e cazul sa ma schimb?

by: cristiniq
Buna!Sunt extrem de demoralizata si am impresia ca nimic din ce imi placea inainte nu mai ma satisface, nu mai am chef de nimic, nu mai imi place nimic.In decembrie 2009 am cunoscut un tip caruia nu ii dadeam atentie, credeam ca e un pustan care vrea sex.Eu am 20 de ani si sunt inca virgina.Va dati seama de ce am incercat sa il ocolesc pentru ca mi se parea ca vrea doar sex.Facea comentarii urate gen"ce sani ai", "de ce e aburita fereastra"(era iarna si in camera era cald;))) si il uram cateodata dar pe de alta parte imi arata ca merita sa ii dau atentie pentru ca are un suflet bun...cu timpul el a renuntat sa mai imi ceara sa fim impreuna iar eu bineinteles ca ii simteam lipsa.Mai tarziu am avut ocazia sa il cunosc mai bine am fost pe la el si ne-am petrecut frumos timpul impreuna(filme,desene animate,muzica buna) si am inceput sa ma indragostesc.El este genul caruia ii place sa aiba multi prieteni si de aceea cred ca nu m-a ignorat, din contra a continuat sa vorbeasca cu mine.L-am intrebat daca i-a placut vreodata de mine si a zis ca nu prea ca nu sunt genul lui...atunci eu am o nelamurire:de ce m-am indragostit nebuneste incat am ajuns sa il iubesc1!!???!?!!?

eva31

eva31

Din greseala in greseala spre ``victoria`` finala.

31 Mar 2011, 02:48

Sa tii minte de la mine ca tocmai obsedatii sexuali, care mai si fac aluzii de genul ``ce sani ai`` sau ``ce fund ai`` sunt cei mai slabi la pat. Deci, nici pe partea asta nu ai pierdut mare lucru. Si tipul chiar voia sex. Asteapta pana gasesti baiatul potrivit, ca si asa, din pat in pat, nu vei sfarsi prea bine. Ori te vei imbolnavi de diverse boli venerice, de diverse grade de gravitate, unele letale, ori vei ajuge o panarama in adevaratul sens al cuvantului, nu doar fizic, dar vei avea si moralitatea panaramelor. Si dupa cativa ani, cand vei intalni baiatul potrivit pentru tine, lui nu ii va placea de tine pentru ca va cauta o fata mai decenta si fara moratitatea indoielnica a panaramelor. Nici Monica Columbeanu nu era ``usa de biserica``inainte de a decide ca ea ``merita`` un batran bogat, de care sa divorteze dupa cativa ani si de la care sa ceara o gramada de bani, pentru ``favoarea`` pe care i-a facut-o de a se fi casatorit cu el. Deci, tipul nu prea merita efortul si poate viitorului tau sot ii va fi rusine cand veti trece pe langa un fost de al tau care va comenta performantele tale sexuale.

aducesei

aducesei

cand nu ai apa iti e sete

12 Nov 2010, 14:37

si cand ai nu-ti vine sa bei! cam pe aici esti si tu.

autumn

autumn

Dar

17 Aug 2010, 09:12

nu mai bine te detasezi tu o perioada de el si sa vezi dupa aceea daca mai esti "indragostita nebuneste"?

fulg_indragostit

fulg_indragostit

........

13 Aug 2010, 12:49

te-ai obisnuit cu el,si poate il vrei pentru ca te ignora.

stoe

stoe

:))

07 Iul 2010, 03:03

in prima faza, el chiar te dorea, iar tu erai indiferenta sentimental fata de el .... cand el a vazut ca nu primeste nimik din partea ta a inceput sa devina rece relatia, asteptandu-se sa se termine definitiv, .... dar, nu a fost asa .. a asteptat, parerea mea .. sa-i pici in plasa .. sa incepi sa tii la el. La intrebarea ta, "ti-a placut vreodata de mine ?! ..." , normal ca s-au schimbat rolurile, a observat ca ii acorzi atentie, iar din aceasta cauza a devenit el "persoana indiferenta" incercand sa ascunda sentimentul ce-l avea pt tine.

ai ajuns sa te indragostesti de el, din cauza lui; nu stiu daca ai observat .. dar in general cand iti place o persoana si icnerci sa o cuceresti ii spui tot ce e mai frumos pe lumea asta sa o faci sa se simta dorita, iar apoi treci la capitolul al doilea ... EL .. in schimb, a actionat invers ... intai te-a cunsocut cat a putut de mult, te-a analizat, iar pe urma i-a fost foarte usor sa te faca atenta :)

acum mai esti cu el ? sau s-a terminat ?

el te respinge

05 Iul 2010, 22:01

si asta e poate ceea ce te intriga la el. cred ca ai dreptate, la inceput o fi incercat si el ceva la tine ;), comentariile cu sanii sunt de prost gust. Poti sa fii mai detaliata, ca nu inteleg cum incerca sa fie impreuna cu tine?

tashulina

tashulina

De unde

05 Iul 2010, 08:23

ti-ai dat seama ca are un suflet bun, ca din relatarea ta nu reiese nimic. A fost langa tine in vreun moment dificil, ceva?

Iar tu esti sigura ca esti "indragostita nebuneste"??

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.