Intrebati-ma orice, va raspund ca n-am ce pierde!!!

by: galbar
Chiar asa. tavalit bine prin faina, oul, pesmetul si uleiul incins al vietii am ajuns sa acumulez oarece experienta. Va pot oferi perspectiva unui barbat din multe situatii, nu numai perspectiva din care gandesc eu ci si din perspectiva celor care-i cunosc si am discutat tot felul de lucruri cu ei. De retinut, intre noi, la o bere suntem sinceri, directi si total dezinhibati. Evident, in lipsa femeilor se discuta mult despre ele :)). S-ar putea sa va surprinda multe lucruri!

pinkyther123

pinkyther123

Xmatrimoniale.ro - Gaseste-ti perechea!

05 Aug 2015, 21:49

Buna! Te invit pe cel mai NOU site de matrimoniale /socializare lansat in Romania www.Xmatrimoniale.ro . Totul este 100% GRATUIT (fara costuri ascunse). Suntem o mare comunitate de femei si barbati de toate varstele. Ne vedem acolo, ciao! www.Xmatrimoniale.ro

intrebari

20 Iun 2012, 22:28

ai o gasca de baieti prieteni cu care poti sa discuti orice, super! am si eu cateva intrebari, cum va alegeti voi iubitele si unde? ce va face pe voi fericiti intr-o relatie? ma refer la chestii basic si ma intereseaza parearea personala si nu una generala, sper ca nu se supara prietenii tai daca ii exemplifici pe forum ;)

parinti

20 Iun 2012, 22:22

cand am citit ca i-ai pierdut pe ambii parinti ,m-am gandit cat de cumplit a fost pentru tine, sa iti pierzi sotia si apoi parintii, practic toata familia intr-un timp asa de scurt ... of, acum cum esti, ti-ai revenit cat de cat? mie mi-au trebuit 5 ani sa imi revin, imi este mila de toti cei care si-au pierdut parintii, si de cei care inca ii mai au si care vor cunoaste durerea asta mai devreme sau mai tarziu ... mereu am vrut sa scriu de parintii tai, dar am zis ca e alt topic si sa nu deviem, oricum, condoleante!

asa este

20 Iun 2012, 21:50

persoana iubita o sa ne apara in viata, dar trebuie sa facem si noi cativa pasi in intampinarea ei si doar asteptand sa fim cautati nu facem decat sa ne micsoram sansele de a o gasi. La fel daca suntem prinsi intr-o relatie ciudata nu mai avem rabdarea si timpul de a investi 100% intr-o noua relatie. Galbar, Ok, am inteles, tipa te-a luat de crescut un pic, are grija de tine ca si o iubita, dar nu e iubita ta ... hmm ...nu imi dau seama ce astepti tu de la 'amica' ta, cumva speri sa isi schimbe pozitia fata de tine si sa isi doreasca mai mult de la tine? daca tu crezi ca tipa merita, asteapta ceva vreme poate va apropiati iarasi. Daca nu, cautati pe altcineva care sa te doreasca asa cum esti, acum ca ai avut parte de sotia ta, stii bine care e diferenta dintre o iubire de vara si o dragoste adevarata ... go for the real deal !

sunshine84

sunshine84

cred ca persoana potrivita

11 Iun 2012, 12:03

va aparea in viata fiecaruia, la timpul potrivit:) altfel cred ca s-ar narui toate sperantele ca avem fiecare ceva pus deoparte

galbar

galbar

in timp ce scriam topic-urile de mai sus

10 Iun 2012, 17:28

tocmai imi trecea prin cap ca probabil nu caut unde trebuie, ca poate undeva exista persoana care are nevoie fix de mine si cine stie cum ne tot ocolim...

galbar

galbar

Tind sa cred ca ai dreptate

10 Iun 2012, 16:51

Stiu ca ma place si ea, dar cred ca ma vrea doar de "jucarie". Uneori ma ajuta cu tot felul de lucruri, eu fiind singur nu odata spal hainele la hotel sau mananc acolo, uneori imi consiliaza tinuta vestimentara sau chiar imi plaseaza ocazii de a face niste bani. Are doza ei de naivitate, suprapusa bizar cu o anume vastitate de cunostinte de specialitate dar fara o cultura generala vasta. De multe ori sunt un refugiu pentru ea. Parsivenia consta in faptul ca stie cat e de urata singuratatea si se foloseste de faptul ca ma bucur sa ies cu ea. E ciudat ca daca afla ca ma intalnesc cu alta fata initial ma incurajeaza, dar ulterior isi schimba comportamentul si sustine ca e "gasculitza" sau "prostutza".

