Relatia cu o femeie mai mare si maritata

by: luciandumitrescu07
Am o relatie cu o femeie mai mare ca mine cu 10 ani si pe deasupra maritata de ceva ani buni si cu un copil marisor si nu stiu ce sa fac. As incerca sa renunt dar e dureros pentru mine si mai ales si pentru ea ca am incercat sa ii spun ca nu e bine din toate punctele de vedere dar nu stiu ce sa fac. Vor ce ziceti?

luciandumitrescu07

luciandumitrescu07

Era o intrebare

28 Nov 2011, 16:05

Era o intrebare - provocare. De ce numai femeile au voie sa fie cu barbati mai in varsta si casatoriti si cu copii? asta nu e discriminare? Se doreste o provocare, dar cum toate raspunsurile vin din partea femeilor care au "dreptul" de a fi amante, nu ma pot astepta la un raspuns valabil.

euniversum

euniversum

Consiliere in probleme de dragoste si familie etc

23 Sep 2011, 04:22

Site-ul interactiv: www.euniversum.com va pune la dispozitie o gama larga de Servicii-Profesionale, in urmatoarele Domenii: Astrologie, ( horoscop, astrograme, astrograme personalizate) Consiliere Tarot, Predictii Cartomantie( Ghicit in Carti), Clarviziune si Previziune, Parapsihologie, Prezicerea Destinului, Consiliere in probleme de Dragoste, si Familie, Nutritionism, Consiliere Juridica si Economica…
Site-ul: www.euniversum.com are la baza, Astrologi, Clarvazatori, Prezicatori, Parapsihologi, Psihologi, Nutritionisti, etc..
Prin metodele de consiliere: Telefon, Chat, si E-mail veti putea contacta non-stop un Expert eUniversum, pentru a va raspunde tuturor intrebarilor ce va nelinistesc

fulg_indragostit

fulg_indragostit

sfat

14 Sep 2011, 15:44

mai mergeti fratilor si pe la biserica din an in pasti

luciandumitrescu07

luciandumitrescu07

Poate fi iubire...

08 Apr 2011, 15:14

Mda, ma tenteaza gandul de a renunta dar nu ma lasa inima si nici nu pot sa o las sa plece asa...sotul ei e "decor" nimic mai mult sau mai putin...iar copilul e mare..nu sunt piedici si nici incoveniente...oricum ei sunt "separati" de multa vreme...doar copilul i-a "tinut" impreuna.

eva31

eva31

De ce ai ajuns la o relatie cu o femeie maritata?

30 Mar 2011, 01:07

Renunta, ea are familie, sot, casa, tu esti doar pentru timpul ei liber. Si nimanui nu-i place sa fie a treia roata la caruta

luciandumitrescu07

luciandumitrescu07

...

18 Ian 2011, 13:19

si poti avea oricata avere in lumea asta daca inima ta plange si pe dinauntru esti nefericit e egal cu zero....si eu am bani dar la fel ca ea sunt investiti si blocati in unele investitii asa ca este mai mult sentimentul de frustrare...faptul ca nu poti face pe moment mai mult pt ca nu se poate...simt/simtim amandoi ca altfel ne intelegem...nu ne preocupa grija zilei de maine pt ca maine este asigurat ci ne preocupa mai mult sau mai putin viitorul nostru, ma rog mai mult pe mine ca nu am rabdare, uneori,...

luciandumitrescu07

luciandumitrescu07

....

18 Ian 2011, 13:16

Nu banii sunt problema...cel putin nu din punctul ei de vedere pt ca are niste bani investiti in terenuri care acum s-au devalorizat etc.... datorita crizei si altele...timp nu are fiindca munceste mult de tot si pleca dimineata si pana seara, ma rog are si niste cursuri pe la facultate de mastere etc...

Incredere

14 Ian 2011, 19:22

Trebuie sa ii demonstrezi in timp ca si tu esti o persoana de incredere , pe deasupra o si iubesti cu pasiune. Aminteste-i din cand ca nu pleci nicaieri, o astepti, oricat de mult ar dura ca ea sa se hotarasca. Sper ca ea te iubeste la fel de mult si merita asteptarea. Oh, love, love, sweet love! Azi i-am trimis sotului meu linkul ptr noul single a lui Ricky Martin : The best thing about me is you - oh! ce romantic
http://new.music.yahoo.com/blogs/stopthepresses/354906/ricky-martins-new-singleand-a-new-outlook-on-life-be-happy/

luciandumitrescu07

luciandumitrescu07

.....

