Jurnalul lui

by: nonette
ieri faceam curat in casa si am dat de jurnalul prietenului meu. nu m-am uitat in el..insa nu mapot abtine. i-am dus jurnalul si i-am zis sa-l ascunda mai bine pentru ca nu cred ca ma pot abtine. :D si el s-a suparat tare pe mine zicand ca nu ma crede ca nu am citit nimic...nu inteleg..oare are ceva de ascuns??

babytree

babytree

..

06 Iul 2009, 13:25

poate scrie si lucruri intime si putin rusinoase pentru el acolo. nu neaparat ca te inseala dar ca nush...chestiutie de barbati cum si noi le avem pe ale noastre

:)

02 Iul 2009, 04:14

nu cred ca ar avea ceva de ascuns fata de tine...ca fii sigura ca nu l-ar fi lasat in casa...banuiesc sa locuiti impreuna? eu zic sa stai linistita in privinta asta

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.