buna

31 Mai 2012, 18:05

nu stiu ce o atrage la tine, asta poti sa o intrebi pe ea ... chestia e ca nu imi dau seama daca voi puteti fi prieteni, ea e indragostita de tipul ala, iar tu esti prins in mrejele ei, deci ati trecut de faza de amici-prieteni. In relatia asta eu te vad in dezavantaj, te simti magulit de atentia pe care ti-o da tipa, poate ti se pare ca e prea buna pentru tine? Apropo de ce ti-a zis, ca esti mai atragator daca esti insotit de cineva ... astea nu sunt vorbele unei femei care te vrea. Mie mi se pare nemilos ceea ce ea iti face tie, stie ca o placi, stie si cat de mult ... raspunzi la orice chemare a ei, o sa te tina agatat de ea fara sa ii pese de ce ti se intampla tie?! Nu am inteles niciodata exact cum gandesc amantele, dar stiu sigur ca nu le pasa prea mult de cat fac rau familiei, sotiei lui daca afla, sunt persoane egoiste, self centered...sau poate sunt naive prostute, ceea ce nu cred ca e cazul ei, ptr ca acum sincer, el nu cred ca ia promis vreodata ca o ia de nevasta, deci nu poti sa spui ca a fost mintita sau prostita, sunt ani de zile de cand sunt impreuna. Din relatia ei cu barbatul ala in varsta a invatat ceva, cum sa se foloseasca de oameni care ii iubesc, fara rusine

galbar

galbar

m-ar deranja sa constat

25 Mai 2012, 15:43

ca sunt o simpla jucarie-anexa a unei vieti complicate....

galbar

galbar

Ce fain...

25 Mai 2012, 15:40

Karaoke...era sa mooor de ras...si eu is amator :))))))oricum, e clar ca banii ii are din relatie, desi lucreaza si pe cont propriu tot relatiei respective se datoreaza si conexiunile afacerii proprii, doar e de stiut ca degeaba deschizi o firma daca nu ai cunostinte, relatii...oricum nu cheltuia ca din banii ei...si pe de alta parte nici mie nu-mi convine intotdeauna sa ma conformez genului (ma refer la vestimentatie), gusturile ei fiind uneori prea costisitoare pentru mine. Eu sunt mai "sport", chiar si la birou merg in sacou/tricou/blugi, chiar daca elegant ea nu concepea combinatii din astea, ea fiind obisnuita cu mediul hotelier si chestii impecabile...desi multe din ceea ce fac contravin conceptelor ei ma intreb totusi care naiba e chestia interesanta care-o gaseste la mine, pentru ca eu is genul care ies mai mult genul "cabana-motocicleta-traseu-noroaie-mancat pe genunchi-foc de tabara-dormit sub stele- incarcat baterii pentru inca o saptamana", :))) si totusi a venit de cateva ori si pare sa nu-i fi displacut...dar apoi revine iara la tinuta aceea bussiness.....

banii, puterea

17 Mai 2012, 09:03

joaca un rol important ... am vrut sa intreb cine ii finanteaza vacantele ? ma rog, cum ti-ai dat seama si tu prietena ta e prinsa bine de tipul ala. iti pierzi vremea cu ea, scuze ca ma repet. Ce fain povestesti de diminitile cu iubita ta, imi amintesc si eu de zilele in care eram doar noi doi si in weekend primeam mereu micul dejun in pat ... singura noastra problema era, ce facem in weekend, unde sa mai mergem in concediu, ce mai e de vizitat si cand facem urmatoare petrecere de karaoke :))

wonderland

wonderland

buna

16 Mai 2012, 11:01

am analizat discutiile voastre si, privind din exterior, pot sa spun ca nu avem de unde sa stim niciodata ce le impinge pe anumite persoane sa faca anumite lucruri, pana si eu am luat cateva decizii mai putin bune la viata mea si acum le regret, dar le consider a fi o experienta de viata si pe viitor, cand ma voi confrunta cu situatii asemanatoare, voi sti ce sa fac....cred:) oricum, cand e vorba de relatii discutiile si exemplele sunt interminabile

