Viata e ciudata

by: a_stranger
Probabil multe dintre voi nu vor intra pe topicul asta(sunt din sexul opus si intr-un fel va invadez spatiul vostru)....dar dupa cateva pahare de vin si singur in fata calculatorului simt nevoia sa scriu si altora anumite ideii sau sentimente...De aproximativ 2 ani nu am mai avut o relatie,si nu vorbesc pe plan sexual....relatie pur si simplu.....imi doresc enorm asta....vreau sa simt din nou toate lucrurile pe care le poate oferi o relatie(bune,rele,puerile,nebune,tampite ,jenante...etc)...una din marile piedici as fi chiar eu.....mereu gasesc ceva la ea,prea imatura,prea serioasa,prea insensibila,prea sensibila,si tot asa.....apoi regret ca nu am incercat...poate cer prea mult...poate urmaresc ceva ce ink nu pot avea....ca sa dau un mic exemplu: am o prietena foarte buna,genul de prieten cu care te vezi in fiecare zi si spui ce ai mai facut cer sfaturi si barfiti. care din punctul meu de vedere e femeia perfecta ca si personalitate insa are 29 de ani(eu am 22).dar nu asta ar fi problema...in fine aici ar fi mai multe de spus.ideea e ca ma astept de obicei la femei/fete de varsta mea sa gasesc anumite lucruri....nu stiu....

eva31

eva31

Mai...

09 Apr 2011, 01:23

tu sigur ai ceva dereglari psihice. Nu stiu ce vrei tu de la o femeie, dar mai usor cu vinul ala. Si daca si prietenei tale ii place de tine, varsta nu ar trebui sa conteze asa de mult, dar daca nu ii place, atunci sigur vei avea o mare problema daca vei continua sa o vezi mai mult decat o buna prietena.

vericica

vericica

pai.....

23 Ian 2010, 20:06

atata timp cat nu nu stii inca ce cauti nu o sa gasesti o partenera
incearca sa-ti stabilesti anumite principii...pur si simplu ia o foaie si scrie....
ce astepti de la o fata
la ce ai renunta pt ea
la ce nu ai fii e acord sa renunti........atat timp cat tu nu ti-ai format o imagine despre ceea ce cauti nu are rost sa mai astepti nimic
deci nu viata e ciudata ,ci noi pt ca nu stim ce vrem cu adevarat

alexandras

alexandras

.

18 Ian 2010, 10:36

eu cred ca atunci cand iti doresti o chestie foarte tare nu ti se intampla. stiu ca pare cliseu dar asa mi se intampla mie de obicei...

iulianna

iulianna

...

18 Ian 2010, 00:28

Ori cauti perfectiunea, ori n-ai gasit femeia potrivita. Ai spus ca vrei sa simti iar toate lucrurile pe care le implica o relatie.. In cazul asta nu te mai repezi si asteapta.. vezi daca cu adevarat merita sau nu. Bafta!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.