Minte sau nu ???

by: faizah_1988
Ce fel de barbati aleg sa mearga la saloanele de masaj erotic, ce parere aveti despre ei ??
Zilele trecute, din intamplare am gasit in buzunarul scaunului de la masina prietenului meu, cu care am o relatie de 5 ani, o carte de vizita (facand reclama la un salon de masaj) , cd l-am intrebat mi-a spus foarte nepasator, ca este de ceva timp cartea de vizita acolo si ca nu mai stie cum a aparut acolo. Voi ce credeti, minte ?? A sost la masaj sau nu ???
Eu una, nu stiu ce sa mai cred....

eva31

eva31

Ca s-a plictisit de tine?

09 Apr 2011, 00:47

Auzi, dar decat sa se duca el la saloanele astea, de ce nu intri pe net, daca esti pudica si nu ai chef sa iti dea lectii o astfel de ``masoare`` si inveti tu sa faci masaj pentru el? In felul asta iti tii si relatia si nici el nu mai da o gramada de bani.

ella8789

ella8789

da relaxeaza-te!

03 Mai 2010, 10:49

usor ca nu se stie daca a fost. chestiile astea se impart pe strada. si chiar daca ar fi fost nu vad ce e asa grav.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.