O drama ? Sau totul regizat!!!

by: mirceal
Povestea mea de dragoste a inceput cu 5 ani in urma, si m-am simtit alaturi de iubita mea un barbat implinit, pina in noiembrie cand ea a fost singura cu niste motive ce tinea de noi in Romania.
Totul a decurs ca intodeauna, pana mia dat un motiv de gelozie si neincredere, cu 2 zile inainte sa se reintoarca aici, am stabilit ca in ziua urmatoare ma va suna dimineata..Eu stiind ca e acasa la parinti ei si vazand ca se apropie ora amiezi si ea nu ma suna, am decis sa o sun eu, si cand am sunat-o, ea nu era acasa, ea era pe drum de la o prietena foarte buna de a ei, si spunea...ca a dormit la prietena ei, si ca nu a mai mers acasa.Si nu am crezut-o, a 2-a zi sa intors acasa,la cere am inceput sa discutam neintelegerea..Am devenit amindoi agresivi verbali, eu ca n-o credeam si ii spuneam ca de ce nu ma anuntat, sau sa-mi trimita un SMS sa stiu si eu de ea....Din acea zi nu am mai vrut sa comunice, am stat amindoi unu linga altu, ea imi zicea ca asa nu mai merge si ca ea nu mai vrea in relatia asta..
I-am cerut de nenumarate ori sa-mi zica ce am gresit eu asa tare sa poata rupe relatia, ea mia zis ca , daca numai am incredere in ea, nu mai are sens sa continuam relatia...A

venturer

venturer

sper sa n-am dreptate

21 Ian 2009, 00:48

tine cont k mereu knd o discutie devine cearta e ceva necurat la mijloc...probabil s-a simtit prea controlata...dar dak sunte-ti de 5 ani e ceva normal sa te intereseze de celalalt...nu vrea sa te descurajez...poate k n-am dreptate...dar mereu o femeie rar recunoaste k e de vina...asteapta sa se certe cu parteneru astfel incat sa para k din vina lui s-au desp...asa k ai grija mare de tot...nu-i mai da atata atentie...si fi sigur k prietena ei i-a bagat ceva in cap !

zapacita25

zapacita25

hmmm...

15 Ian 2009, 13:36

nu inteleg exact ce vrei u sa afli de la noi...vrei sa sti dak ea joaca teatru sau chiar a afectato faptu k nu ai incredere in ea???sau altceva??

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.