barbatii de care ar trebui sa fugim mancand pamantul.....

by: luizad
eu l-as propune pentru inceput pe cel care pare f bland si dragut dar care are accese de furie.....am avut parte de asa ceva si nu mai vrea, e oribil...sunt sigura ca sunt si alte tipuri de barbati de care fetele mi-ar sugera sa fug

invisibile

invisibile

:)

08 Ian 2012, 15:39

Hmmm...da, e plina lumea acesta de nesiguranta, gandim prea mult si facem prea putin(e pura autoevaluare)
Aici se pare ca se discuta in general de indivizi, un cuplu este altceva, o persoana adecvata fata de care nutresti anumite sentimente, cu care te simti in stare a calatori prin viata, poate face minuni cu/ din perechea lui.

blacklips

blacklips

De cine sa ne ferim?

05 Dec 2011, 15:19

In cazul in care suntem eleve/studente barbatii cei mai periculosi sunt profesorii.Nu glumesc!

fulg_indragostit

fulg_indragostit

ametitii de afemeiati

14 Sep 2011, 15:48

ca sa nu le spun altcumva mai urat.

kittypaws

kittypaws

...

21 Iul 2009, 18:03

Exista multe rase de "lupi"...fara sa se supere barbatii de pe aici..e o chestie reala. Probabil k si ei s-au intalnit cu "vulpite".Problemele cu barbatii si femeile sunt un cerc vicios..

leo

leo

20 Iul 2009, 11:43

da, de oameni gelosi trebuie toti sa ne ferim. eu am rezolvat problema cu partenera inca din primele luni.
mare atentie la oamenii gelosi. aveam o prietena in trecut care a venit din gelozie pana la constanta dupa mine. aveam si eu o sapt libera, asa credeam...:))

cristiana77

cristiana77

sa ne ferim? cred ca da !

19 Iul 2009, 13:02

buna ziua. Sunt implicata intr-o relatie sentimentala care dureaza de 10 luni. am trait clipe de fericire si implinire cum nu credeam ca pot exista. Treptat toate astea au disparut. Am ajuns acum, sa ma gandesc, de ce, de 2 luni incoace , nu mai stiu ce se intampla cu mine. am constatat brusc, ca omul de langa mine, m-a izolat total de familie, prieteni, de lume. nu mai ies din casa, trebuie sa dau explicatii pentru orice miscare, imi este teama sa mai sune telefonul, sa stau de vorba cu cineva. Daca vorbesc cu un barbat, si raspund simplu cu da si nu, are impresia ca am vorbit codat. A inceput sa imi reproseze ca nu sunt sincera, ca ascund ceva, desi suntem nedespartiti 24 de ore. Ma avertizeaza mereu ca nu poate trai asa, desi il iubesc si nu are nici un motiv de repros, absolut nici unul. Am senzatia mereu ca imi cauta nod in papura, inventeaza acuzatii neadevarate si nefondate. Imi cer scuze, nu vreau sa plictisesc pe nimeni, dar sunt izolata, imi este teama sa vorbesc cu cineva, sa nu interpreteze gresit. Am indepartat pe toata lumea sa ii acord exclusivitate. ar trebui sa ma feresc, nu? ;)

valeria123

valeria123

pentru Leo

15 Iul 2009, 15:46

si atunci ce s-ar primi Leo? in jur ar fi doar "roz" si "albastru"? ca buna solutie ai gasit.......::))))

ihatepink

ihatepink

@leo

15 Iul 2009, 14:05

da poate asta ar fi solutia..:))

leo

leo

15 Iul 2009, 13:51

nu ar trebui ca sa va feriti voi de toti?

babytree

babytree

barbati

06 Iul 2009, 13:17

cel care iti aduce multe cadouri si la sfarsit iti scoate ochii ..de parca l-a rugat cineva sa-si dea tot salariul pe noul tau telefon

lara1711

lara1711

Si mai sunt...

05 Iul 2009, 02:10

Tipi care n-au planuri de viitor,DELOC.Buni pentru o aventura,nu si pentru o relatie de durata,cu atat mai putin casatorie.Cine nu-si poate face un viitor pentru sine,e cu atat mai mult incapabil sa faca unul pentru doi sau mai multi.
Tipi care au diverse pasiuni pentru alcool,droguri,jocuri de noroc
Tipi care-si trateaza fostele ca pe niste carpe,din motive lesne de inteles
Tipi care agata pe net,NUMAI pe net(denota anumite nesigurante,incapacitati si falsitate la un punct.multi ascund ceea ce sunt in realitate,desi spun ca nu mint.nu ad litteram)

buburuzik

buburuzik

hmm

17 Nov 2008, 23:24

Cei care nu reusesc sa ne aprecieze la adevarata noasra valoare si care se considera superiori prin definitie.

ma sperie

13 Nov 2008, 21:27

barbatii violenti fizic si verbal, incoerenti , nehotarati.

ancutsel

ancutsel

barbatul de care as fugi..

11 Nov 2008, 00:45

este cel care se indragosteste in 3 saptamani cat unul in 3 ani si plange si face ca toti dracii cand il parasesti.Urat,urat tare!

unadonna

unadonna

barbatii de care ar trebui sa fugim ...

10 Nov 2008, 23:51

eu as adauga barbatii care ne 'plimba' si ne relaxeaza doar prin localuri(restaurante,baruri, terase,carciumi etc)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.