galbar

galbar

continuare

16 Mai 2012, 10:17

asigurare si nefiind prea simpatica rudelor lui. Imi dadea dreptate, dar ulterior a inceput sa nu mai accepte sa discute aspectul asta, devenind tabu. N-am mai insistat. Momentan a ramas relatia de "patinaj-role-iesit-la-pizza-spus probleme-cand-o -doare" si cam atat. Nu pot sa nu ma amuz de situatia care s-a intamplat acum vre-o doua luni cand am fost in vizita la ea, maica-sa care candva pe vremuri imi zicea "lasa fata-n pace" afland ca-s in vizita la ea a tinut sa vorbeasca cu mine la telefon si sa-mi recomande tot felul de lucruri :)))) Nici ei nu-i prea convine combinatia, e singura ei fata, timpul trece...As fi putut s-o folosesc ca "parghie" dar nnu-mi sta in caracter si oricum rezultatul ar fi fost unul indoielnic, de scurta durata...

galbar

galbar

Cum eram noi...

16 Mai 2012, 10:10

Imi aduc aminte cu nostalgie de diminetile in care ne trezeam si stateam la cafea in...noul nostru apartament, ne pregateam pentru o noua zi de munca...eu tineam o firma cu angajati si cateva puncte de lucru, ea lucra in asigurari dar o ajutam si eu mai ales ca imi placea sa merg in teren pe motor pe la tot felul de clienti. la amiaza de regula mancam impreuna, rareori apucam sa ne gatim noi, asta fiind un eveniment. Ne doream copii, dar n-am apucat. Ne permiteam weekend-uri la distanta, iar daca munceam pe rupte cateva saptamani in cate-un weekend prelungit "ne luam revansa" pe cinste. Cu greu am inteles de ce pe fata asta o atrage idividul acela, total lipsit de calitati fizice si care bea intr-una, pe deasupra plin de obligatii (copii deja goblizani mari, masini straine, discoteci, halitori de bani ce sa zic, nevasta,fosta nevasta, soacra toti bagati in afacere)dar m-am gandit ca poate stie cum sa o manipuleze sa ajunga dependenta de el. Nu o data am incercat sa-i deschid ochii si i-am spus ca a investit energe, timp, sentimente intr-o viata care nu-i apartine si daca omu' pateste ceva ea n-are decat sa plece la bunica-sa la Bucuresti ca nu va mai avea unde sta, neavand nici

cuplu armonios

15 Mai 2012, 22:51

nu stiu exact care e definitia lui, nici nu stiu daca suntem asta, dar pot sa spun ca iubitul ma lasa sa fac ce vreau ( de cele mai multe ori) iar eu nu il fortez sa faca nimic din ce nu ii place ( decat de f putine ori) :)) Ca sa iti spun pe scurt despre noi, amandoi lucram de dimineata pana seara, plecam la 7 dimineata ajungem la 6 seara acasa storsi de orice putere. Acasa ne asteapta un baietel plin de energie, nazbatios si alintat, care ne ia de la usa buni joaca, nu avem timp liber si nu am mai dormit o noapte intreaga de cativa ani de zile. Evadam si noi in cate o seara pe weekend sau o zi de vacanta doar noi doi pe care eu o aleg intotdeauna :) ... si atat .Ne ajutam si ne intelegem reciproc, el ma lasa sa iau deciziile ptr chestiile care probabil nu il intereseaza, nu imi pune piedici, ma lasa sa fiu femeie, sta cu copilul cat eu ma aranjez, apoi stau eu cu copilul cat el isi face treburile, cand unul din noi cade din picioare de oboseala, celalalt preia totul. Asta e viata de cuplu cu copil si fara ajutor de nicaieri. Acum sa imi spui tu unde mai intra aici o amanta/amant aventuri sau alte chestii? Apropo, anul asta am fost un weekend la ski :)altadata era fiecare weekend!

