Pt Pisi!

by: constantsa
Pisi iti multumesc din suflet pt gindurile si sfaturile tale..insa...Cred ca ai interpretat un pic gresit situatia mea..Ceea ce face el nu sunt avansuri..asta pot sa tzio spun fara nici un dubiu!Iar cu prietenul lui m-am clarificat deja,iam spus ca putem fi doar prieteni,si e ok!Plus la asta am invatat cum sa-i fac pe oameni sa ma respecte..Niciodata nu leam dat motive sa se gindeasca la sex..Nici vorba de asa ceva!!!Ei sunt la rindul lor baieti foarte de treaba..cu genul celalat de baieti nici nu ma leg..ii cunosc de ceva timp pe amindoi!!Sa stii ca ei chiar se poarta incredibil cu mine..mi-au cintat si serenada intro seara cind eram f trista.Asa ca...Pur si simplu relatia lor e abia la inceput..si sentimentele nu sunt atit de puternice..poate de aia mai are si unele rezerve..Pt ca noi doua suntem diferite!Ei oricum..Eu sunt o persoana puternica si indiferent de consecinte..o sa rezist..cel putin sper!!O sa incerc sa tin cont de o parte:))din sfaturile tale!Multumesc mult!!

pisi

pisi

Buna,Constanta

08 Aug 2007, 11:34

Ma bucur ca acum esti ceva mai bine fata de data trecuta cand ne-ai scris.
Am interpretat situatia,cum era si normal,din punctul meu de vedere,asa cum am perceput eu lucrurile din relatarile tale,e foarte posibil sa ma fi inselat sau nu,tu stii mai bine care e situatia si cum sunt acei tipi.
Ti-am scris ca iubitul amicei tale iti face avansuri pt ca mi se pare aiurea sa spui unei persoane "mirosi atat de bine,ca nici nu pot sta langa tine,fara sa ma simt zapacit" sau mi se pare de asemeni aiurea sa te atinga ca din intamplare pe umeri,cap sau sa te sune la lucru sau sa te astepte cand iesi de la job,chestiile astea le fac cei care sunt intr-un cuplu sau cand un barbat vrea ceva de la o femeie.
Sunt convinsa ca tu nu le-ai dat motive sa se gandeasca la sex,dar nu putem controla gandurile sau intentiile celor din jur,oricat de mult ne-am dori,asa cum nici tu nu poti fi stapana peste gandurile lor.
In orice caz ai grija de tine si ce hotarari iei,incearca sa nu-ti ranesti sau dezamagesti prietena,nu face astfel de compromisuri cu tine insati,nu se merita.
Astept in continuare vesti de la tine,chiar sunt curioasa cum va evolua situatia!
Te pup si o zi buna iti doresc!