bataia intre fete (catfight)

by: deea1986
este din ce in ce mai des intalnita (sau poate ca se practica si inainte, dar nu avea cine sa filmeze). oricum eu am patit-o de curand... nu a fost vina mea... eu doar m-am aparat. am iesit foarte sifonata (la fel si respectiva). nasol a fost ca eram doar noi doua in vestiar + sportive (gimnastica) + de acelasi gabarit. A fost nasol... pumni, picioare, trante pe acolo prin vestiar. :( si a durat si 5 min:((

deea1986

deea1986

aaaa

18 Nov 2008, 22:42

gata... cu luptatoarele? ;))

aly_sweet

aly_sweet

...

21 Iun 2008, 00:01

stiu ce vrei sa spui si eu m-am batut cu o colega chiar in strada de paruiam si ne loveam destum de serios pana cand au venit cilegii claxonau masinile insa nu ne-am oprit insa acuma suntem prieten bune:P

deea1986

deea1986

experienta

26 Ian 2008, 20:31

dap... corect... macar atat am capatat si eu... experienta:P da-mi un add la mess: ddancingg@yahoo.com
oricum intra 3 persoane pe forumul asta...

utsy

utsy

zi de zi

22 Ian 2008, 22:48

cand dai de un om cu care nu poti rezolva o problema verbal, ba mai mult, sare si la bataie, acumulezi experienta:)) mai exact inveti sa te aperi....sper sa nu te apuci de atacat....si daca o faci sa ai grija cu cine intri in conflicte....oricum abia dupa ce o patesti te inveti minte. Oricum bafta;)

deea1986

deea1986

alte intamplari....

20 Nov 2007, 07:49

as dori sa mai aud povesti :P dak se poate.

deea1986

deea1986

=))

19 Nov 2007, 07:30

=)) acum ca ai gradul ala, te poti bate oriunde. =)) tot nu m-ai convins cu gradul respectiv... eu zic ca nu ai patit-o niciodata (sa te bati pe bune cu cineva) si de aia afirmi asta...

andromatique

andromatique

mda

18 Nov 2007, 11:32

se vede ca habar nu ai ce inseamna cu adevarat karate. in primul rand sunt mai multe stiluri si gradul de violenta difera de la unul la altul, in al doilea rand cand ajungi la gradul la care am ajuns eu esti in stare sa te bati si in afara salii de sport.. asa ca sa stii si u si sa nu te mai faci de ras facand afirmatii nelalocul lor.

deea1986

deea1986

lectia de karate:)) si nu am nici somn:P

18 Nov 2007, 05:14

karatele pe care le-ai practicat tu nu o sa te ajute niciodata intr-o bataie de genul asta. conteaza fizicul, forta, indemanarea si poate chiar inspiratia. la karate acolo inveti alte lucruri care tin de disciplina, concentrare etc... crede-ma ca dak intri intr-o bataie serioasa cu alata care stie sa dea un pumn, numai tii cont de nici o regula de la karate.

viorelia

viorelia

...

17 Nov 2007, 15:12

Mie nu mi s-a intimplat niciodata si nu as vrea sa trec prin asa ceva.

andromatique

andromatique

stiu cum e...

14 Nov 2007, 14:05

am facut si eu sport si stiu cum e in vestiar intre fete...am practicat karate 7 ani, eram cea mai mica in varsta dar cea mai mare in grad, lucru care mi-a adus pe lg faima si invidia celorlalti... norocul meu a fost ca am invatat sa ma apar si sa fiu cea care detine controlul intr-o bataie...este urat sa te bati, nu numai ca ramai si cu cateva vanatai, esti sanctionata si si pentru ca te afecteaza pe plan afectiv..si acum baietii din cls spun:"ooo de ea nu ne atingem ca e karatista si ne-o da":)). Este urat sa vezi o bataie si pe mine una cel putin ma afecteaza foarte tare, evit pe cat mai mult posibil sa fiu implicata...nasol...lasa ca trece si va fi bine:)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.