cum sa-l uit?!?

by: oana_alesya
am fost cu un tip 2 luni,iar in tot acest timp s-a purtat foarte frumos cu mine.acum 3 saptamani ne-am despartit.in tot acest timp mi-am dat seama ca il iubesc si ca ne-am certat din vina mea.am plans toata saptamana trecuta,iar in final l-am cautat eu din nou cerandu-i o a doua sansa.i-am dat multe sms-uri dar nu mi-a raspuns la niciunul. sambata ne-am intalnit si am stat de vorba iar el mi-a zis ca nu mai tine la mine cum tinea ca l-au durut vorbele mele si ca cel mai bine e sa ne despartim.am plecat plangnd,sunandu-l mai tarziu spunandu-i sa imi zica el ce sa fac cu tot ceea ce simt pentru el.toata noaptea am plans,noroc ca am avut o prietena langa mine.i-am dat un ultim sms duminica in care i-am zis ca il iubesc si ca daca ar fi sa ma mai indragostesc ar fi tot de el,iar la sfarsit iam zis k imi place sa iubesc ceva ce nu pot avea si sa-mi scuze deranjul.nu l-am my cautat el inchizandu-si telefonul.seara m-a sunat si mi-a zis sa ne intalnim sa stam de vorba.am acceptat si ne-am impacat.toate bune si frumoase pana marti seara cand i-am dat eu un sms in care ii ziceam ca il iubesc si ca nu vreau sa-l mai pierd sau sa-i mai gresesc cu ceva.ma sunat si mi-a zis ca l-a deranjat.

fionda_rizzo

fionda_rizzo

:0

08 Mai 2008, 00:11

nu ii mai spune ca il iubesti din 2 in 2 zile,o sa i se urce la cap

soricel79

soricel79

da-i putina libertate!!

21 Apr 2008, 18:10

Din punctul meu de vedere...tot ceea ce ai facu tu este un impuls de moment..Nu contest ca nu-l iubesti...stiu cum este..Dar!!!!!sfatul meu este sa-i dai putina libertate..nu-l mai stresa cu telefoane si nu-l mai cauta asa des(chiar daca vrei sa-l suni sau sa-i trimiti sms-uri ..incearca sa faci altceva pe moment..ceva ce-ti place ..ca sa uiti..)Barbatii,draga mea,din ce stiu eu..simt nevoia de libertate si de aceea se aunca in bratele fetelor sau femeilor care le ofera aceasta libertate...asa ca impune-ti si si mai rece..chira daca este greu(stu cum este)..dar iti spun din propie experienta..ca daca nu-l cauti cateva zile...in mintea lui va veni acea scantee care ii va spune ca ceva nu este in regula ..si te va cauta..chiar daca numai din curiozitate..Nu spun sa fi indiferenta ..dar merita sa incerci..eu am facut acest lucru..si sa sti ca a dat rezultate destul de pozitive...Incearca...si astept raspuns...Pna atunci toate cele bune..si FI LUPTATOARE!!!!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.