Ma plictisesc cu el

by: ihatepink
Sunt cu Y de un an de zile. Ne iubim, sigur il iubesc si el ma iubeste. Insa am observat ca de cateva luni nu mai facem nimic, eu am inceput sa-l evit si el parca face la fel. Iar cand suntem in weekedn ma plictisesc groaznic. Chiar daca mergem sa facem ceva impreuna cand incepe sa vorbeasca imi pare ca mi-a mai zis lucrurile alea..e o senzatie stranie..

Ce pot face?

neenela

neenela

se intimpla des...si la muta lume e la fel

11 Apr 2011, 14:52

Multi, dar foarte multi barbati, dar si femei, dupa ce s-au convins ca au ce au si ca le apartine, renunta de-a mai face ceva....de ce?..ca si asa e al meu/e a mea....
plictiseala omoara....
asa ca discutati cel putin..si hai la treaba ca asa nu se poate...daca va pasa...
baftaaa

eva31

eva31

Sa aveti si alte activitati de cuplu

09 Apr 2011, 02:26

decat cele uzuale? Mai iesiti si voi din monotonie, ca va distrugeti relatia in felul asta.

sweetness

sweetness

comunicare

27 Aug 2009, 22:32

parerea mea e k intr-o relatie comunicarea e foarte importanta... dak simti k va plictisitim, ar trebui sa vb despre asta si sa gasiti un compromis... caci, poate e vorba deja de deprindere da nu de dragoste???

aliniulian23

aliniulian23

mecaniCOOL

25 Aug 2009, 23:11

de acord cu el...

ihatepink

ihatepink

:)

15 Mai 2009, 14:14

pai nu vreau ceva anume..poate ca vreau putin entuziasm din parte alui..habar nu am.

doar ca nu suport atitudinea de : esti a mea si gata, m-am scos...

sunt a lui, dar...focul are nevoie de gaz

sobolan240

sobolan240

re

14 Mai 2009, 18:57

da ce vreti voi femeile?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.