continuare

by: oanap29
stiu ca acum mentine o legatura pe net cu o tipa maritata din alt oras,al carei sot e plecat din tara si care arata f. bine, are 22 de ani si se pare ca el e cel care o cauta mereu. nu stiu ce sa cred ptr ca asa cum v-am spus relatia dintre noi 2 e f. buna.oare imi scapa mie ceva? ce nu pot intelege?

eva31

eva31

Ca e un dobitoc?

09 Apr 2011, 01:40

Ce e de inteles intr-o aventura pe net, cu o femeie maritata, cand si el are pe cineva?

iulianna

iulianna

Ciudat

21 Dec 2009, 16:45

Nu mi se pare deloc ceva firesc pentru un barbat insurat, avand o relatie de 10 ani. Spui ca se comporta foarte frumos cu tine, insa nu-i inteleg asa numita nevoie de intimitate cu alte femei, pe net. Nu stiu ce ai putea face, insa ai grija, ca relatiile virtuale nu-s deloc bune. Incearca tu sa-l faci pe el sa te inteleaga, explica-i ce te deranjeaza, din moment ce va intelegeti atat de bine. Tu stii cel mai bine ce ar trebui facut in cazul asta. Sper sa revii cu vesti bune.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.