Tradatii in dragoste

by: monita
Ce parere aveti de productiile astea gen "tradatii in dragoste", "test de infidelitate" etc. Nu credeti ca genul acesta de productii creste numarul de cazuri de violenta domestica, adulter etc?

pisi

pisi

erata

28 Mar 2008, 16:40

cititi "suburban". mersi.

pisi

pisi

urasc

28 Mar 2008, 16:39

genul acesta de emisiuni, deoarece instiga la violenta domestica sau violenta impotriva femeilor.

de limbajul surban nici nu mai vorbim...

cioco_bocco

cioco_bocco

o porcarie,,,

19 Ian 2008, 00:17

ce face ce?aia ce emisiune e/?cand oamenii sunt platiti sa apara nici nu merita sa ti pierzi timpul cu asa ceva..o porcarie,,,

calingeorgiana

calingeorgiana

calitatea oamenilor

11 Ian 2008, 09:20

Astfel de productii, dupa cum se observa cu usurinta, au drept personaje (fictive sau nu), niste oameni de o calitate indoielnica si tot unor astfel de persoane li se si adreseaza.
Cei care au o cultura peste medie, la ora aceea citesc!

raluca79

raluca79

emisiuni ''regizate''

19 Dec 2007, 14:01

E mai mult decat evident,mai ales in cazul emisiunii''Test de fidelidate''ca sunt regizate cazurile,personajele sunt fictive,subiectele sunt banale.Din pacate asta cere piata iar speculantii din media nu fac decat sa deserveasca publicului ceea ce''prinde''.Dc nu ar avea rating,aceste emisiuni ar disparea la fel de rpd cum apar dar...se pare ca romanul e mai mult decat fascinat de...chestii din astea ieftine:barfa,scandal,etc..

burby

burby

teatru

18 Dec 2007, 19:58

De acord cu hedonista,tradati in dragoste vad cam o data la 2/3 luni iar la test de infidelitate nici nu ma pot uita deoarece imi pare o piesa de teatru fff prost regizata

hedonista

hedonista

culmea..

17 Dec 2007, 10:01

nu mi vine sa cred ca voi chiar credeti ca acele "cazuri"sunt reale.
Eu nu ma uit la tv dar stiu sigur ca la tradati in dragoste cel care se crede inselat ia 150 euro, cel care inseama 100euro, iar amantul/amanta 50euro, iar in marea majoritate a cazurilor cel 3 n au nici o legatura intre ei.Stiu pe cineva care a "apelat" la aceasta emisiune.Iar violenta trebuie sa existe la un moment dat, pt ca asta vrea poporu' sa vada.

leo

leo

o mizerie

17 Dec 2007, 02:24

de ce nu lasam unii oameni sa isi spele rufele in familie si le facem publica lenjeria?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.