ROMANTISMUL...

by: arahnia
Poate s-a mai scris despre asta dar n-am gasit...
Ce credeti voi ca este romantic?
Ce inseamna pentru voi o seara romantica?... Un gest romantic?... Momente romantice?

seagull

seagull

lumanari, cina, muzica... cliseu!

26 Oct 2008, 12:08

romantic inseamna mai mult de atat... romantic inseamna a face ceva numai pt ca stie ca tie iti place, inseamna a se trezi la 9 seara, in timp ce va plimbati pe strazi sa zica - hai la munte - si sa plecati, atunci, la munte... inseamna sa te surprinda cu un trandafir din cand in cand, fara nici un motiv... sa iti faca, cafeaua de dimineata inainte de a te trezi cu un sarut... sa faca toate acele lucruri minore care, venind din partea lui inseamna atat de mult...

iulia_max

iulia_max

buna

21 Oct 2008, 11:42

pe langa toate cele(lumanari,muzica,cina,un vin bun,el cel mai imporant....si altele),nu credeti k uitati de acel lucru si cel mai important?ce porti in seara cu pricina?eu am reusit sa-l uimesc pe iubitul meu cu un costumas de asistenta(asta fiind meseria mea) sexy pe care l-am achizitionat de la www.just4girls.ro .acolo va pot spune k am gasit tot ce inseamna de a costume la babydol...incercati si veti ramane uimite de performantele lui......
va poop si astept pareriile voastre...

ioli

ioli

romantism..

18 Oct 2008, 19:52

pai de fel sint o romantica..vreau muzica buna..lumanari..dans usor..soapte dulci la ureche..si ..flori...

O seara romantica

15 Oct 2008, 22:10

e o seara linistita, calma, departe de agitatia orasului, stam pe terasa, cu o cana de ciocolata calda sau vin fiert, pe masa … iubitul meu ma tine de mana, ma priveste si imi zambeste din cand in cand pisiceste, printre gene … miau.

lidia-fetesti

lidia-fetesti

romantic...

14 Oct 2008, 10:25

inseamna privirea aia plina de grija...inseamna plimbarea cu el la prima intalnire in locurile care-i plac din centrul vechi...inseamna mana care o tinea pe a mea...inseamna mangaierea si parfumul lui...si tot sentimentul de a fi protejata..

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.