MA INSEALA

by: carmensugar
BUNA !ASEARA MA UITAM PRIN LAPTOP SI AM ACCESAT HI5,DAR IUBITUL MEU ERA CONECTAT( SUNTEM IMPREUNA DE 3 ANI SI CREDETI-MA CA AM LUPTAT PENTRU RELATIA ASTA CU TOATE PUTERILE)SI M-AM GANDIT SA IMI BAG NASUL ASA CA AM SCOTOCIT SI AM GASIT O DISCUTIE INTRE EL SI O TIPA,SE ALINTAU SE PUPACEAU SI PE LANGA ASTA EL II SCRIA CA A AVUT DISCUTII(CU MINE) DIN CAUZA FIRELOR BLONDE ASA MI-AM ADUS AMINTE CA AM GASIT NISTE FIRE DE PAR SI LA MOMENTUL RESPECTIV MI-A ZIS CA A VENIT UN PRIETEN DE-AL NOSTRU CU O GAGICA ASA CA NU AM BAGT DE SEAMA.MI-AM DAT SEAMA CA O ADUSESE IN CASA IN CARE NOI STAM,PROBABIL INTR-O ZI CAND AM RAMAS LA MAMA.NU SUNT DIPUSA SA IL PIRD IL IUBESC ENORM.NU STIU CE SA FAC!SA II SPUN CA STIU?EL NU SI-A SCHIMBAT COMPORTAMENTUL E LA FEL DE DRAGASTOS.CE TREBUIE SA FAC?ACUM MA GANDESC NUMAI SI NUMAI LA ASTA NICI NU VREAU SA MA GANDESC CAND NE VOM INTALNI DISEARA SI O SA NE SARUTAM E CLAR CA O SA MA GANDESC CA ASA O SARUTA SI PE AIA.VREAU SA FAC CEVA .DAR NU STIU CE!

iti raspund din nou

16 Ian 2009, 20:52

... intr-un final, trebuie sa discuti cu el, ca prea te macina problema. Ce vrei sa spui ca are destula libertate, s-a plans el ca e ingradit, asa a capatat mai multa libertate de actiune? Ai grija cum aduci in discutie faptul ca ai gasit un mesaj in computer, sigur nu o sa ii placa ca l-ai controlat … haha … asa de caraghiosi sunt unii, au impresia ca ne pot minti la infinit. Ce ai de gand sa faci? Ii mai dai o sansa, sau renunti la el?

ira0305

ira0305

da

16 Ian 2009, 19:37

Da ...fii sincera macar tu daca el nu e.Ii spui, ca fara sa vrei ai dat peste hi5-ul lui si din curiozitate ai "rasfoit" pagina lui...si vezi ce zice.Altfel nu ai sa scapi niciodata de grija, nu poti sa te prefaci la infinit ca totul e ok.

zapacita25

zapacita25

....

16 Ian 2009, 15:50

te-am adaugat in mess...

carmensugar

carmensugar

...

16 Ian 2009, 15:48

da!intradevar barbati se satura de prea mult bine.daca ar fi nemultumit de ce mi-ar spune?!poate puteam sa rezolvam,asta daca exista vreo problema din partea mea si nu din partea lui.si ce sa ii zic ca i-am scotocit in hi5?sincer mi-as fi dorit sa nu fi aflat ce nu sti nu te doare si crede-ma ca ma doare ingrozitor.

ira0305

ira0305

parerea mea

16 Ian 2009, 15:11

Cred ca trebuie sa discutati!Doar comunicand puteti rezeolva problemele dintre voi.Trebuie sa stii ce l-a nemultumit la tine.Poate ca si faptul ca tu esti trup si suflet pentru el l=a impins sa faca pasul gresit. el stie ca oricum tu esti acolo pentru el.incearca sa fii mai detasata.nu ii mai arata ca el e totul.

carmensugar

carmensugar

TE ASTEPT!

16 Ian 2009, 12:34

DRAGA MEA DEABIA ASTEPT SA VORBESC CU TINE,SIMT NEVOIA!

carmensugar

carmensugar

ID-UL

16 Ian 2009, 11:23

carmensugar2000

zapacita25

zapacita25

dak vrei...

16 Ian 2009, 11:17

lasa-mi un id de mess si vb mai multe acolo...te pup

carmensugar

carmensugar

temeri!

16 Ian 2009, 10:55

mi-e frica sa nu fie mai mult decat o aventura pt ca ea spunea ca 'imi doresc mai mult decat o aventura .dar nu se stie ce va fi'.ii spunea ca este tine foarte mult la cea ce au si tocmai de aceea este discreta,el nu ii spunea nimic despre ce va fi dar in schimb ii multumea pentru discretie.ce parere aveti???

carmensugar

carmensugar

nu renunt!

16 Ian 2009, 10:44

sigur nu a fost doar un mic flirt pe hi5 caci ei vorbeau despre firele de par gasit de mine si la sfarsit discutiei ea ii spunea sa aiba gija de el pana se vad data viitoare,vreau sa fac ceva ca sa nu existe o data viitoare.dupa cum v-am spus am luptat pentru relatia asta si cu parinti si cu prieteni asa ca nu vreau sa renunt as putea sa il iert sa renunt la reprosuri dar nu stiu daca o sa mai pot pleca vreo noapte de acasa caci sunt sigura ca ma voi gandi ca este cu ea.iti multumesc pentru sfaturi!sincer nu am spus nimanui despre ce mi se intampla asa ca orice sfat imi este de ajutor.

zapacita25

zapacita25

complicata situatia....

16 Ian 2009, 09:23

e trist cand se ajunge la asa ceva(asta in cazul in care te inseala)...eu zic sa nu renunti dar dak te-a inselat trebuie sa fi sigura k vei trece peste asta...asta insemnand nu numai sa-l ierti ci si sa uiti fara reprosuri la primele 5 min de intarziat acas etc...de facut nu poti face mare lucru,dak crezi k te poti stapanii discuta cu el,nu-i spune k i-ai scotocit hi5 k poate la urma urmei nu are nik cu respectiva...incearca asa finutz sa-l tragi de limba provoaca o discutie calma seara in pat cum k nu sti ce ai face dak te-ar insela k ai suferi etc...dar totul la modul frumos (sunt sigura k sti cum sa te "pisicesti" pe langa el sa nu se prinda) apoi fi mai indrazneatza din toate punctele de vedere tinei u mintea ocupata sa nu mai aiba timp sa se gandeasca la alta (asta in cazul in care are,pt k exista si posibilitatea sa nu fie decat un mic flirt pe hi5)...si cand spun tine-i mintea ocupata sti si u k "cealalta" e pt sex mai tot timpul...deci ocupai mintea intr-un fel in care poate nu ai mai facut-o pana acum ceva sms mai indraznete sti u chesti un pic mai picante...te pup bafta sper k o sa-ti fie de folos ceea ce ti-am zis am trecut prin ceva asemanator si cam stiu cum e...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.