ce excita barbatii?

by: iulia_max
o sa radeti dar am ajuns sa cred k barbatii sunt foarte exciati de costumele cu tematica (scolarita , asisitenta , secretara , plitista ,etc )si in nici un caz de babydol - uri,le chiar plac si corsetele (ii pun uneori in dificultate , dar le plac )....concluzia la care am ajuns se datoreaza celor care au deschis primul magazin din Romania cu vanzare online www.just4girls.ro , fiind un client fidel am observat k au inceput sa se impuna pe piata noastra , avand chiar si un magazin (vis - a - vis de zara unirii)...cred k chinezarismele au inceput sa dispara de pe pe la noi (fetelor nu sunt calitative , prost gust pot spune!).....am sa va mai vand un pont majoritatea site-urilor cu vanzare online au produse aduse din tara celor care consuma orez in cantitati industriale!probabil k va puneti intreabarea de unde am eu aceste informatii,pai avand in vedere k sunt pasionata de lenjeria intima , am tot facut comenzi online si credeti-ma k realitatea nu are legatura cu poza....pe cand cei de la just4girls au deschis si un magazin sa fie mai credibila calitatea , frumusetea si rafinamentul unei femei care isi doreste sa fie sexi in orice moment al zilei pentru cineva...asta este to

isabellla

isabellla

Sal

15 Iul 2009, 15:08

ai dreptate ,le place sa fii bad girls imbracata cat mai shock. adevarul e ca: pana nu vezi nu crezi.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.