cu mine...sau fara mine?

by: moneiya
am cunoscut un tip de-a dreptul fermecator acum cateva luni...dar nu i-am dat importata pt ca eram deja implicata intr-o relatie...acum vreo luna...l-am zarit pur si simplu pe strada..si...m-am decis sa-l sun...am iesit cateva zile impreuna..mi-a zis ca ma sunt grozava...etc...si apoi pur si simplu mi-a trimis un mesaj...in care imi spunea sa nu mai insist..sa nu-l caut...am incercat..si nu l-am cautat...si dupa vreo 3 saptamani..ajung direct in patul lui..nu stiu ce afost in capetele noastre...a fost pur si simplu ca un fulger...aceasta reaintalnire...mi-a zis ca nu vrea orelatie serioasa...dar nici nu vrea sa ma piarda...tin sa adug ca intre noi exista o diferenta de 10 ani...

moneiya

moneiya

..

18 Nov 2008, 00:45

da..eu il vreau langa mine..dar..tocmai m-a anuntat..k "nu ARE O STARE PREA BUNA"....ADIK...M[-A AVUT IN PAT..SI GATA..MA SIMT FF RAU..

buburuzik

buburuzik

hmm

17 Nov 2008, 23:23

Adica vrea sa te aiba langa el numai cand vrea el.. in rest sa nu se implice? Nu crezi ca te foloseste?

gaspy

gaspy

si care e de fapt intrebarea?

16 Nov 2008, 17:26

tu ce vrei pana la urma? pana acum am inteles doar ca el e indecis. dar tu?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.