Poate dura o relatie fara sex?

by: babytree
Sunt curioasa daca voi ati sta intr o relatie in care nu sunteti satisfacute sexual?

ploredina

ploredina

:)

22 Mai 2009, 13:51

o relatie fara sex satisfacator e destinata pieirii. din start. poti s ao lungesti cu diverse compensatii facute de el...ori se ajunge la inselat ori la frustrare si certuri si de aici despratirea inveitabila..

:)

creatoarea

creatoarea

cred ca nu

21 Mai 2009, 23:34

hello, titlul nu e in concordanta cu intrebarea ta,trebuie sa ai o relatie ca sa ajungi la concluzia ca nu esti satisfacuta sexual, o relatie fara sex/deloc nu cred ca poate rezista deoarece pana la urma fiecare dintre noi simte nevoia, cel putin de la o anumita varsta sa faca sex,dar,o relatie sexuala de care tu nu esti satisfacuta total s-ar putea sa mearga cat de cat daca el compenseaza intr-un fel lipsa,adica dc te intelegi f bine cu el,dc se poarta f frumos cu tine, si totusi si in aceasta situatie se simte nevoia de sex "nebun"....concluzia eu nu as sta

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.