput, vreau sa te intreb cum poate o femeie sa fie atrasa de "barbatul perfect", si sa te lamuresc la ce ma refer, este vorba de un tip pe care l-am cunoscut recent, "perfect" in sensul ca este foarte atent, face intotdeaua ce-i zic eu, nu ma suna mereu sa ma verifice ce fac si de multe ori pot sa-mi fac planuri care sa nu-l includa si pe el, fara sa se supere. Ne vedem cam de 2 ori pe saptamana si ne intelegem foarte bine, radem foarte mult, vorbim despre foarte multe lucruri, dar problema este ca nu pot fi atrasa sexual de el, nu stiu de ce, desi este perfect, parca ii lipseste ceva. Stiu ca suna foarte ciudat ceea ce zic.....poate-mi dai un sfat, o parere...:)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.