continuare

by: beautifull
Ma suna deja in fiecare zi,ne vedeam regulat,am fost impreuna la disko,am fost si la el acasa.Si intr-o zi a inceput sa se comporte mai urat,vorbea rau ku mine,imi zicea k il amagesk,k nu sunt cuminte,era prea gelos.. Striga la mine in masina kind ma ducea akasa,imi izcea k este rau,,si eu lui ii zik ka daka esti rau atunci nu ai nevoie de fete bune si cuminti ka mine! si am iesit din masina nici nu m-am uitat la el.. de atunci nu m-a mai sunat,dar simt nevoia sa-l vad, ce sa fac,sa-l sun,sa-i skriu sau sa dau totul uitarii?
Ajutati-ma

eva31

eva31

Esti obsedata de relatia cu el.

09 Apr 2011, 02:03

Si daca nu iti place cum se comporta cu tine, de ce mai stai cu el?

eva31

eva31

Paraseste-l!

11 Nov 2009, 01:15

Nu, serios, chiar ai nevoie de un astfel de barbat? S-au terminat masculii (mai ales cei prost crescuti) si nu stiu eu? Eu te sfatuiesc sa te reorientezi spre un altul, daca el se poarta urat cu tine. Si eu iert multe fapte urate, ca orice femeie indragostita, dar la inceput te saturi si incepi sa te gandesti si la tine. Gandeste-te si spune-mi: chiar meriti asta? Chiar meriti sa te trateze cineva asa? Eu nu cred.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.