ceva ciudat

by: alexandras
am iesit cu un tip, si nu e deloc genul meu fizic insa psihic ne itnelegem incredibil de bine, aproape ca ne temrinam propozitiile, iubim aceleais lucruri, am factu aceleasi lucru. fizic insa nu este absolut deloc genul meu cand ma uit la el nu mi pot imagina ca as fi cu cineva ca el. doua lucruri se bat cap in cap , nu itneleg, ce-i de facut>

eva31

eva31

Care parte a ``fizic``-ului?

31 Mar 2011, 03:36

PAi ``fizic`` are mai multe colaterale: fizic, adica atractie sexuala, fizic adica pasiune, fizic, adica omul pe care ai vrea sa il vezi langa tine si la 80 de ani.

stoe

stoe

bine spune marilena

20 Aug 2010, 17:06

tine-l langa tine, ca un bun prieten cu care te poti sfatui, discuta diverse lucruri pe care nu reusesti sa le discuti cu alte persoane mai apropiate etc ...

pt ca relatia sa fi avut cea mai mica sansa de izbanda, ar fi trebuit sa existe cate un pic din fiecare, adica sa te intelegi bine cu el, sa iti placa fizic macar o anumita trasatura a lui, sa va simtiti bine oriunde iesiti impreuna, si ar mai fi cateva de spus .. dar ma opres aici :)

pastreaza-l

09 Iul 2010, 23:06

ca amic, dar nu mai mult.

ynna000

ynna000

poate

07 Iul 2010, 18:44

ca pui prea mult accent pe partea fizica, cu greu gasesti un tip cu care sa te intelegi perfect si sa ai multe in comun, eu zic sa il tii langa tine daca merita

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.