Vreau sa scap de fosta lui!

by: aaaaaa
Buna.
Am intrat pe acest site pentru ca pur si simplu sunt disperata.Fosta lui prietena nu vrea sa inceteze sa-l mai caute,au avut o relatie de 5 ani in care ea l-a inselat si s-au despartit.Dupa vreo 6 luni m-a gasit pe mine(suntem de 4 luni impreuna) si am inceput o relatie. Toate bune si frumoase pana cand a aflat ea ca e cu altcineva,de vreo 3 luni nu vrea sa inceteze tot il suna de nenumarate ori si il streseaza cu mesajele de dragoste,ca-l iubeste si ca-i pare rau.
El nu-i raspunde la telefon nici la mesaje si spune ca la ea nu se mai intoarce si ca pe mine ma vrea,i-am spus ca daca nu termina cu ea eu nu mai sunt dispusa sa-i accept toate telefoanele si mesajele,am incercat nenumarate metode de a o opri dar nu pricepe,zice ca nu-l mai suna si peste cateva ore iar..
E nebuna?
Ce ma sfatuiti sa fac?
Cum sa scap de ea?

scorpion_girl

scorpion_girl

din pacate

04 Oct 2011, 09:42

mai greu sa scapi de ea, insa daca o ignora, poate se va potoli; daca vrei sa iei atitudine, nu vei face altceva decat sa inrautatesti lucrurile

aaaaaa

aaaaaa

....

03 Oct 2011, 23:14

nu prea are cum,pt ca are abonament

tashulina

tashulina

din pacate

03 Oct 2011, 11:06

exista si astfel de oameni, care nu au simtul rusinii, al penibilului, nimic...

Nu are ce sa ii faca concret ei, doar nu o poate lua la bataie; daca nu inceteaza dupa ignorare singura solutie este sa isi schimbe nr de telefon...

japonialove

japonialove

pai

03 Oct 2011, 11:00

daca el o ignora, poate se va potoli fata la un moment dat; sau sa-si schimbe nr de telefon; tu nu prea ai ce sa faci, ar trebui el sa fie drastic cu ea

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.