o paranteza

15 Mai 2012, 22:27

Fac o paranteza, numai ce am vorbit cu prietena mea la telefon, e acum in New York, maritata si o sa fie mamica in cateva luni de zile :) Imi e dor de ea in fiecare zi dar sunt fericita ca a plecat din orasul meu, ani de zile a plans pe umarul meu, prinsa intr-o relatie ciudata (precum a ta Galbar) cu un psiholog, o persoana ciudata care nici nu o vroia dar nici nu o lasa sa plece ... care pe langa prietena mea mai avea si alte foste amice, care ii faceau diverse servicii, de la cumparaturi si gatit chiar curatenie in casa :)) tipul asta nu e nici f bogat nici f frumos, nici tanar dar stie sa manipuleze femeile. a trebuit sa fiu dura cu prietena mea, ca sa ii deschid ochii sa vada in ce situatie este ,felul in care e tratata si cum tipul ala a adaugat-o fara rusine la haremul lui de femei .El a reusit sa isi pastreze toate fostele iubite/logodnice acum prinse de 10-15 ani in hexagonul amoros ( ca nu mai era triunghi demult) Toate amicele lui erau trecute de 40 de ani, femei de cariera, independente material, dar fara vreo sansa de as gasi un partener ptr ca sunt prinse in mrejele acestui barbat. In fine, prietena mea a scapat, a evadat ... dar ce pierdere de timp si nervi

cand e vorba de o relatie

15 Mai 2012, 22:09

incerc sa vad daca am viitor cu acea persoana, ma feresc de aventuri, sa nu credeti ca nu am incercat sa am o aventura, dar am realizat ca imi fac mai mult rau decat bine. m-am fript rau , am invatat ca nu mi se potrivesc, ma dezechilibreaza pe termen lung :)) , nu vreau sa fiu fericita o clipa, vreau sa fiu fericita o viata intreaga ... asa ca am invatat sa am rabdare, am cunoscut f multi barbati, dar nu m-am aruncat in bratele nimanui, am asteptat pana l-am gasit pe iubitul meu de acum. Desigur, ptr tine Galbar poate aventura asta te-a scos putin din amorteala, poate te va vindeca dupa relatia cu iubita ta pe care ai pierdut-o, poate te ajuta sa vezi ca mai exista dragoste si pasiune si ai tot dreptul sa iti refaci viata. dar, nu iti pierde prea multa vreme in preajma acestei fete care nu stie ce vrea, dar e clar ca pe tine nu te vrea - scuze ca sunt asa brutala - nu e singura femeie careia ii plac schiul, patinajul sau plimbarile pe motor :))

galbar

galbar

continuare

15 Mai 2012, 13:51

ca noaptea ceea n-am mai venit acasa. De acolo relatia s-a complicat mult...

galbar

galbar

Ca sa intelegi de ce...

15 Mai 2012, 13:49

de ca m-am cuplat cu ea...pai practic ne stiam de mult, totul a inceput ca mergeam mereu la patinoar si la schi, viind sporturile noastre unde excelam. In timp ce "domnu' patron" e n tot felul de cercuri si degusteaza una - alta noi preferam sa mergem la patinaj sau chiar la schi, vara la role. Dupa perioada de rahat prin care am trecut ( in acelasi an mi-au murit ambii parinti si ma aflam in 5 procese printre care si unul de partaj cu socrii mei) n-am dorit sa ma izolez si astfel de iesiri mi-au parut de bun augur, problemele "mai grave" au inceput cand ei s-au certat si ea s-a urcat in masina si si-a facut un sejur intr-o statiune din Ungaria. In weekend-ul respectiv eu am ajuns pe motocicleta la Oradea intentionand sa ajung la Baile Felix. Dorind sa cunosc o fata de pe un site de socializare am oprit in Oradea la Mc Donalds. Cand am vazut-o daca ar fi fost 2 usi as fi iesit pe cealalta si...valea!!!!!!In fine, a trebuit sa stau cam o ora jumate la discutii sterile, apoi am sunat-o sa-i spun ce situatie haioasa...mi-a spus unde este si am zis ca pot veni ca distanta e scurta, pot ajunge in cam o ora jumate. Seara ne-a gasit pe balconul unei vile cu un vin ... inutil sa spun,

sunshine84

sunshine84

mda....

