Te iubesc sau te plac?

by: monita
La ce varsta credeti ca se clarifica snetimentul de iubire in sufletul si mintea unui adolescent? Cand constietizam ca suntem indragostiti de cineva, nu doar ca ne place?

irinuska

irinuska

buna

21 Mai 2008, 23:23

Buna! ce faceti? sunt noua pe acest site.! am si eu nevoie de un sfat,nush ce sa mai fac! imi place de un baiat de la mien din liceu,el este a 10 ,eu a 9a si,,a fost si cu mine in scoala! ma rog asta nu are niki o legatura,,imi place de el si nush cum sa fac sa ma observe !:( eram intr-o zi in autobuz veneam din oras si el era in acelasi autobuz cu mine si ne-am privit reciproc,si porma am inceput sa il plac,mauit la el inistent ,sperand ca isi va da seama,mi-a dat mici semne sa zik,,,da nu sutn sigura as vrea sa ii cer id-ul da "nu stiu ce sa fac,,mie teama k o sa ma respinga sau nu stiu:((! am nevoie de un sfat ..... va rog

panterootza

panterootza

prima iubire...

06 Mai 2008, 18:43

prima data m-am indragostit cu adevarat la 16 ani...ehehe...¨´eram copii,era frumos,era ca-ntr-o poveste/era si-a fost,era si nu mai este´´:D...Dar sentimentul iubirii adevarate l-am simtzit la 21(desi nu mai eram adolescenta)...

emilia_me

emilia_me

.

06 Mai 2008, 17:45

Pe la 15-16 cred, ce putin asa a fost la mine... atunci mi=-am dat prima seama ce inseamna sa iubesti cu intensitate..... pur si simplu simti ca pulsul o ia razna.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.