ce sa fac,poate ma ajutati,vreau un sfat

by: adelhilde
Sunt noua pe acest forum si chiar pe site,am si eu o problema ca de obicei,si poate ma ajutati voi.Am cunoscut un barbat mai mare decat mine ,acum 2 ani,si pot sa zic ca m-am indragostit de el,el are familie si eu la fel,tinem legatura pe chat,din comportarile lui,cred ca ma place,nu vreau sa afectez famila lui ,nici pe a mea,doar vreau o aventura de o noapte,atat imi doresc ,dar functiile pe care le ocupam in oras ,nu ne dau posibilatea de a ne intalni,stiu ca ma doreste,il vad cum se comporta cand ne intalnim,si unele lucruri imi arata ca el chiar ma place,cand e plecat oriunde ma suna,ma cauta ,face orice ca sa fie in preajma mea,iar pe chat pot spune ca suntem cei mai buni prieteni si amanti doar eu sunt mai rece cand sunt in prreajma lui,cum pot scapa de aceasta raceala in preajma lui?si cum as putea sa reusesc o intalnire,pt ca de multe ori cand el este liber nu pot eu si invers,dar sincer sunt data peste cap,poate chiar din cauza dorintei.Va rog poate ma ajutati si pe mine,inca o data va spun nici prin gind nu-mi trece sa-l despart sau sa raman cu el,il vreau doar ca amant .Va pup si va doresc numai bine!

soranakitty

soranakitty

Nu stiu daca ai facut'o deja, dar...

25 Iul 2008, 14:08

Daca tot ai postat pe forum inseamna sa vrei un sfat si esti indecisa. Eu am intrat pe site pt problema mea, problema care poate o sa te ajute pe tine.. Eu am avut o relatie de 2 ani cu un baiat, am stat zi de zi impreuna fiind foarte fericiti in ciuda diverselor probleme, pentru ca iubirea este un drog ce nu te lasa sa vezi partea neagra a lucrurilor. Si eu am vrut sa'l insel, el insa nu... Faptul ca problema ta e atat de copilareasca... "cum fac sa nu fiu rece fata de un barbat cu care vreau o aventura de o noapte?" ,...sa fim seriosi! Tu ceri de fapt nu un sfat ci voie sa iti inseli barbatul, sau o palma sa te trimita departe de gandul asta... E ceva natural sa vrei sa gusti si alti pesti, care sa'ti confirme ca ai ales intradevar pestele cel mai pe gustul tau! Poate totusi ai putea sa ii explici si barbatului asta, poate va fi de acord pana la urma la un "joc organizat" in care fiecare, de dragul relatiei, isi cauta pe altcineva, nu pt sex ,ci pt o relatie.. Daca sexul e implicat este alta treaba... nu cred k e important, numai deciziile sunt importante. Si ideea e sa va ganditi amandoi bine cum v'ar fi unu fara celalalt

pygmalion

pygmalion

Iubirea e cel mai frumos dar

02 Iul 2008, 17:52

Eu cred ca daca il iubesti cu adevarat merita sa ai o relatie cu el dar daca simti numai o atractie erotica fie ea chiar si foarte mare nu e bine sa cedezi ispitei.

dulce_maria

dulce_maria

citeste-ma

02 Iun 2008, 09:57

timpu le rezolva pe toate...poate el iti este fidel...de ce nu incerci sa-ti salvezi casnicia...baga ceva nou in ea sau condimenteaza-ti relatia sexuala cu sotul tau...nu cauta in alta parte ca nu e bine...minciuna tot va iesi la iveala...daca nu va mai iubiti de ce nu va separati dar ramaneti prieteni pt copii daca aveti...pop.

nightcrawler

nightcrawler

Cam nashpa gandirea

30 Mar 2008, 23:35

Nu vreu sa te insult dar gandestete cum ar fi sa ti se intample o faza de asta ;) ceea ce ii faci tu nu e tocmai normal, esti cam egoista, stiu din proprie experienta ca nu e bine sa faci asha ceva, eu am fost lasat 3 ani fara raspuns la o intrebare si tot am incercat sa ma bag in viata ei desi nu aveam nici un drept, era fericita si inca este asha ca spre durerea ta si a mea e mai bine sa stai deoparte, mai are balta peste chiar dak acum ti se pare ca nu asha bun ;)

adelhilde

adelhilde

ce sa fac,poate ma ajutati,vreau un sfat

17 Mar 2008, 14:51

Nu cred ca ar suferi cineva,la el in familie nu mai exista nici un fel de iubire,nici la mine pot spune,si cine poate fi chiar atat de sigur ca sotul nu te inseala daca vede nu stiu ce fotomodel,si daca ne place de ce nu am continua?Eu chiar n-am dreptul la fericire?Nu sunt nici prima nici ultima persoana care pateste asa ceva.

gulia

gulia

ceace tie nu-ti place,altuia nu-i face

10 Mar 2008, 18:54

Nu pot sa cred ca fiind maritata poti sa vorbesti cu atata usurinta despre acest tip de relatie, daca nu te intelegeai cu sotul , aveati probleme ,poate aveai o scuza ,cautai linistea si intelegerea in bratele altui barbat,dar asa? Cu ce ne deosebim noi de animale?Prin ratiune si prin puterea noastra de a ne stapani aceste instincte.Tie ti-ar placea sa -ti faca sotul tau asa? Poate sa va intalniti sa faceti sex si sa nu va placa ,dupa care sa va simtit jenati cand va intalniti ,dar poate sa va si placa mult si atuncea ce faceti??? O sa vreti sa va intalniti mai des sa stati mai mult timp impreuna si unde o sa duc asta?Puteti sa distrugeti doua familii,nu-i pacat? Acea dorinta a ta de sex poti sa ti-o potolesti cu sotul tau,si ai sa vezi ce bine va fii pentru tine ,sotul si toata familia. Si gandeste-te si la sotia lui ,tie ti-ar place ca o alta feneie sa-ti faca asa?Nu te lega la cap daca nu te doare

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.