15 Mai 2012, 13:26

cred ca pana la urma fiecare percepe in felul sau ce inseamna "libertatea" intr-o relatie, pentru unii dominarea inseamna libertate, pentru altii supunerea inseamna libertate...

galbar

galbar

Aici e clar

15 Mai 2012, 12:02

Aici am o parere foarte ferma: intr-un cuplu armonios nu exista unu' singur care conduce, fiecare e cu sesponsabilitatile si aptitudinile lui in compensatia celuilalt. Situatiile se discuta cu un anumit umor, se deruleaza alternativele, intr-un mediu placut, de exemplu la o cafea, la o pizza, la o plimbare intr-un ragaz la amiaza fie in timpul slujbei (la noi se putea). O astfel de relatie nu mai ajunge in puncte critice. Acolo unde conduce o persoana apare alt tip de relatie, unde cu timpul o parte vesnic va aduna frustrari. Si nu e bine. Credeti-ma, se poate si altfel. Poate sunt neobisnuit, dar eu am mentionat de la bun inceput ca sunt un tip "foarte democrat" si nu-mi place sa aiba careva rol "de stapan"- ca atunci nu mai este armonie, nici reuniune, este deja o ierarhie. E drept, unii nu concep viata fara ierarhie, o vad oriunde. Ei bine, ei sunt dusmanii mei :)))))))) Ierarhia este in stat, in politica, armata, Wall Street, mafie, etc. dar nu intr-o relatie de DRAGOSTE.

Sunshine

15 Mai 2012, 10:56

am crezut multa vreme ca imi plac baietii rai si duri, pana cand l-am intalnit pe sotul meu care arata ca un dur ca e facut bine cu muschi pe el, dar are un chip de puisor si vorbeste moale si incetut ca un puisor, imi face mereu pe plac si am descoperit ca imi place mai mult sa conduc decat sa fiu condusa ( mai putin cand e vorba de sex ;) hehe ... am descoperit ce viata fericita pot sa am alaturi de un baiat care imi face toate poftele si nu unul care se joaca cu nervii mei fragili ...

Galbar

15 Mai 2012, 10:47

tu esti dragut rau, te oferi sa ne ajuti cu raspunsuri dar tu ai mai multe intrebari decat raspunsuri. imi pare rau ca ti-ai pierdut iubita, dar nu trebuie sa disperi, ai un suflet bun o sa iti gasesti perechea , totusi nu inteleg de ce te-ai cumplat cu o tipa care se simte bine in pielea ei de amanta, e clar ca tipa are sechele ... asta e parerea mea, pe care nu mi-ai cerut-o dar nu m-am putut abtine sa ti-o dau ... femeilor le plac barbatii care sunt puternici, influenti, care le ofera sprijinul atunci cand au nevoie, banul e doar o manifestare a puterii , atat ...

galbar

galbar

Pentru putin :)

14 Mai 2012, 17:43

sper ca te-ai edificat :)

sunshine84

sunshine84

mersi

14 Mai 2012, 17:18

pentru sfaturi:)

galbar

galbar

Te inteleg perfect

14 Mai 2012, 16:47

Parca-l vad. pai...trage si tu o linie in plan vertical pe-o foaie de hartie, si vezi...pui in stanga avantaje, in dreapta dezavantaje, exact ca la schimbarea de ocupatie...Nu am zis ca tu ai astfel de inclinatii :)))stiu , la mine a fost un caz atipic. Macar eu stiu ce sa caut, penru ca am avut parte de o relatie perfecta si stiu ce presupune. Din pacate sau din fericire o relatie de tipul asta depaseste de departe chestiile de care am discutat mai sus. Daca nu ar fi intervenit destinul brutal (accident rutier) sigur as fi imbatranit alaturi de EA. Dar uneori lucrurile se intamla altfel...Dupa o astfel de experienta nu-ti revii, dar incerci sa-ti refaci viata. Am trecut prin experiente care mai de care, unele mai hilare ca altele, dar ideea e ca fie si fara rezultat macar trecerea timpului e mai suportabila cu adrenalina in gat! :))) Cand vei intalni omul potrivit VEI UITA DE TOT. Si ca sa fiu convingator, sa stii ca cea care-mi a fost sotie urma sa se casatoreasca in cateva saptamani (cu prietenul ei de atunci) cand ne-am cunoscut :))) deci....nu stii N I C I O D A T A...

