cum sa am incredere in el??

by: nopnop
Despre mine
Best answers: 0
close

este distant...ce ma fac?
eu nu i-am gresit niciodata si de la un timp pare schimbat,a inceput sa bea,si m-am suparat pe el pt ca...i-am dat niste mesaje si nu mia raspuns,cand l-am sunat mia zis ca a uitat ca a baut ceva si este cam ametit..m-am suparat si mai rau si i-am inchis spunand sa nu ma mai sune cand este in halul ala..mia dat si el mai tarziu mesaj ca se pune la somn,i-am dat si eu mesaj si i-am spus cat de suparata sunt si nu mia mai raspuns..cand l-am sunat in acea dimineata si l-am intrebat dc macar nu a rasp la mesaje a zis ca..asteapta sa ma calmez si sa imi treaca supararea!asta m-a suparat si mai rau..credeti ca a procedat bine??eu nu..cum sa ma comport cu el?ce sa ii zic?ba mai mult..m-a mintit ca a citit 1 msj,apoi cand a vazut ca mi-am dat seama..a recunoscut.Apoi cand am putut vorbi cu el,mia spus cu seninatate ca..stie ca a gresit cand m-a mintit,a zis ca nu mai face,si ca nah..asa sunt baietii si ca voi trece si peste asta...

eva31

eva31

Nu am inteles nimic

31 Mar 2011, 02:25

Mesajul tau este un haos ca si relatia ta. Daca bea, da-i papucii.

stoe

stoe

oare care ar fi reactia lui ....

17 Mar 2011, 04:11

daca ai proceda la fel .. tu sa iesi in oras cu fetele ...

chiar mi-ar place un schimb de moneda :))

se distreaza baiatul si tu il deranjezi

16 Feb 2011, 16:38

tu iei relatia prea in serios, el , deloc! gaseste-ti alta preocupare

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.