Virginitate...la revedere

by: nonette
Buna,

Haideti sa deschidem o tema interesanta:D

La ce varsta v-ati pierdut virginitatea? Hihi

lara1711

lara1711

Cu riscul de a fi putin offtopic

05 Iul 2009, 01:55

@mecanicCOOL
Foarte corect ceea ce spui tu,realist si apreciez sinceritatea,foarte putini barbati cred ca fac exceptie din gandirea asta.
Dar s-a gandit cineva ce responsabilitate imensa sta pe umerii celui care e 'deschizator de drumuri'?S-a gandit cineva ca uneori primul e reperul suprem?Ca daca primul e zero,poate ramane in mintea fetei pentru totdeauna,cum spuneai,dar nicidecum intr-un sens pozitiv?
Ai putea trai cu ideea ca daca faci ceva gresit,poti lasa cu sechele serioase o fecioara pe care ai dorit-o pana in ultimul moment?Pe care ai apreciat-o pentru ceea ce este,de aceea ai si vanat-o?Ai face rau cuiva pe care il doresti asa de mult?Pana unde esti dispus sa risti?
Trebuie sa fii foarte stapan pe tine sa iti doresti asa ceva,sa fii sigur ca esti capabil sa intelegi ce vine odata cu un simplu act sexual pentru tine.Inainte,in timpul si dupa implica muult mai mult timp,nervi si energie decat ti-ai putea imagina.

ploredina

ploredina

...

24 Iun 2009, 15:18

hahah, eu zic ca barbatii ar trebui sa aiba vise mai...usor de realizat nu prostii de astea..

alexandras

alexandras

@dana4u

25 Mai 2009, 17:01

pai la 17 ani nu cred ca stii prea multe..deci nu poti face prea multe cu cap..chiar daca pe moment vrei f tare apoi poti sa te razgandesti

nicedana18

nicedana18

azi cred ca nimeni nu se mai naste virgin:))))

24 Mai 2009, 23:15

astazi sexul e ca si cum ai cumpara paine asa e de normal si fara perdea ,fara rusine,nu se mai poarta virginitatea pt ca te considera proasta iar dak nu mai esti virgina esti curva!!!!deci cum e bne?????dak ti incepi viata sexuala nu conteaza ce varsta ai ci sa simti ca vrei,sa simti pasiune,dorinta,iubire sa fie exact cva de neuitat nu cum a spus o fata mai devreme ca nu ia placut experienta si a facut o pauza de 2 ani!DECI FACI CE VREI DA FA CU CAP!!!

ploredina

ploredina

:D

22 Mai 2009, 13:49

eu la 17.....eram prea curioasa :)) nu mi-a placut in schimb si am facut o pazua de 2 ani :)) m-am speriat

creatoarea

creatoarea

reply

21 Mai 2009, 23:25

la 18 ani

babytree

babytree

:D

20 Mai 2009, 15:45

La 20 de ani..:D

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.