sunshine84

sunshine84

bag de seama

14 Mai 2012, 16:32

ca si tu ai o experienta, mai putin placuta, dar nu vreau sa consideri ca sunt chiar atat de axata pe barbati rai, cu bani, burtosi sau mai stiu eu ce:)) pur si simplu vreau ca cel de langa mine sa fie barbat, nu cer sa fie mai mare cu 20 de ani decat mine, pentru ca nu vreau sa ies cu cineva care mi-ar putea fi parinte:) dar daca nu este scanteia aia, care sa se aprinda de la inceput...mai tarziu nici ca se va aprinde. Ah, si poate cel mai rau ma deranjeaza ca il pot juca pe degete, nu pot sa zic ca nu-mi place sa obtin mereu ce vreau, dar cateodata simt nevoia de putina rezistenta din partea lui, simt ca daca ma lupt putin cu el, va fi mult mai "dulce" ceea ce voi obtine. In schimb, el spune ca nu ma poate refuza, mai ales cand il privesc in "nu stiu ce fel". Nu vreau sa-mi bat joc de el, repet, pentru ca nu-mi sta in caracter. Si nu vreau sa-l mai las sa dea nu stiu cati bani doar pentru a-mi face mie niste mofturi, pentru ca atata timp cat sunt nesigura pe sentimentele mele, daca decizia mea va fi in defavoarea lui, el va avea impresia ca m-am folosit de el, iar eu, voi avea un sentiment de vinovatie.

galbar

galbar

Nu odata m-am gandit ..

14 Mai 2012, 16:16

Nu odata m-am gandit ca poate daca as sti sa ma adresez nu persoanei cu subconstientului ei as putea avea langa mine orice femeie as dori, deci...as putea intra in relatie cu cea care-mi place si ...cu succes. O fi doar asta? Dumnezeu stie :))

galbar

galbar

continuare

14 Mai 2012, 16:05

un om dur cu bani si astfel de caracter poate asigura un viitor eventualilor urmasi. Personal am fost uimit de situatie, celalalt aflase de relatia noastra, nu s-a impacientat, i-a spus ca e libera, si totusi s-a umilit si s-a intors la el. Poate cantareste mult faptul ca a stat cu el vre-o zece ani, poate ca la mine a atras-o faptul ca ma stie inaintea lui si ca ne putem prosti ca la 20 de ani, ca o duc cu motocicleta in locuri interesante, ca are la cine sa se planga cand se cearta cu celalalt, daca celalalt e plecat are cu cine iesi undeva si sa traiasca o sptamana "viata de cuplu" dar pana la urma tot burta mare cu cravata lata si buzunarul plin este finalul destinatiei. Revenind...poate inn cazul asta femeia e ghidata de subconstient, desi plina de calitati, erudita cand e sa pui problema "de viata" nici ea nu stie ce sa aleaga. Pana la urma i-am spus " raman ca un frate pentru tine, dar sa nu te superi daca o sa-mi gasesc pe cineva". S-a uitat la mine, a ras si mi-a spus ca sunt mai atractiv daca apar in societate insotit. Asa o fi! :)) In concluzie: Subconstientul feminin...cea care-l poate stapani are cele mai alese respecte din partea mea :))))))

galbar

galbar

Corect. E vorba si de instinct.

14 Mai 2012, 15:56

Instinctiv, ne place sau nu, femeile frumoase vor fi atrase de multe ori aparent inexplicabil de tipi duri, de multe ori chiar certati cu legea sau afaceristi care cel puti in mediul de la noi sunt cu mici exceptii fie sociopati fie psihopati. Eu personal am trait o astfel de relatie cu mult timp in urma, tot sperand si iar sperand, eu ii ofeream buna dispozitie, excursii, iesiri, culmea, si partea sexuala functiona ireprosabil, si totusi...nu se putea desparti de unu' care era mai mare decat ea cu vre-o 25 de ani si avea afaceri si...culmea era casatorit! Extrem de dur, patron de hoteluri, am vazut de ce era in stare, si cu toate ca la un moment dat s-a mutat cu serviciul in alt oras si noi ne vedeam cam de 2 ori pe luna, in loc sa apeleze la mine cand a dat de greu tot la el s-a intors. Asta cu toate ca daca era s-o luam strict material am fi putut porni o viata impreuna. Fara probleme. Aparent inexplicabil? Nu! M-am documentat...si am descoperit ca de fapt omul acela semana oarecum cu tatal ei despartit de maica-sa, ca linistea si-o poate gasi doar alaturi de el. De asemeni, se stie ca astfel de persoane seteaza subconstientul femeii sa "tinna aproape" deoarece un om dur si cu

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.