Ochii care nu se vad se uita?

by: 
Buna tuturor.Am shy eu ceva de povestit:sunt cu un baiat de 6 luni shy aqm in octombrie pleaca la facultate la bucureshty.Eu sunt din Teleorman shy e ceva distantza.Imi este frik sanu ma inshele aqlo in Bucureshty sau sa apuce pe cai kre nu's bune.El o sa vina acasa in week-end dar tot imi este frik sa nu-l pierd.Shtyu ca ma iubeshte shy mi-a demonstrat asta dar......tot imi este frik.Ce ma sfatuitzi sa fac?Ast raspus :*:*

ioanamada

ioanamada

Buna

08 Iul 2008, 21:49

Pai ce pot sa-ti spun este ca aveti cam putin timp decand sunteti impreuna si s-ar putea sa se faca pierdut .Mai ales in capitala Nu vreau sa te dezamagesc dar nu cred ca existi numai u pt el.Poate ma insel eu dar cat mai sta acolo?

macstyle

macstyle

Tinerete dulce amaruie

01 Iul 2008, 10:10

Mama draga - gaseste si tu un backup la fecioru asta daca simti ca se distanteaza. Oricum Bucurestiul e hiper aglomerat de fete frumoase - trebuie sa ajungi si tu acolo cat mai repede! Orice student care pleaca la Bucuresti pleaca cu gandul asta: FETITE DULCI CA-N BUCURESTI IN TOATA LUMEA NU GASESTI :))

:)

13 Iun 2008, 13:04

poi eu am incredere in el dar nu shtyu....shy el imi zice k ma iubeshte shy sa am incredere in el shy am dar nu shtyu de ce nu pot sa skp de frik asta...:(

lovey_kay

lovey_kay

Parerea mea

13 Iun 2008, 12:51

Sa ai incredere in el,si sa-i si arati increderea si sa te rogi la DZeu sa nu apuce pe cai gresite, si sa va fie bine in continuare. Cam atat. Doamne ajuta

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.