continuare

by: floryyfloryy
exista. ca sa fiu sincera ma durut foarte tate am plans foarte mult zile intregi nu am putut nici de copilul meu sa am grija acumam trcut peste asta in fata tuturor dar in sufletul meu a ramas neincredere ura si aceiasi durere ca in clipa cand am afla ce a facut incerc sa am increderea pe care am avuto in el dar nu pot tot timpu imi apare in gand ca el a fost cu alta femei il iubesc dar de foarte multe ori il urasc mult sufar si acum desi a trecut cateva luni as vrea sa vb cu el dar nu pot mi-e rusine de ce a facut mi-e rusine de fapta lui prefer sa sufar si sa nu vb cu el prefer sa plang decat sa vb cu el sau cu altcineva nu pot sa vb decat cu cineva care nu ma cunoaste tu esti prima persoana la care ii spun aceste lucruri nu pot sa vb cu surorile mele cu mama mea cu nimeni atcineva in afara de tine (marlenalili)as vrea sa imi spui ceva sa imi dai un sfat sa-mi spui parerea ta sa-mi spui ce crezi daca nu poti sa-mi raspunzi aici iti las adresa mea de mess si vb pe mes daca poti dar te rog sa nu spui nimic pana nu iti scriu eu ca sunt eu sotul meu mai sta si de id-ul meu si nu vreau sa stie ca vb cu cineva despre lucru asta te rog raspunde-mi floryyfloryy@ymail.com

eva31

eva31

Get it over

31 Mar 2011, 03:00

Barbati sunt peste tot, nu merita unul singur sa plangi dupa el, mai ales ca nici nu merita efortul asta din partea ta. Si poti gasi un tata pentru copilul tau, pentru ca multi barbati iubesc copiii, chiar daca sunt ai altora.

floryyfloryy

floryyfloryy

........

09 Oct 2010, 00:33

AM UITAT SA SPUN PE 12 IAN FAC 23 ANI SI RELATIA NOASTRA A FOST FRUMOASA PANA CAND A PLECAT FARA MINE DIN TARA BINE A MAI PLECAT FARA MINE SI SUNT SIGURA CA SI ATUNCI MA INSELAT DAR NU AM CUM SA AFLU CACI A FOST CU SORA LUI SI EA NORMAL TINE CU FRATELE NU CU CUMNATA DAR ASTA E POATE POATE O SA MAI FIE MACAR PE JUMATATE CUM A FOST RELATIA NOASTRA
ADICA INCREDEREA MEA IN EL

floryyfloryy

floryyfloryy

BUNA

09 Oct 2010, 00:23

DE CE MA INSELAT NU STIU POATE CA AVEA NEVOI EREA PLECAT DE 2 LUNI IN ALTA TARA CRED CA DE NEVOIE SAU CINE STIE NUMAI EL STIE (BINE ASTA NU-I DA DREPTUL SA FACA CE A FACUT )DE AFLAT AM AFLAT DE LA SORA MEA CARE EREA SI EL PLECAT CU EL SI CU SORA LUI IAR SORA MEA LA PRINS IN PAT CU CEALALTA FEMEIE ASA AM AFLAT DAR SORA MEA NU A VRUT SA-MI SPUNA DA EL A FOST FRAIER SI M-A SUNAT SI A INCEPUT SA MA MINTA SI SA-MI SPUNA CA SORMEA A INEBUNIT CA SA DUS LA EL SAI SPUNA CA LA VAZUT CU UNA IN PAT SI EU L-AM INTREBAT "SI AI FOST?"ATUNCI MI-A RASPUNS CA NU CE AM CA EL PE MINE MA IUBESTE SI CU MINE VREA SA FIE TOATA VIATA SI L-AM CREZUT PANA CAND AM VORBIT CU SORA MEA SI MA-M CONVINS CE AM LANGA MINE (AM UITAT SA VA SPUN EL DORMEA CAND SORA MEA LA VAZUT IN PAT CU TARFA AIA SI NU LA TREZIT) CAM ATAT AM DE RASPUNS LA INTREBARILE TALE MS MULT PT MES

