Un altfel de martisor...

by: faizah_1988
Buna!
Peste tot aud barbatii vorbind despre masajul erotic, cat de bine se simt, cat sunt de rasfatati, cum ca invata multe lucruri noi de la tinerele domisoare ce lucreaza intr-un salon de masaj erotic si le pun in practica cu iubita/sotia!
Dar noi, doamnele/domisoarele, avand aceleasi drepturi ca si barbatii...profitam de aceste drepturi?
Voi ce parere aveti? Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu?
Ce fel de fete gasesti la astfel de saloane?
Un prieten mi-a recomandat salonul Jade Palace, spunandu-mi ca este situat central, luxos si pot merge singura sau cu iubitul si ca pot opta pentru masaj de relaxare, body massage, masaj erotic,masaj tantric, jacuzzi massage...etc.
As prefera sa merg singura sau cu o prietena , voi ce parere aveti sa-mi fac cadou acest "martisor"?
Sunt heterosexuala dar pur si simplu sunt curioasa ce senzatii traiesc barbatii/femeile cand merg la un salon de masaj erotic si daca sunt multumita, data viitoare merge impreuna cu iubitul meu!
Imi plac senzatiile tari si m-am saturat de monotonie, timpul trece si noi trebuie sa ne traim viata!

eva31

eva31

Nu

09 Apr 2011, 01:06

Nu, dar eu prefer in privat, in doi, nu cu ``spectatori``, chiar si din randul maseoarelor. Apropo, tie cine iti va face masajul, o femeie sau un barbat? Asa, ca sa vada si el cum e sa fie gelos pe un astfel de maseor si sa nu se mai duca acolo.

faizah_1988

faizah_1988

Un altfel de martisor...

06 Mar 2010, 13:11

Crezi ca daca s-ar duce la masaj erotic mi-ar spune ?? Un barbat cand se duce la o alta femeie, indiferet de motiv ( masaj sau sex) nu vine acasa sa se laude la iubita/sotie. Nu cred ca trebuie sa ne despartim daca intervine monotonia, pt ca sentimente exista , trebuie schimbat ceva in relati si nu partenerul, nu crezi?
Referitor la jacuzzi massage, este mai dificil de explicat, oricum senzatiile sunt minunate!

salsafactory

salsafactory

Cursuri de dans latino (Salsa; Bachata; Cha-Cha; R

04 Mar 2010, 14:11

Cursuri de dans latino powerd by Salsa Factory.
Va asteptam in noua sala de la Tineretului, vis-à-vis de fostul club Gossip, et 1, str Lanariei nr 95,In incinta complexului TCenter Inscrierile se pot face la fata locului sau pe mail.Pentru mai multe detalii acesati link-ul http://www.salsafactory.ro/?p=725
Beneficii:
- Sala de 200 mp;
- Parcare cu paza in incinta complexului;
- Vestiare;
Instuctori/coregrafi:Simona&Valentin
Instructori:Laura&Dorin (from AzA Models)
Va asteptam cu drag la cursuri.Pretul abonamentului este 120 lei/luna, iar pt elevi/studenti 100 lei/luna(3 sedinte pe saptamana Marti si Joi de la 19:00 sau de la 20:30 si Duminica de la 18:30 practice)

tashulina

tashulina

Auzi,

26 Feb 2010, 10:45

dar cum este "jacuzzi masajul"??

strumfy3k

strumfy3k

Interesant

25 Feb 2010, 23:34

... Mai bine .. iai sugera iubitului tau .. sa se informeze ... "cum stau treburile" ... si sa iti ofere el un masaj erotic de .. Martisor ..

alexandras

alexandras

..

25 Feb 2010, 17:17

dar cine nu experimenteaza si putina monotonie in relatie? hai sa fim serioase

nymphetamines

nymphetamines

mda, si mie imi pare

25 Feb 2010, 13:32

ca tu consideri ca te afli intr-o relatie monotona. dar iubitul tau a fost la un astfel de masaj? daca s-ar duce ce parere ai avea?

tashulina

tashulina

Hmm, replica aceasta

25 Feb 2010, 11:00

"timpul trece si noi trebuie sa ne traim viata!" a sintetizat de fapt parerea ta despre relatia actuala. Simti ca pierzi timpul in ea, nu?

Atunci nu-i mai bine sa o termini?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.