cum recunosti "o curva masculina?"

by: anca0311
pun intrebarea asta pentru ca in ultima vreme am intalnit numai barbati care vor sa faca sex cu cat mai multe femei si pe lista lor as fi numai un nume.. colectionarii de femei, despre ei vorbesc.... si sutn atat de buni la disimulat incat nici atunci cand vezi realitatea nu-ti vine sa crezi..

eva31

eva31

Daca are un felinar rosu la poarta???? :)

31 Mar 2011, 02:18

In primul rand, o ``curva masculina`` este un barbat care primeste bani ca sa ofere sex. Daca vrea sa faca sex cu cat mai multe femei e bolnav psihic si instabil emotional pentru ca chiar si la un singur partener poti gasi tot ce cauti si ce primesti de la 1000 de parteneri, depinde si de respectivul sau respectiva, de cata dragoste este intre ei si de cat de mult vrea acea relatie.

crissticris

crissticris

RE: Intotdeauna cu un pas inaintea lui

20 Mar 2011, 16:05

AlterEgo, crezi ca un barbat ar fi atras de o femeie cu o viziune atat de ingusta?..

alterego

alterego

Pentru Ciporto----->

17 Mar 2011, 05:33

Misandrine e termenul corect in cazul femeilor. "Misogin" se foloseste pentru barbati. Si oricum, nu cred ca e cazul aici. Si daca ar fi, sigur e cu un motiv:))

Stoe, facem echipa buna!

stoe

stoe

dupa cum spunea si AlterEgo

17 Mar 2011, 05:30

acorda timp "investigatiei" si dupa comportament, reactii si fapte nu ai cum sa o dai in bara.

fi atenta la fiecare pas, gandeste-l inainte de a-l face, o vorba mai veche "Paza buna trece primejdia rea !"

alterego

alterego

Intotdeauna cu un pas inaintea lui

17 Mar 2011, 05:21

Depinde cum privesti "problema". Daca esti putin isteata trebuie sa-ti dai seama, sau cel putin sa ai anumite dubii in ceea ce priveste tipul respectiv. Nu sesizezi in cateva zile ce vrea, sau ce fel de persoana este. Acorda timp "investigatiei" si dupa comportament, reactii si fapte nu ai cum sa o dai in bara. Aici depinde si de ce vrei tu. Poti intra in jocul lor daca il descoperi si sa-l joci mai bine decat ei. Lasa-i impresia ca si tu vrei acelasi lucru: un trofeu. Diferenta este ca de obicei premiile noastre trebuie sa aiba si minte si caracter, nu numai un corp "comestibil". Ce zici, cati s-ar incadra in colectia de trofee? Cred ca l-ar indigna daca l-ai lasa balta in mijlocul experimentului, pe motivul ca nu e compatibil cu ceea ce cauti. S-ar stradui mai mult probabil, barbatilor nu le place sa le fie atacat orgloiul si mandria. Daca renunta la tine, inseamna ca nu merita nici macar un minut din viata ta.

vanghelis007

vanghelis007

Raspuns

26 Apr 2009, 08:59

Nu garda este de vina.Poti sa o lasi si poe masa sau pe scaun.Importante sunt poalele rochiei.Pe ele nu trebuie sa le ridici.

seagull

seagull

vai, ciporto, multumim

23 Apr 2009, 13:41

wra mi simplu daca ne numeai sexiste ;)

ciporto

ciporto

sunte-ti niste 'misogine'

17 Apr 2009, 01:09

...

seagull

seagull

cred ca in privinta barbatilor

09 Apr 2009, 11:59

nu ar trebui sa lasam garda jos prea repede. un barbat trebuie sa-ti castige increderea. ce sa-i faci? tot ei sunt vinovati pt reputatia proasta, datorita unora de genul asta

ladybug

ladybug

disimulat?

08 Apr 2009, 18:00

ce vrei sa spui prin asta? adica ei pretind ca vor o relatie cu tine cand defapt vor doar sex? genul asta de persoane nu merita nici un pic de atentie. sunt pur si simplu jalnice. daca vor o relatie deschisa, vor doar o aventura sau mai stiu eu ce, e suficient sa o spuna. sunt destule femei care vor fi de acord, sau care cauta chiar asa ceva. nu trebuie sa minta

gaspy

gaspy

eh parca noi nu ne dorim acelasi lucru

08 Apr 2009, 17:25

recunosc ca daca nu m-as cenzura, dacanu mi-ar fi frica de boli, de oprobiul moral al societatii, si de primejdia situatiei in sine, si eu as vrea sa fac sex cu multe persoane... macar asa, sa vad cum e :P

ynna000

ynna000

...

06 Apr 2009, 22:16

intr-adevar anca curva asta masculina e o problema pentru ziua de azi... am intalnit si eu chestii de genu si din fericire nu le am picat in plasa... cred k are mare importanta sa stii cate ceva despre omu respectiv cu care a mai umblat iar daca nu ai de unde afla chestia asta... afli mai multe despre intentiile lui din anumite circumstante... felul cum vorbeste mai ales daca te ia cu dulcegarii, vrajeli de genu "ce frumoasa esti" sau "m am indragostit de tine din prima clipa" sunt deja minciuni cat casa... ei cred k femeile se iau numai dupa vorbe... frate, daca chiar ma iubesti arat-o, nu e un act de iubire daca vrei sa te culci cu mine acuma... si mai ales daca face vreun pas spre as duce la capat "misiunea" nu trebuie sa ne lasam mai prejos decat ei ca sunt prea batuti in cap si ne considera o prada usoara...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.