barbie2010

barbie2010

continuare

08 Oct 2010, 22:49

poti sa precizezi ce varsta ai si sa dai mai multe detalii despre relatia ta?
povesteste si de ce te-a inselat,cum te-a inselat si cum ai aflat

scuze

25 Sep 2010, 07:19

am vrut sa zic, nu am putut sa il iert pe fostul si nu invers. Dar uite o prietena a mea s-a impacat cu fostul dupa vreo 2 ani cat au stat separati, asa ca nu stii niciodata ce iti rezerva viitorul. Ma scuzi daca ma repet dar vreau sa iti spun ca sotul nu te-a inselat in ideea "ia sa ii faca eu in ciuda nevestei" , nope, desigur nici nu s-a gandit ce o sa se intample daca afli, mai , nu stiu, atatia barbati am auzit ca isi inseala sotiile si au vesnica scuza : am sperat ca nu o sa afli, of doamne cat sunt de natarai si penibili, of :((

eu nu pot

25 Sep 2010, 07:14

sa te incurajez sa il parasesti, nu pana cand nu ai facut totul ca sa incerci sa repari ceva daca se mai poate repara. dar e f greu cu voi daca nu comunicati, el stie cat suferi? nu prea cred, de altfel cu siguranta nu s-a gandit cat rau iti face, s-a gandit numai la el si probabil ca a sperat sa nu afli niciodata ... mda, asa mai sunt unii, inclusiv fostul meu sot :( eu am putut sa il iert pe fostul, de cand am aflat ca m-a inselat si pana ne-am despartit am trecut prin mai multe faze, initial aproape am innebunit de durere, plangeam pe strada nu stiam incotro sa o apuc, apoi am vrut sa il ranesc si eu, sa il insel sa vedem cum se simte ( asta a fost o prostie cat mine de mare :), apoi am inceput sa ma sufoc in prezenta lui, nu mai puteam sa il suport si gata, iar in ultima faza mi-am dat seama ca nu il mai iubesc, ca nu mai simt nimic ptr el, imi este indiferent si pot sa traiesc fara el, sunt capabila sa fiu pe picioarele mele , mi-am facut planuri sa il parasesc si am facut-o. acum dupa atatia ani cand vb despre asta parca nici nu e vorba de mine, cu el mai vb dar rar, doar cand avem nevoie de ceva, am ramas in relatii amicale.

cold_as_ice

cold_as_ice

E foarte

21 Sep 2010, 09:14

greu sa treci peste un episod in care esti inselata, mai ales daca acel episod se consuma cand esti insarcinata sau dupa ce ai nascut si esti mult mai sensibila din toate punctele de vedere.

Nu stiu daca ai procedat bine ca l-ai iertat. Eu in locul tau nu as fi facut-o. Se poate trai bine si fara sot si cu copil mic, la 22 de ani, daca esti destul de puternica.

floryyfloryy

floryyfloryy

..........

18 Sep 2010, 23:02

mersi mult pt raspuns marlenalili o sa-ti mai scriu dar acum nu am timp astept sa-mi dai accept la id si vb si acolo mersi mult

buna

18 Sep 2010, 03:12

flory, sa ii fie rusine sotului tau de cum s-a comportat cu tine, imi pare tare tare rau de ce ti s-a intamplat, cred ca esti la pamant cu nervii, mai sincer , nici nu imi pot inchipui ce durere ai tu in suflet acum cand ai cea mai mare nevoie de sotul tau. eu zic ca ai procedat bine ca i-ai mai dat o sansa, acum vorba vine, ce puteai altceva sa faci? e sotul tau si aveti un bebe impreuna. din pacate nu stiu exact cum ai putea sa iti recapeti increderea in el si sa gasesti puterea sa il ierti, pacat ca nu poti sa vorbesti cu el, numai prin comunicare va puteti apropia unul de altul. id-ul meu pe mess yahoo e marlenalili, apeleaza-ma tu cand esti libera.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.