Preferinte de aspect intr-o relatie

by: lilly_buterfly
Unii barbati prefera blondele. Altii sunt innebuniti dupa roscate sau brunete. De regula asa isi aleg si partenerele. Am un prieten care a avut numai iubite blonde pana acum. I se par foarte feminine. Insa de ceva timp i-a cazut cu tronc o tipa bruneta. Acum sunt impreuna si asta nu stie cum s ao convinga sa se faca blonda. Mie una mi se pare o mare tampenie, insa el sustine ca ii place de ea si asa cum e acum, dar ca ar placea-o mai mult blonda. Voua cum vi se pare?

eva31

eva31

Da

31 Mar 2011, 03:07

Mie imi plac brunetii. Cred ca este si o explicatie stiintifica, medicala, pentru aceste preferinte, dar ne alegem partenerii in functie de mai multe criterii, nu doar de cele fizice.

kellyabbot

kellyabbot

o tampenie

13 Ian 2011, 12:37

o tampenie - nu cred ca e vorba de asta. cred ca e vorba de noutate. pe tipa aia noua a vazut-o mereu aranjata, in timp ce la vechea prietena a vazut-o si nearanjata. in timp, fata probabil nu a mai pus accent atat de mult pe look si pe machiaj. o sa se plictiseasca si de bruneta, daca tipa face aceeasi greseala

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.