13 Ian 2011, 00:17

pt. marlenalili merci ai intuit bine...mda...nu e vorba de divort care e doar o formalitate ci frica de a pleca de langa o persoana de incredere...actualul ei sot e doar o persoana de incredere care o ajuta la nevoie si cam atat....copilul e mare e la facultate pe propriile picioare nu mai sunt deloc motive pentru a continua ceva ce oricum nu merge decat in virtutea inertiei pe "pilot automat". Timpul si mai nou banii nu permit separarea lor. E greu extrem de greu de spus ce traiesc acum cu ea e nedefinit si de nedescris in cuvinte...timpul insa e "dusmanul nostru" nu avem timp pentru noi din cauza serviciilor noastre in care suntem amandoi implicati. In rest, asa cum ai spus bine si tu rabdare, asa cum e si normal sa fie...

Prietena ta

11 Ian 2011, 22:22

Prietena ta s-a casatorit o data din dragoste iar dupa ani de zile pasiunea a murit, sunt probabil ca frate si sora acum, mai mult decat sot si sotie. Nu il paraseste in primul rand ptr ca inca il iubeste, cu o dragoste frateasca, dar il iubeste, in al doilea rand nu crede ca relatia cu tine va fi de durata, de aici intrebarea: de ce sa treaca printr-un divort dureros, sa imparta bunurile stranse de o viata, ca sa ajunga la acelasi final nefericit, cu tine? nu intelegi ? ea si-a pierdut increderea in dragoste. Nu stiu cu ce te-as putea sfatui. daca esti sigur ca ea este cea aleasa de tine, mai asteapta cativa ani, trebuie sa ai rabdare, unde te grabesti , oricum? vrei sa iti imparti viata cu ea orice ar fi, nu? asteapt-o!

luciandumitrescu07

luciandumitrescu07

...

11 Ian 2011, 19:15

mda...este o varianta si aceasta sau poate fi faptul ca nu poti sta mereu langa celalalt din preamulta dragoste si pasiune....adevarul e undeva la mijloc ori plictis ori pasiune...

cold_as_ice

cold_as_ice

de regula

04 Ian 2011, 11:15

atunci cand nu ai chef de celalalt 24 din 24 nu ai chef de relatia in sine...

continuare ...

21 Nov 2010, 06:51

hei, dar nu o condamn ptr convigerile ei, poate nu mai crede in dragoste :(, o femeie care este intr-o relatie de kko are sechele multe, e greu sa fii casatorita si sa te simti prizonier in propria casa, basca, mai tre sa pui si o fatada de om fericit pentru prieteni si familie , bleah!

nu te iubeste

21 Nov 2010, 06:47

scuze, ca sunt asa de directa, dar asta e adevarul, o femeie care te iubeste te vrea 24 din 24, aveti o relatie bazata pe sex si atata tot, parerea mea, desigur!

luciandumitrescu07

luciandumitrescu07

...

10 Nov 2010, 07:19

Si in plus datorita experintei trecutului ei nu mai vrea sa mai stea cu cineva 24 de ore din 24....crede ca o asemenea apropiere distruge o relatie si nu mai suporta....asa ca fiecare cu casa lui....ceea ce mie imi displace oarecum...voi cum vedeti?

luciandumitrescu07

luciandumitrescu07

..

10 Nov 2010, 07:17

Din spusele ei si nu numai casnicia ei este moarta de mult....de ce continua sa traiasca cu cineva cu care nu mai are nimic sufleteste de impartit? Greu de spus...dar este evident ca nu are nici o treaba cu el...de multa vreme...exista o ruptura sufleteasca intre ei doi...eu nu ma bag ea mi-a zis eu doar am constatat si e perfect adevarat....putem vorbi orice, oricand...copilul ei e mare are deja 19 ani si are casa lui deci e exclus sa stea cineva cu copilul....

cold_as_ice

cold_as_ice

Auzi

09 Nov 2010, 10:33

dar dincolo de ce e bine si ce e rau, tu ce-ti doresti de la aceasta relatie?

alexandras

alexandras

..

08 Nov 2010, 10:22

:) Lucian ea este casatorita si are si`un copil. De suferit nu zic ca nu va suferi dar ii va trece, nu are incotro. Ce-ai vrea sa se intample? sa divorteze si sa stai cu ea si copilul? Nu cred ca e rezonabil. Oricum ar fi nu cred ca exista viitor la asemenea relatie. Eu zic sa spui stop cat mai poti.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.