Sa ma enervez sau nu?

by: alexandras
Buna,

Eram la masa cu fostul meu iubit cu care am ramas amici, desi ne-am despartit de putin timp. La noi la masa vine stilista lui si intreaba cine sunt el zice vai dar nu o stii.

Stilista este tipa care l-a tuns pe toata perioadarelatiei noastre de 1 an si ceva. El incerca sa fie cu ea inainte sa ma stie pe mine dar cica nu s-au potrivit si au ramas amici.

Nu stiu de ce dar mi s-a pus un nod in gat si m-am tot intrebat de ce nu stia de mine. El este un tip f vorbaret si de obicei se lauda cu mine peste tot.

M-am simtit f prost si nu stiu sigur daca sa ma intereseze sau sa trec peste.

ihatepink

ihatepink

...

27 Mai 2009, 14:07

daca te-ai enerva inseaman ca inca mai simti ceva pt el, ceea ce pare ca e si adevarat.

nu te agita...tu nu ai tipi carora preferi sa nu le zici de relatiile tale. poate nu a venit vorba..sau pur simplu...

nu e mare lucru, cred eu

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.